TKBL 11/12 H:17 | Galatasaray MP 65-81 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 H:17 | Galatasaray MP 65-81 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: TKBL H:17 | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 8 Şubat | 20:00 | GS TV

arkadaşlar agustus u aldıgımız dogrumu peki ..?

arkadaşlar agustus u aldıgımız dogrumu peki ..?

Değil büyük ihtimalle. Çünkü Avrupa kupaları için oyuncu lazım bize.

Bu maçı +15 kazanmak için oynamalıyız. İleride ne olacağı belli değil, zırt pırt teknik fauller çalınıyor takımımıza.

Bu maçı +15 kazanmak için oynamalıyız. İleride ne olacağı belli değil, zırt pırt teknik fauller çalınıyor takımımıza.

+15'e gerek yok bildiğim kadarıyla +1 galibiyet bile ligde lider yapacak bizi diye biliyorum.

+15'e gerek yok bildiğim kadarıyla +1 galibiyet bile ligde lider yapacak bizi diye biliyorum.

+1 de liderlik için yetiyor, ama yukarıda da belirttiğim gibi deplasmanlarda çok teknik faul çalınıyor bize. Bu maçta +15 için çıkmalıyız ki ileride bir kaza olduğu zaman avantajımızı kaybetmeyelim.

Keşke sizin kadar umutlu olsam bu maç adına ismim Umut ama bu maçta umudum yok Fenerin Mersine yenilmesi bizim adımıza iyi olmadı şimdi baya bir asılacakalr bu maça yenselerdi 14 sayılık avantaj nedeni ile biraz daha rahat olacaklardı,şimdi vites arttıracaklar,kadro yapısı bizden çok daha derin bir benche sahip 9 kişiden istenilen seviyede randıman alıyorlar ve Birsel gibi belkide şu an için avrupanın en formda guardına sahipler Işıl ortasaya kadar top getirmekten başka ne işe yarıyor ,bizim benchden katkı sayı alacak oyuncu sadece Fowles var oda uzun oyuncu eline güvenebileceğimiz benchden gelecek bir şutörümüz yok adamlarda Cappie var artık anlayın kalite farkını kısa bölgemiz arızalı Alba,Gülşah sakat,Şaziye'nin ne yaptığı belli değil,bir tek Dee'nin omuzlarına yük bindirmek Taurasi'nin istem dışı sakatlıklara bile yol açabilir Allah korusun, dinlenmeden oynamak her zaman sakıncalıdır ama kimle yedekleyeceğiz,baskebolda bir gram ileri gidemeyen Şaziye ilemi.

yerlilerimiz leş, hocamız daha bi leş. yabancılarımızla karşı durmaya çalışacağız fenere. işimiz kolay olmayacak taraftara ihtiyaç olacak o kesin

Niye bu maç haftaiçi. Bu sene ne zaman iç sahada önemli maç olsa haftaiçi deplasmandayken haftasonu. Fenerbahçe'nin tam tersi. Enteresan. Gerçi bu hafta arası maç olmadığını düşünürsek belki de iyi olmuş denilebilir..

ben kesinlikle fowles-tina ikilisiyle başlamaktan yanayım.dünyanın en iyi pota altı ikilisi elimizdeyken sonuna kadar kullanmak lazım derim ben.elimizde taurasi gibi bir dış tehdit varken pota altına yardımda getiremeyecekleri için pota altından ezeriz diye düşünüyorum.baharı gerekirse dış oyuncu oynatabiliriz(ceyhanlı olarak bizim takımda oynadıgı dönemlerden biliyorum,bir çeşit mirsad ve shumpert modu bir oyuncu).tabii tüm bunların dışında fenerbahçede hesaba katmamız gereken en büyük tehlike kim derseniz ; ne angel,ne penny ne de nevriye..kesinlikle bizim için en büyük tehlike CEYHUN YILDIZOGLU..!

Tina,Fowles,Diana ve Prince oynuyorsa umut vardır..

takıma güvenmiyorum.umarım beni yanıltırlar.....

sene basından basketbolun galacticosu deniyordu simdi fener karsısında kendi sahamızda oynamamıza ragmen iddaa bile fenerbahceyi favori göstermiş....

Bu maçın favorisi kesinlikle Galatasaray'dır. İddaa saçmalamış. Maç sonunda görüşelim iddaa ile. :asd:

Gs tv den tarsus macını izliyorum da fowles-tina ile pota altında ezmişiz resmen.Hele baharın 3 numarada oynadıgı anlarda cok uzun bir 5 beş ile sahada yer alıp yüksekden oyunlar kurabilmişiz.Bunları görünce eger pota altına top indirmekte sıkıntı yasamazsak fb macında cok etkili oluruz.

şaziye daha düzelmemiş. baharı 3 numarada görecez demekki.

Gs tv den tarsus macını izliyorum da fowles-tina ile pota altında ezmişiz resmen.Hele baharın 3 numarada oynadıgı anlarda cok uzun bir 5 beş ile sahada yer alıp yüksekden oyunlar kurabilmişiz.Bunları görünce eger pota altına top indirmekte sıkıntı yasamazsak fb macında cok etkili oluruz.

ilk defa bir takımı ribaundlarda ezdigimizi gördüm.

ısıl-diana-bahar-tina-fowles beslisinin kötü yanı dıs savunmada yavas kalabiliriz.angel baharı karsısına aldıgında kolaylıkla gecebilir.

Üst Alt