THY EL 11/12 E Grubu H:1 | A.Efes 68-62 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:1 | A.Efes 68-62 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:1 | A.Efes - Galatasaray MP | 19 Ocak | 20.30 | NTV Spo

Bu aralar İstanbulda olsaydım kesin maçtaydımneyse sağlık olsun maça gidecek aslanlara güveniyorum. Yakın sahayı

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:1 | A.Efes - Galatasaray MP | 19 Ocak | 20.30 | NTV Spo

Son Ses, Son Nefes! Geliyoruz Efes! #SonTopaKadar

Objektif olarak basketten anlayanlardan cevap bekliyorum, ilk yarı 4.5, ikinci yarı 8.5 handikap var bize. Yenilirsek de 9 sayı fark yermiyiz?

Objektif olarak basketten anlayanlardan cevap bekliyorum, ilk yarı 4.5, ikinci yarı 8.5 handikap var bize. Yenilirsek de 9 sayı fark yermiyiz?

ms 2 banko 9 sayı fark yemeyiz Ersan varken bile zor yenmişlerdi bizi.

Bu arada, 7 tl lik biletler tükenmemiş yarın salonun önüne gitsem bulabilirmiyim bilet ?

Artık El Clasico'yu falan bırakıp kendi meselemize dönelim. Efes Geliyoruz !

şu bayanların avrupa macınıda ekleyin. üvey evlat gibiler:)

Furkan'ın performansına bağlı maç.

Ben biraz daha genişleteyim bu tespitinizi.

Bence maç Furkan, Gordon ve Shipp'in performansına bağlı. Furkan Barac ile Batista ayılarını tutacak. Gordon Vujacic'i. Shipp ise Kinsey'i tutacak. Eğer başarılı olurlarsa şansımız çok yüksek. Savanovic ve Kerem'e de dikkat etmek gerek tabii. Kısaca çok zor bir maç olacak.

Ben biraz daha genişleteyim bu tespitinizi.

Bence maç Furkan, Gordon ve Shipp'in performansına bağlı. Furkan Barac ile Batista ayılarını tutacak. Gordon Vujacic'i. Shipp ise Kinsey'i tutacak. Eğer başarılı olurlarsa şansımız çok yüksek. Savanovic ve Kerem'e de dikkat etmek gerek tabii. Kısaca çok zor bir maç olacak.

Ben Shipp'in Vujacic'i, Gordon'ın Kinsey'i savunmasını bekliyorum. Göksenin ya da Evren'den hangisi oynarsa o da Kerem'i savunur. Fenerbahçe maçında olduğu gibi Gordon - Göksenin - Shipp - Songaila - Furkan beşiyle başlayacağız bence.

Kerem hayatının maçını oynamazsa çok rahat kazanacağız.

Bir de Cenk kazmasından basket yemeyelim lütfen. Caner reis ile eşleşse yarı sahayı geçemez zaten.

Ben Shipp'in Vujacic'i, Gordon'ın Kinsey'i savunmasını bekliyorum. Göksenin ya da Evren'den hangisi oynarsa o da Kerem'i savunur. Fenerbahçe maçında olduğu gibi Gordon - Göksenin - Shipp - Songaila - Furkan beşiyle başlayacağız bence.

Olabilir. Ben pozisyonlara dikkat etmedim. Sonuçta Vujacic'in, bence daha önemlisi Kinsey'in havya girmemesi gerek.

Edit: Çok rahat kazanacağımızı düşünmek aşırı iyimserlik olur. Mersin Büyükşehir Belediye ile oynamayacağız. Anadolu Efes ile oynayacağız.

Bence maç Kerem Tunçeri'ye bağlı. Çok severim kendisini, ama bir kere de bize karşı döktürmesin. Onu durdurursak maçı da alırız diye düşünüyorum.

Üst Alt