The Lord of the Rings: The Rings of Power | Amazon - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The Lord of the Rings: The Rings of Power | Amazon

Dizi bittikten sonra Hobbit'i izledik tekrar. Hobbit'e zamanında haksızlık etmişiz, dizinin yanında taş gibi yapım hepsi 😄
Hobbitin 3 filmini kesip 2 filme düşürdükleri bir fan edition cut i vardi. Aslinda ona bakmak lazım.

Stüdyo 3 film istedi diye sacmaladigini ve cok dolduruş yaptığını söylemişti peter jackson. Hobbit o kadr hatirimdan cikti ki. Bulup o iki filmi izlemek lazim

Hobbitin 3 filmini kesip 2 filme düşürdükleri bir fan edition cut i vardi. Aslinda ona bakmak lazım.

Stüdyo 3 film istedi diye sacmaladigini ve cok dolduruş yaptığını söylemişti peter jackson. Hobbit o kadr hatirimdan cikti ki. Bulup o iki filmi izlemek lazim
İleride ben de bakarım o sürüme, merak ettim ♥

Şu mu;

Son düzenleme:
Dizi bittikten sonra Hobbit'i izledik tekrar. Hobbit'e zamanında haksızlık etmişiz, dizinin yanında taş gibi yapım hepsi 😄

Hobbite millet neden kötüymüş gibi davrandı hiç anlamadım açıkcası.Hobbit çocuklar için yazılmış bi kitap Lotr epikliğinde,atmosferinde olması beklenemez zaten.3 filmi de izlerken gayet eğlendim ben bazı kısımlarda(taş devlerin savaşı,elf-cüce aşkı vs) gereksiz sahneler oldu ama genel olarak gayet güzeldi Hobbit serisi.

İleride ben de bakarım o sürüme, merak ettim ♥

Şu mu;

Budur herhalde dostum tesekkur ederim

Üst Alt