Tılsım! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tılsım!

dayidan suphelendigim icin takip etmeye karar verdim. hastanenin en ust katina cikti asansorle, ben de merdivenle ciktim. ben ciktigimda coktan ofisine girmis olmaliydi ki katta ses yoktu, hatta isiklar bile yanmiyordu. koridora ciktim, soguk bir esinti vardi sanki. koridorun sonunda odanin birinin kapisinin altindan duman geliyordu. oraya dogru ilerledim. kapiyi tiklattim ama ses yoktu. kapiyi acmaya calistim ama cok sert kitliydi.

arkami donmemle zencileri gormem bir oldu. hepsi soyunmus bana bakiyordu. 3 harfli girmesine hazir misin dediler.

bu da boyle bir animdir.
Hmmm Zenci ha. Uzmana soralım @Serkan Şafak

saat 3.30 civarına geldi. ablasına ulasıp durumu anlatmıs bu nadiye. ablasıyla da cok iyi değil sevil'in arası. topu topu 3-5 arkadası/ahbabı falan var zaten kızın.
ondan sonra biraz daha inanmaya baslıyordum... meğer bu sevil kocasıyla birlikte oldugu zamanda işlerinin hep ters gittiğini düşünerek muska yazdırmıs bir hocaya. o muska takılıyken de alkol almaması, besmelesiz wc ye girmemesi gerekiyormus. (hala varmı böyle bise arastırmadım, bana birebir söylenen buydu)
napacaz diye sormus nadiye. sevil'in ablası bi numara atmıs nadiyeye. o numarayı aradı yanımızda. hoca telefonu geçmiş olsun diye açtı. hassiktir dedim o an işte. 'ulan hocam! gecenin 4 ünde biri arıyor seni ve telefonu geçmiş olsun diye mi açıyosun' dedim içimden. cemreyle göz gözeyiz gene. bir an evvel bitsin diyorum su gece...
panik yapmamamız gerektiğini sevil'in çarpıldığını söyledi hoca.(hocadaki rahatlıga bak sen, kız carpılmıs ama biz panik yapmayacakmısız bak hele bak sen) duasını okuyacağını kızın da sakinleşeceğini falan söylüyor ve kapatıyor telefonu...

WC'de okumak da ayrı bi keyifli oluyor

Bence kız kabızmış ve tuvalete girmiş çıkartamamış sonrada çık içimden diye bağırmaya başlamış olay çok basit ortada.

Üst Alt