THY EL 11/12 E Grubu H:1 | A.Efes 68-62 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:1 | A.Efes 68-62 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:1 | A.Efes - Galatasaray MP | 19 Ocak | 20.30 | NTV Spo

hadi bakalım alırsak süper olacak

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:1 | A.Efes - Galatasaray MP | 19 Ocak | 20.30 | NTV Spo

Dowdell - Kerem - İlievski

Vujacic - Sinan

Kinsey - Cenk

Savanovic - Osman Şirin

Barac - Batista - Ermal

Bizde Tutku büyük ihtimal oynamak isteycektir ama verim ne kadar verir orası muamma, Ender yok

Lakoviç - Gordon - Tutku(Kesin değil)

Goksenin -Evren

Shipp - Shumpert - Haluk

Songaila - Cevher - Savovic

Andric - Furkan

Seyirci dışında parkede avantajımızın olduğu bir yer olduğunu düşünmüyorum belki koçta avantajımız var yılın eşleşmesi Savovic ve Savanovic'i karsılıklı izleycez nerdeyse aynı kariyerdeler zaten :)

Bu maçta extra 3 oyuncu oynamadığı sürece fark yeriz Shumpert, Lakoviç, Andric(Frukan) bu isimler gününde extrada olucaklarki anlayım işi Gordon ve Shipp zaten belli bir çizgideler.

Gelelim Efes'in sorunlu bölgesine yani 4 numara savunması tesadüfe bakın ki bizde de o bölegenin en iyi oyuncularımız oynuyor :) Cevher - Savovic ikiside aynı özelikte oyuncular hiçbir farklılıkları yok, Savovic Ribaunt kralıymıs ya Furkan o takımda Savovic gibi 34 dakika ortalamayla oynasın ligin ribaunt rekorunu kırar, neyse konuyu dağıtmayalım Songaila dışında bizim 4 numaradan sırtı donuk bırebır oynaycak bir oyuncumuz yok zaten takımda Gordon ve Songaila dısında yok sırtı donuk oynayabılen, Songaila her pozisyonda Savanovıc'i halt edicek bir oyuncu yeterki ısrar edilsin(Küfür etmeyin tek caremiz bu), Songaila'yı beğenmiyoruz doğru bende söylüyorum ama bu maç bize lazım ve bence Songaila bu maç yenilsek bile 15+ atar, Savanovic erken foullerse işte o zaman Efes sistemi sarsıntı yaşar mecburen 2 uzuna dönerler bu olduğunda da pick and roll oynamak kolaylasır, inşallah kazanarız son topa kadar ama Savovic transferi gosteriyor ki biz daha da büyümek ilerlemek istemiyoruz.

Ermal'in oynuyacağı haberini nerden aldın merak ettim. Bu arada yazdığının aksine Ender oynayacak Tutku kesin değil. Dolayısıyla takımların rotasyonları baya bi değişiyor ve bu yüzden maçın gidişatıda değişik olacaktır.

pota arkasında olacağız Efes'e kendi evinde deplasman yaşatacağız..

bize özel tiribün ayrılacakmı ?

Tutku oynamassa çok kötü olur bizim için. Şuan çok formda.

Arkadaşlar o sahayı onlara dar edelim biletinizi alın Galatasaray tarafı kalmamış olsa da Efes tribününden alın sonuçta orası o gece sarı kırmızı olacak takımı yalnız bırakmak yok sonuna kadar el ele

beyler 124-125 numaralı bloklara yüklenin pota arkasını dolduralım

Tutku'nun hastaligi gecmemis oynamasi zor deniyor.Luksa yalniz kalmasin baskan.:(

Bu maçı alırsak çok büyük bir avantaj yakalarız. Güveniyorum aslanlarımıza.

bu mactan umitliyim sonlara dogru sapıtmazsak kazanırız diyorum

Yarın inşallah güzel, çekişmeli, gerginlikten uzak, bizim kazandığımız maç olur.

Arkadaşlar yarın tribünlerin çoğu kısmı bizim tarafta gibi görünüyor, ama kağıt üzerinde bile olsa misafir takımız. Kültürümüzde misafirliğe geldiğimiz yerde taşkınlık çıkartmak olmaz.

Bu maçı sadece ülkemizde değil, Avrupa ve dünyadan bir çok kişi izleyecek, 2 türk takımı ülkemizi dünyaya güzel bir şekilde gösterirler umarım. Euroleague yönetiminden taraftarla ilgili şimdiye kadar hep övgü dolu cümleler sarfedildi, bu imajımızı bozmayalım, bundan sonraki katılımlarımız için önemli imajdır bu.

Ayrıca bu bir spordur, Efes de bir türk takımıdır, düşmanımız değildir. Zaten tvlerde, sokaklarda yeterince kavga var, insanlar bunlardan bıkmış durumda.

Son olarak da, Efes ile Türkiye ligi play-offlarında yine karşılaşma ihtimalimiz var, o zaman takımımızın daha çok desteğe ihtiyacı olacak. Bu maçtaki herhangi bir olumsuzluk ileriki maçlarda Efes yönetimi tarafından taraftarlarımıza karşı her türlü güvenlik önlemini almak zorunda bırakacak, en önemli zamanda takımımızı yalnız bırakmak zorunda kalacağız.

Aslanlar alın şu maçı evimizdeki Efes ve Oly maçları tam anlamıyla cehennem olsun.

beyler ben gidiyorum maça rahat olun alacağız bu maçı :D

Efes'i yeneceğimize yürekten inanıyorum. Galatasaray ruhunu sahaya yansıtalım, ezeriz.

Üst Alt