Tioté Yarın İstanbul'da İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tioté Yarın İstanbul'da İddiası!

ali naci küçük ‏@nkucukk 5 min5 minuten geleden İstanbul, Türkiye
Bu transferin Lassana Diarra ile alakası yok. Onu baştan belirtelim...

noluyo la

+Lass içime şu şekilde olsa sinerdi.
3taksit borç
Yıllık 3m,2.8m,2.6m
Borç 1.5m,1.5m,1.5m

+Tiote içime şu şekilde siner.
Max 2m bonservis
Yıllık 2.4m,2.2m,2m

Tiote'yi Diarra ile kiyaslamak cahillik olur. Diarra Tiote'yi top diye oynar. Cok farkli oyuncular. Diarra tam bir futbolcu, box to box.

Ama hic gündemde yoktu, kandirildik.

Diarra ya

(1) bizi parasal açıdan bir çıkarmaya yapmak için kullandı.
(2) Yönetim uçuk maliyet den korktu /cimrilik yaptı.

Hangisi bilinmez tabiki

Marseille de 1.2 ye oynayan adam niye 4+ yıllık +5 Milyon peşin istesin ..onu da anlamadım.

Diarra bulundumuz maddi durumda çok pahalı gelmiştir yönetime, kanımca.

Yanlız Diarra olmaz ise, hem Dursun hem Nazıfoğlu, taraftarın gözünden baya düşecek.

"Diarra olmadı da diyelim ki Tiote oldu, o da olumlu."

diyebileceğim bir hamledir. Selçuk postalanıp ikisi birden gelseydi muhteşem olurdu ama bu sezon CL yokken fazla lüks olur onun yerine Tolga'yı kazanmak daha iyi olur. Hayırlı olsun.

Kolpa bir durum yok yüksek maaş verilme sebebi tazminatla alakalıdır. Bonservis olayı yalandır.
Peki yüksek maas veriyorsan neden arti 5 milyon veriyorsun ceza icin? Bizde an itibariyle kazandigindan 3 katini kazanacak, rahatca öderdi cezasini yoksa Marsilya'da sürünürdo 1.5-2 milyona. Biraz zor öderdi cezayi bu durumda.

Yani akli olsa ve gercekci haber olsa ceza'yi beklemeden imza atardi. Ben inanmiyorum bu transfere. Sorulmustur ama hemen kapanmistir bence.

Face deki Pes Türkiye sayfasi da yazdi az once. (Gayri resmi bi sayfa isme bakmayin) Yuzde doksandokuz dogru haber yani. Aylar oncesinden bircok transfer haberi duyurdugu vardi sayfanin. Buyuk ihtimalle sahibi yonetici filan. Daha 1 kez olsun adamin dedigi yalan cikmadi. Takip etmenizi oneriyorum sahsen reklam gibi olmasin ama....

Üst Alt