Tılsım! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tılsım!

size yemin ediyorum o kadar ilacı yiyip bişey değişmeyen kız 15dk ya bırak ağlamayı gülmeye basladı. ben şok. doktor, hocam dediği dayının iyi ettiğini düşünüp kendince seviniyordu. heh işte her doktorda görülen meslek hastalığı egoyu o an gördüm işte. o ana kadar çaresiz bir adam vardı karsımda.
neyse cokta önemli değildi doktor odadan sırıtarak çıktı... sevil toparlanmaya, sağa sola takılmaya gülmeye falan basladı. hersey yoluna girmiş gibi gözüküyodu derken... nadiye nin vertigosu tuttu ayakta sevil ile gülüşen kız bi anda dengesini kaybetti bana tutundu. hemen yan yatağa yatırdık bunu tekrar doktoru çağırdık. doktor yine noldu mk dercesine girdi içeri gene. (ismini andık affet)
nadiye durumu anlattı vertigo hastası oldugunu midesinin bulandığını vs söyledi. doktor serum bağlattı buna. yanlıs hatırlamıyosam bide iğne yaptı seruma.
saat 5'e geliyordu artık. bu sürecte duyan geliyor hastanenin insan populasyonu 7 8 e çıkıyordu. (biz/doktorlar/calısanlar dahil) o gece birlikte yemek yedikleri polis dostları falan geldi. baktım saat baya baya geç oldu ve ortamda erkekler cogaldı dedim bana müsade...

eve geldim binbir türlü sey geliyor aklıma ama, her dakiası altıma sıcacağım bir gece geçirdim sonucta, gerçi bi süre sonra uyusmus halde takılıyosun ortalıkta ama olsun. arkama baka baka götüm götümm geldim ve zorlada olsa yattım. (gün ağarmıştı zaten)

....

Bitti mi hikaye?

Üst Alt