The Walking Dead - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yazar/Çizeri ilaç tedavi konusuna hiç girmeyeceklerini söylemişti ama dizi artık farklı bir yol izlemeli bu konulara girmeli. Çizgi romana göre sonraki düşmanlar dahada beter yani diziyi mahveder hepten kaybeder izleyicileri.

8/14
"neganın eli kolu ayakları bağlı olduğu halde eline silah alması, kadının fotograflarını alması vs. saçmalığında saçmalığıydı.
Rick esirleri öldürmeklede uyuz etti. yalancının tekiymiş"

Rick reyiz The Walking Deadi birakiyormus !!!

Season 9 da oyniyacak mis ondan sonra birakiyormus, olmadi be Rick reyiz daha cok kötü adam tepeliyecektik hep beraber. Rick ciktindan sonra bu dizi biter benim icin. Rick yerine bas aktör olarak Okcu Daryl reyiz gececekmis , severim kendisini ama kaldiramaz bir bas aktör olarak diziyi.

Season 9 da oyniyacak mis ondan sonra birakiyormus, olmadi be Rick reyiz daha cok kötü adam tepeliyecektik hep beraber. Rick ciktindan sonra bu dizi biter benim icin. Rick yerine bas aktör olarak Okcu Daryl reyiz gececekmis , severim kendisini ama kaldiramaz bir bas aktör olarak diziyi.

ben fear the walking deade başladım fena değil izlemiyosanız tavsiye ederim sanırım dizileri birleştirecekler

Asıl daryl bırakmalı diziyi resmen harcanıyor

Başka projelere gitmeli bence korku serilerine güzel giderdi

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

son sezonun ilk bölümünü izledim ulan naptınız siz diyip devamını izlemek içimden gelmedi.
şampiyonlar ligi son 16 ekipleri gibi takımları toplayıp hiç ettiler. sezona öyle bir giriş yapıp hikayenin içine etmelerine ben bile tahamül edemedim.
şu yorumu yazdıkdan sonra bırakmıştım fakat burada yorumladığım gibi değilmiş olay.8.sezonun yarısına kadar x2 hızla geçtim bölümleri ama biyerden sonra öyle bi olay olduki tüm saçmalıklar yerini buldu. 8. sezon olduğu gibi spoiler

ricki yaşlı görmemiz herşeyin olup bittiye gelmesi gördüğümüz flashforwardların hepsi carlın ütopyasıymış. olmasını hayal ettiği hallermiş. kardeşi mişon kendisi ve babası hatta neganın bir arada korunaklı ve huzurlu bi hayat yaşamısyla alakalı bi hayal dünyası. hatta bu dunyada neganı bahçede domates yetiştirirken görüyoruz. carl için kusursuz bi dünya yani.
tüm bunları izlememizin sebebi de carl ortadoğu asıllı bi doktoru kurtarmak isterken zombiler tarafından ısırılıyor ve yavaş yavaş ölümü bekliyor beklerken de mişona babasına ve negana mektuplar yazıyor o mektuplar sonucunda oluşan carlın dünyasını izliyoruz flashforwardlarda.

neyse carl ölüyor bu görüntülerden kurtuluyoruz vs fakat mektuplardan sonra ne rick ne negan hafif yumusasalarda geri vites yapmıyorlar saldırıyorlarda saldırıyorlar birbirlerine. bu arada eugen negan için mermi kovanları doldurmaya baslıyor bunu rosita ve daryl öğreniyor ve kendisini kaçırıyorlar rosita sen hainsin cartsun curtsun diye eugenı baya bi marazlıyor yolda.
daha sonra bi yolunu bulup bu mal eugen kaçıyor rositanın elinden ve neganın yanına ve mermi kovanlarını doldurmaya devam ediyor farklı bi motivasyonla. bu arada negan bi şekilde dwightın rick için çalıştığını öğreniyor bunu kullanarak rick ve ekibine tuzak kuruyor dwight aralarındayken yarın x noktasına gidicez diyor dwightte haberi ucuruyor tabi.
rick ve ekibini çok açık bi alana çeken negan son göz yaşı savaşı adını verdiğim savaşta rick ve ekibini hilal taktiği ile kuşatıyor. negan hepnizin sonu geldi carl senin gibi bi babası olduğu için öldü vs diyip karşı ekibi yok etmesi için adamlarına öldürün emrini veriyor.

neganın adamları ve kendisi tetiklerini çektiği an tüm silahlar ters patlıyor. eugen rositanın marazlamalarından sonra böyle hinlik yaparak son göz yaşı savaşının kaybedeceği noktada rick tarafından kazanılmasının en önemli sebebi oluyor. negan kopan tetik parmağını geride bırakıp kaçıyor adamlarından hayatta kalanlar hepsi teslim olmus vaziyette. negan önde rick arkada koşturuyorlar en sonunda bi tepede başbaşa kalıyorlar. negan ricki öldüresiye dövüyor ben daha şahaneyim ben mükemmelim ve lusilim var diyip rickin kafasını ezeceği sırada rick yalvarıyor bana 10 sanıye ver konusalım carl böyle olmasını istemezdi diye. negan 9 8 diye geri sayarken rick ölmüş oğlu üzerinden prim yapıp duygusala bağlıyor neganda ağlıyor bi yandan bilikte mutlu yasayabılıriz carl bunu isterdi diyor negana. negan tam anlaşmak için adım atacakken rick bıçağını çekip neganın boğazını kesiyor. (rick bu sezon baya bi kahpelik yapıyor) teslim olanlara son bi konusma yapıp bi arada mutlu mesut yasayabılırız zombilere karsı dırenıp hayatta bılıkte kalabılıriz vs dıyor. sonrada carlın kurtardığı doktoru neganın yanına gönderip bunu ibreti alem için yaşatıcaz herkes baktıkca ibret alıcak diyip hayatta tutuyor. megi bu olaya tepkili tabi. sezon sonunda bi kaç dakikalık görselde megi daryl ve jesusun bi araya gelip bu olaydan dolayı mişon ve ricke cephe aldığı zamanı gelince ikisinide indirecekleri ile alakalı konusmalar yapılıyor. bu konuda anlasıyorlar.

