#thomas hitzlsperger - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#thomas hitzlsperger

Cevap: Thomas Hitzlsperger

Giovani Dos Santos'u falan boşverelim. Kontenjanın hepsini hücum hattı için harcayamayız. Forvete Halil'i getirsinler. Baros iyileşince 3. forvet olarak çürümez en azından. Kanatlarda falan oynatırız.

Bize gerekli olan bir orta saha transferidir. Thomas Hitzlsperger de şu anda gözüken en mantıklı transferdir.

Kesinlikle katılıyorum.Hitzlsperger tam bizim ihtiyacımız olan bir oyuncu.Keşke bir sürpriz olsa onu da alsak hayat bayram olsa.:)

Giovani Dos Santos'u falan boşverelim. Kontenjanın hepsini hücum hattı için harcayamayız. Forvete Halil'i getirsinler. Baros iyileşince 3. forvet olarak çürümez en azından. Kanatlarda falan oynatırız.

Bize gerekli olan bir orta saha transferidir. Thomas Hitzlsperger de şu anda gözüken en mantıklı transferdir.

katiliyorum renkdaşım. bu takımın tamamlanması için elano ile kaptan ardanın arkasına güçlü adam almak lazım. bana göre de ek eksik verebileceğimiz yer bu nokta..

Topal ve Hitzlsperger aynı anda oynayacak diyorum ben zaten.

-----------Topal------------

----Hitz------------Elano----

Hücum hattında Keita, Kewell, Arda, Jo, Baros ve hatta Caner olacak takımın orta sahası bu kadar yeteneksiz olmamalı.

Kim Kallström´ün sözleşmeside bitiyor sene sonu o da düşünülmeli kesinlikle Lyon ile bu seneki durumunu bilmiyorum ama

Hitzlsperger, defansif bir orta sahadır ancak M.Topal veya M.Sarp gibi değil Ayhan gibidir. Yani oyunu tam iki yönlü oynar ve teknik olup pas yeteneği çok iyidir. Tipik bir Alman özelliklerine sahip olmasıda işe yarar.

Ama tek başına ön libero oynamaz. Yani oynarda kendini tam gösteremez. Kendisi yanında veya arkasında bir ön liberoyla beraber oynarsa çok başarılı olur.

Mustafa Sarp

Hitzlsperger - Elano Blumer

Hitzlsperger hakkında bir duyummu var? Neden tartışıyorsunuz? Bu adam türkiyeye gelmez! Ben Almanya milli takımında oynayıpta türkiyeye gelen oyuncu görmedim...

Hitzlsperger hakkında bir duyummu var? Neden tartışıyorsunuz? Bu adam türkiyeye gelmez! Ben Almanya milli takımında oynayıpta türkiyeye gelen oyuncu görmedim...

Son dönemde kimlerin geldiğinin farkında mısın? Yönetim FR ile başlayarak vizyonunu geliştirdi biz taraftar olarak hala geliştirememişiz.

Arkadaşlar Hitzlsperger'in press gücü nasıldır? yani durağan alan kapatarak savunma yapan bir ortasaha oynucusumu yoksa hareketlimi.Alıcağımız ortasaha oyuncusunun biraz press yapabilmesi lazım...

Üst Alt