The TUBİTAK Series - Salavat Butonu Projesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

The TUBİTAK Series - Salavat Butonu Projesi

tubitak-bir-selam-da-bizden-size-selamunaleykum.jpg

SALAVAT BUTONU projesiysa, 5000 TL odenekli "Bir Selam da Bizden Size Selamun Aleykum?" projesini golgede birakarak, ayin yildizi oldu.

Salavat Butonu Projesi İmam Hatip Lisesi - Incredible Turkish Technology | Facebook

Bu güzide bilimsel çalışmaları görünce aklıma küçüklüğüm geldi, patatesten az mı elektrik üretmedik... Hey gidi hey.

Ben sadece başındakine baktım da büyük bir panoya düzenek hazırlamışlar sandım. Ne bileyim proje filan deyince. Bir de ödül mü almış bunlar?

Hayır proje bunun neresinde videoya da ulan bunu yıllar önce yapmamışlar mıydı zaten diye girdim. Cuma çıkışında kartonda içinde cami için para toplayan amcadan ne farkı var bunun. Proje değil de Kampanya bu bildiğin :D

Sizler için araştırdım.

Salavat butonu diye bir şeyin olduğu okulda TÜBİTAK destekli bilim fuarı gerçekleştirilmiş, salavat butonu projesi fuara katıldı mı, katılmadı mı orası muamma. Facebook'tan paylaşan katıldığını iddia ediyor ama bunu kanıtlayamamış...

Ve kendisini şu fotoğraf ile savunmuş;

13151976_1723754241226710_1203057561853094076_n.jpg

Sizler için araştırdım.

Salavat butonu diye bir şeyin olduğu okulda TÜBİTAK destekli bilim fuarı gerçekleştirilmiş, salavat butonu projesi fuara katıldı mı, katılmadı mı orası muamma. Facebook'tan paylaşan katıldığını iddia ediyor ama bunu kanıtlayamamış...

Ve kendisini şu fotoğraf ile savunmuş;

13151976_1723754241226710_1203057561853094076_n.jpg

O zaman şöyle diyelim "Tübitak Kermes Proje Fuarı "

Aha devreler yandı

sen aklıma mukayyet ol

Bir gün küfredilen kavanoz bir gün sayaçtan salavat butonu güzel ülkemdeki bilimin gizli cevherler ortaya çıkıyor.

Üst Alt