birde tüm bunlardan önce simon neganın lafını dinlemeyerek çöpçüleri öldürüyor çöpçülerin başı anne saklanıyor kurtuluyor, neganda bunu öğrenınce yerinde gözü olan simonu öldürüyor.
kısa bi ara bu anne denen karekter neganı çöplükte eli kolu bağlı alıkoyuyor o ara bi helikopter gelip gidiyor fakat orası izleyici merak etsin diye öyle kalıyor. helikopter var sebebini anne dısında kimse bilmiyor. anne denen kadında zaten tüm olaylar yaşanıp bittikten sonra ricklerin yanına tasınıyor.

sezonun en kötü hüzünlü olayı shiva gibi bi karakterin öldürülmesi.
sezonun en güzel olayı carlın ölmesi yıllardır bu olayı bekliyordum.

8. sezon cidden çok kötü başlamış rezil bi şekilde ilermişti bırakmıştım dediğim gibi izlemeyi zaten. fakat 9. sezonun youtubeda yayınlanan ilk 5 dk lik kısmını izledimde cidden çok iyi gözküyordu. adamlar baya baya ortaçağa geçmişler. başkente atlar ve at arabaları ile giriyorlardı.

8 sezon mu? :D Bu diziye 8 sezon tahammül edebilen ultra hard professional veteran bordo berelidir. 2. sezonun ortasında mı ne bırakmıştım ben.

ulan bunlar konuşmaya başlamış?
zombiler konusuyor yav :asd:
Yemin ederim hayalimdeki finaldi. Hatta daha once Buraya yazmis olmaliyim. Fakat benimki daha utopik. Zombiler evrim gecirip ( bir nevi the Lord of the rings yaratiklari gibi) tum dunyayi zombilestiriyorlar. Ve geriye sadece Ricklerin kurdugu kasaba kaliyor. Bu zombileri de bir guc veya sinyal gibi birsey o kasabaya cekiyor. Dusun yani 5 milyar zombi kasabaya ilerliyorlar ve tabi Rick ve ekibi bunu anlayip ona gore onlem almaya basliyorlar. Sonra olaylar olaylar. Kafamdaki senaryoda zombileri
darmadagin ettik ??

Yemin ederim hayalimdeki finaldi. Hatta daha once Buraya yazmis olmaliyim. Fakat benimki daha utopik. Zombiler evrim gecirip ( bir nevi the Lord of the rings yaratiklari gibi) tum dunyayi zombilestiriyorlar. Ve geriye sadece Ricklerin kurdugu kasaba kaliyor. Bu zombileri de bir guc veya sinyal gibi birsey o kasabaya cekiyor. Dusun yani 5 milyar zombi kasabaya ilerliyorlar ve tabi Rick ve ekibi bunu anlayip ona gore onlem almaya basliyorlar. Sonra olaylar olaylar. Kafamdaki senaryoda zombileri
darmadagin ettik ??
cidden baya şaşırtıcı ilerliyor son sezonlara göre oldukca değişti işler.

8. sezon finali ile ben de diziye final yaptım. 9. sezona hiç bakmadım bile. Açık konuşmak gerekirse izlemek içimden gelmiyor artık. Türk dizisi kıvamına getirdiler sonunda güzelim yapımı. İzlemeye devam edenlere sabır diliyorum.

8. sezon finali ile ben de diziye final yaptım. 9. sezona hiç bakmadım bile. Açık konuşmak gerekirse izlemek içimden gelmiyor artık. Türk dizisi kıvamına getirdiler sonunda güzelim yapımı. İzlemeye devam edenlere sabır diliyorum.
Çizgi roman kitaplara göre ilerliyor az çok.

Şu anki düşman karı yalnız baya baya deli ve acımasız. Negan bunun yanında hiç birşey.

Çizgi roman kitaplara göre ilerliyor az çok.

Şu anki düşman karı yalnız baya baya deli ve acımasız. Negan bunun yanında hiç birşey.
bu helikopter geldi gitti ya onun mevzusu nedir.
çöpçü kadın elimde a yok fakat beta var gibi bişeyler dedi ricki verdi bunu ilk izlediğimde ben alfa beta diye yorumladım.
bugun bi ara son bölümün ilk bi kaç dakikasına bakmıstım bahsettiğin kadın sanırım kendisini alfa diye tanıttı.
bahsettiğim bu iki olay arasında bi bağlantı var mı reis?

Üst Alt