The Walking Dead - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fear'ın son sezonu güzel gidiyordu son bölümlerde sapıttı, yaptıkları finallede kendinden nefret ettirdi. TWD uzun zamandır ivme kaybediyor, reytingleri falan da baya düşmüş sanırım. İlk bölümü izledim, devam etmek için yeterli motivasyonu bulamadım açıkçası. Mid season bitsin komple izlerim.

Çok duyar kasıyorlar ya hızlıca öldürsünler şu Negan'ı.
Ayakta olan devletler var yüksek ihtimal. Rick'in ilk bölümlerde beyaz sakallı haliyle uyandığı sahneler vardı. Kontrollü bölgeye gitmişler gibi. Böyle olsun bitsin. Yoksa harbiden cıvıtmaya başladılar.

Hümanizm kasma olayı sıktı artık önce Morgan, Jesus ve şimdi de Rick

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pata güte gidiyor dizi, senaristler de ne yapacaklarını bilmiyorlar gibi. Özellikle şu Ezekiel denen dallama diziye geldi geleli bütün ciddiyet kayboldu. Ne zaman kral, majeste muhabbeti çevirseler ya bir s....in gidin diyorum. O kadar salakça bir muhabbet ki, herhalde yeni farkına vardılar da son 2 bölümde müdahale ettiler. Bari bundan sonraki bölümlerde o muhabbet kapanıp dizi eski kasvetli haline dönsün, belki biraz izlenir hale gelir. Yine birilerinin hoşuna gitsin diye her bölüm bir gay/lezbiyen muhabbeti ayrı bir rezillik... Şu alnında W yazan şerefsizleri bile özledim yemin ederim.

Pata güte gidiyor dizi, senaristler de ne yapacaklarını bilmiyorlar gibi. Özellikle şu Ezekiel denen dallama diziye geldi geleli bütün ciddiyet kayboldu. Ne zaman kral, majeste muhabbeti çevirseler ya bir s....in gidin diyorum. O kadar salakça bir muhabbet ki, herhalde yeni farkına vardılar da son 2 bölümde müdahale ettiler. Bari bundan sonraki bölümlerde o muhabbet kapanıp dizi eski kasvetli haline dönsün, belki biraz izlenir hale gelir. Yine birilerinin hoşuna gitsin diye her bölüm bir gay/lezbiyen muhabbeti ayrı bir rezillik... Şu alnında W yazan şerefsizleri bile özledim yemin ederim.
Kimse Kral Ezekiel ile böyle konuşamaz lan!
b139be6cb3748cfda33eb90a47dddf9f.jpg

son sezonun ilk bölümünü izledim ulan naptınız siz diyip devamını izlemek içimden gelmedi.
şampiyonlar ligi son 16 ekipleri gibi takımları toplayıp hiç ettiler. sezona öyle bir giriş yapıp hikayenin içine etmelerine ben bile tahamül edemedim.

Üst Alt