THY EL 11/12 E Grubu H:1 | A.Efes 68-62 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY EL 11/12 E Grubu H:1 | A.Efes 68-62 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: THY EL 11/12 E Grubu H:1 | A.Efes 68-62 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Valla ben de Shipp i ve Andriç i izlemeye katlanamıyorum. Yemişim Shipp in savunmasını. Bu adam 2 sene önce nasıl sayı kralı oldu anlamak mümkün değil.

Şu takımdan Shipp'i çıkarırsak biz ligde finale kalamayız. Bu kadar net! Zaten doğru dürüst şut sokabilen bir takım değiliz. Bir de savunmadan düşersek yarı final bile zor.

Anadolu Efes'e yenilmemiz normal.Kötü olan bu kadar ucuz kaybetmek.Songaila'yı ise Allah bildiği gibi yapsın.Kaç tane pota dibi boş atış kaçırdı belli değil.

Herkes takmış Songalia ya. Ya daha Shipp in maç aldığını gören oldu mu. Allah aşkına Andriç Euroleague oyuncusumu. Shumpert ın eline bakıyoruz sadece o da küçük kalıyor bu seviyeler için. Bir de ciddi şekilde o çok güvendiğimiz takım organizasyonumuzu kaybetmeye başladık. Git gide şuursuzca oynamaya başladık.

Andric bu yılla beraber 6.ncı yılını oynuyor Euroleaguede.

Takıcaz Songaliaya tabi Serdar abi.Sezon başından beri katlettiği maç sayısı o kadar çokki sayamadık.

Kaçırdığı boş turnike zaten rezaletliğide aştı.Shipp zaten o seviyede değil ama henüz onun ilk Euroleague olduğunu unutmamak lazım.Organizasyonda sadece kilit skoreri arıyor gibiyiz.Yakalıyoruz ama o anlarda Vujacic gibi üstünlük koyacak oyuncu yok.

seneye shipp,lakovic,gordon,andric kalır, zaten shipp türk olacak, takımın dinamosu bütün ribaundları topluyor, ön alanı gordon ile kapatıyor, andrici beğenmezsiniz ama bileği en düzgün uzun, takıma hücumda hreketlilik katıyor.

neyse kimseyi kırmakta istemem burda hepimiz derdi armaya sevdamız

Boş boş konuşma evet derdim helal olsun son topda kazandı ama gene derdim takımda kalite az kazanmak gerçeği değiştirmez bu takıma helal olsun ama mücadelesi yüzünden ona biz de bir şey demiyoruz ama her şey mücadele değil farkı oluşturan kalitedir eğer siz bu takımı sadece top 16 da kaldı yeter büyük başarı diyorsanız saygı duyarım ama benim takımımın adı Galatasaray ve ben bu takımı sadece mücadele etti diye rüya göremem

Sen sadece sallarsın.

Bir onu bilirsin.Yenince alkışla,yenilince yerden yere vur.

Sonrada mucadeleye bişey demiyoruz diye yan çiz.

Galatasaray taraftarlığı laf kalabalığı yaparak olmaz.

Yenıldıgımız macın sonunda,sallamak yerine Helal olsun diyerek olunur.

Hadi git kendini kandır ben taraftarım diy.

Bu kadar çok boş üçlük yememizin nedenlerinden biri de yaptığımız alan savunması.Yüksek posta inen uzun oyuncu iyi pas dağıtımı yapınca sürekli 1 kişi boş kaldı hücumda ve uzunlarımız yetişemedi bu boş oyunculara.Vujacic-Savanovic de çok iyi şut atarak cezayı kestiler.Orada alan savunması değil de adam adama savunmaya devam edip Songalia'yı oyundan alıp Cevher'i sahaya sürseydi Oktay hoca Savanovic'i bu kadar boş bırakmamış olabilirdik.umarım bugünkü yaptığımız hataları ve şanssızlığımızı diğer maçlarda aza indiririz.

Valla ben de Shipp i ve Andriç i izlemeye katlanamıyorum. Yemişim Shipp in savunmasını. Bu adam 2 sene önce nasıl sayı kralı oldu anlamak mümkün değil.

Andric, doğru kullanıldığında çok iş yapabilen bir adam. Örneğin Fener maçlarında hep coşar kendisi. Niye, adam ikili oyunları çok iyi oynuyor. Oğuz sağından soluna dönene kadar topu potada görüyor. Barac öyle bir adam değil, ikili oyunlarda çok dikkatli, hiç hata yapmıyor. Barac oyundayken kalıplı bir uzuna ihtiyacımız vardı, Batista varken de Andric'i sokup yorulmamış Andric'le bol bol ikili oyun sayısı bulacaktık. Ama yok işte, lanet olsun yok Banvit'te bile Lance Williams var bizde kalıplı bir uzun yok.

Shipp, sayı kralı olduğunda takımın en önemli oyuncusuydu. Çok top kullanıyordu. Burada öyle bir şansı yok. Elinden geleni yapıyor ama Euroleague seviyesinde yetersiz kalıyor maalesef.

İkisi de öyle büyük paralar almıyor mesela Savanovic kadar almıyorlar çok para veriyoruz dediğimiz adamlar. Kullanmadıkları Ermal Songaila'dan fazla para alıyor

Savanovic'in daha fazla alması normal bence. Belki Jaka ve Songaila gibi kariyerleri yok ama oynadığı oyun ortada. Yanılmıyorsam ciddi bonservis de ödedi Efes. Dusko tam bizlik adam bu arada.

yav seneye bu takımı dağıtma ilkan gelecek kskden 3 4 5 al songailayı gönder bak noluyo bu takım

Takımı daha yukarıda görmek istemek,Yok bu takımın ismi Galatasaray vs. bunları bırakıp gerçekleri görmediğimiz sürece bir halt olmaz bizden.Takımın ismi Galatsaraymış.Efes ismi basketbolda seni ezer.Efes ismiyle tercih sebebidir birde buna bizimkinin 3 katı bütçeyle oluşturulmuş bir takım olmasını ekleyince boş konuştuğunuzun farkına varıcaksınız.

Yanlışların,eksiklerin dile getirilmesine kimsenin itirazı yok ama dönüp arkaya bakmazsan,şubenin geldiği noktaya nasıl geldiğini bilmezsen böyle anlamsızca sallarsın önüne gelen her isme.Gerçi boşuna yazıyoruz kimsenin bir haltı düşündüğü yok,kazanılmayan her maç sallamaya devam edilicek burda.

Sen sadece sallarsın.

Bir onu bilirsin.Yenince alkışla,yenilince yerden yere vur.

Sonrada mucadeleye bişey demiyoruz diye yan çiz.

Galatasaray taraftarlığı laf kalabalığı yaparak olmaz.

Yenıldıgımız macın sonunda,sallamak yerine Helal olsun diyerek olunur.

Hadi git kendini kandır ben taraftarım diy.

Takıma kalitesiz demek sallamak mi ve ben yan da cizmedim mücadeleyi inkar etmedim onu belirttim önce bir adam gibi yazdıklarımı oku sonra yaz bak neyse sen büyük taraftarsın rüya görmeye devam o zaman

Sasha Vujacic: "Salonda beklediğimden az taraftar vardı. Umarım bir kez olsun salonu doldururlar." Eee her şey para değil Sasha :)

Bu arada Türkçe İyi akşamlar dedi. Sempatik adam :)

İsmet Badem'in deyişiyle Şaklıfort vardı bir zamanlar Ülker'de.

Öyle bir çam yarması lazım bize işte. :D

Üst Alt