THY Antalya Cup Yarı Final | Galatasaray 2-1 Ajax | M.S | 10 Ocak | Kanal D - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY Antalya Cup Yarı Final | Galatasaray 2-1 Ajax | M.S | 10 Ocak | Kanal D

amacı neymiş ki niye kovdu?

Niye kovdu?Şehir stadı tam şehir merkezindeydi.Karaoğlan parkının yanında.

Maç çıkışı falan çok olay oluyordu orada.E turistik memleket,oralar da full turist,olmuyodu yani.

Adam da baktı turizme zarar geliyor,Antalyasporu şehirden tamamen defetti.

Şehir çıkışındaki kçıkırık mardan stadına attı onları :) Galiba üniversitenin yanında.

Haberin var mı bilmiyorum,Antalya Belediye Başkanı Antalyasporu şehir stadından kovdu.Mardan'a attı.

Maç saatine ancak varıcam la oraya.Mardan stadı kıç kadar.Bilet falan bulunmaz orada.

antalyasporun mardana kovulmasıyla bu maçın ilgisini çözemedim, thy turnuvayı üniversite stadında oynanacak şekilde düzenlemiş, bu maçlar akdeniz üniversitesi stadında olacak deniyor

Çeptalk

Egemen ; bir onceki sayfada antalyaspor ile ilgili bir soru yoneltildigi icin ben o aciklamayi yaptim.ayrica bildigim kadariyla universite stadi dedigin yer,zaten mardan stadi oluyor.bilgin olsun

Turkcell Maxi Plus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Egemen ; bir onceki sayfada antalyaspor ile ilgili bir soru yoneltildigi icin ben o aciklamayi yaptim.ayrica bildigim kadariyla universite stadi dedigin yer,zaten mardan stadi oluyor.bilgin olsun

hayır değil, ben mardan stadının 200 metre mesafesinde yaşadım 2 sene, mardan stadı aynı adlı otele ait bir stad ve zaten şehrin dışında olan kundu oteller bölgesinin bile 5-6 km uzağında kalan bir küçük stadyum

üniversite stadı da adı üzerinde kampüsün içindeki stad

Çeptalk

O zaman adini ben yanlis hatirladim egemen.kusura bakma dostum.

Mardan stadı Mardan otelinin stadı. Mardan Telman ISMAYILOV un babasının ismi.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ajax top başı yapalı 3-4 gün olacak biz daha bugün antrenmanlara başlıyoruz. Telles çabuk gelse iyi olur, belki bir kaç dakika oynar.

Bu arada Antalya yolcuları;

2_44.jpg

3_42.jpg

4_34.jpg

7_37.jpg

8_36.jpg

9_31.jpg

12_30.jpg

14_28.jpg

hayır orası olmuo . senin dediğn stad mardan palace ye ait bir stad 2 sene önce antalyaspor atatürk sdatının yıkılma tehlikesi olduğu için yönetim kurulu kararıyla orda oynamıştır geçen senden itibaren şehir merkezinde bulunan Akdeniz Üniversitesi'ne ait Üniversite stadında oynamktadır

Üst Alt