The Lord of the Rings: The Rings of Power | Amazon - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Lord of the Rings: The Rings of Power | Amazon

Hangi kadin renktas

Lucy lawless deme kirilirim, crixusun manitasiysa dedigine katilabilirim
BdUPhaHCMAAETBe.jpg

Şu kadın. Crixsus'un ikinci manita. Ne oyunculuk vardı, ne birşey.

Bu kadin CW nin Dc evreninde amanda walleri da oynamıştı. Harbiden leşkan bir hanımefendi oyunculuk yetenegi olarak.

Nasil tekten crixusun manita diye tahmin ettim ama 😀😀😀
Dizideki kadınlar efsaneydi ama sonradan katılan bu kadın nefret etmeme sebep oldu. Bi ara izlemesem mi acaba diye bile düşündüm

Lesley-Ann-Brandt-as-Naevia-in-Spartacus-Blood-and-Sand-lesley-ann-brandt-39597793-300-450.jpg
--->
Manu+Bennett+and+Cynthia+Addai-Robinson+in+Spartacus+Vengeance.jpg

Böyle bir geçişi crixsus reis haketmiyordu. Birde senarist zaten itici olan bu kadına öyle bir rol yazmış ki, yeteneksiz kadını iyice kezbana bağlamışlardı.

Dizideki kadınlar efsaneydi ama sonradan katılan bu kadın nefret etmeme sebep oldu. Bi ara izlemesem mi acaba diye bile düşündüm

Lesley-Ann-Brandt-as-Naevia-in-Spartacus-Blood-and-Sand-lesley-ann-brandt-39597793-300-450.jpg
--->
Manu+Bennett+and+Cynthia+Addai-Robinson+in+Spartacus+Vengeance.jpg

Böyle bir geçişi crixsus reis haketmiyordu. Birde senarist zaten itici olan bu kadına öyle bir rol yazmış ki, yeteneksiz kadını iyice kezbana bağlamışlardı.
Crixus başkanım da arada lucy lawless cakti ustteki hanimefendiyi de baya bafiledi, buradan bir düşüş yaşadığı kesin. Olmasaydi da olurduk yani

galadriel, gil galad ve elendil çok iyi seçilmiş bence. diğerlerini dizideki performanslarına göre değerlendireceğiz artık.

Üst Alt