TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe 98-93 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe 98-93 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 14 Nisan | 18.

Kaybedersek seriyi 3-0 veya 3-1 kaybederiz.

Kazanırsak büyük ihtimal 2-1 öne geçer 3-2 kaybederiz.Her türlü fark etmiyor yani,Ceyhun varken.

Cevap: TKBL 11/12 Play-Off Final 2.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 14 Nisan | 18.

oyuncular iyi olsa nolcak. ceyhun ipi ele alan oyuncumuzu cıkarır gene kaybederiz. ışılın bu macta sayı atmasını bekliyorum:)

Prince-Dee-Şaz-Bahar-Fowles beşiyle başlayalım. Fark yaratacağımıza inanıyorum.

edit:Futbol maçı sandım:) siz takılın beyler

Yapma abi ilk maçta gördük Tina-Fowles tecavüz etti fb pota altına. Bu 2liyi bozmamak lazım mümkün olduğunca.

fowlese ne yazıkki tecavüz ettiremiyoruz biz. nezaman topu fowlese attık yüzde 90 sayı attı. kadına okadar top gelmiyorki. gelincede pota altında kacırabiliyor. konsantre olamıyor cünkü oyundan soguyor kadın. faul bile yapmamışlar dogru dürüst. 8 faul atmışız. taurasi hayatında ilk defa faul cizgisine gelmemiştir herhalde. ruhsuzdu ilk mac. inşallah bu mac iyi oynar.

Yapma abi ilk maçta gördük Tina-Fowles tecavüz etti fb pota altına. Bu 2liyi bozmamak lazım mümkün olduğunca.

Işıl mümkün olduğunca sahada olmamalı. Özellikle Caferağa'da. Prince hem oynuyor hem oynatıyor. Işıl ne Fowles'a ne de Tina'ya top indiremedi ilk maçta. O yüzden Piph mümkün oldukça sahada kalmalı. Diana'yı da kenarda oturtamayacağına göre :) Ah ah Alba olacaktı Fener'in bütün kısalarına karşı avantajı olurdu :(

fowlese ne yazıkki tecavüz ettiremiyoruz biz. nezaman topu fowlese attık yüzde 90 sayı attı. kadına okadar top gelmiyorki. gelincede pota altında kacırabiliyor. konsantre olamıyor cünkü oyundan soguyor kadın. faul bile yapmamışlar dogru dürüst. 8 faul atmışız. taurasi hayatında ilk defa faul cizgisine gelmemiştir herhalde. ruhsuzdu ilk mac. inşallah bu mac iyi oynar.

Fowles'a top inmemesine rağmen ilk maçta 19 sayı atmış. 14 ribaundu var. 7'si hücum. Bu durumda böyleyse :)

Fowles'a top inmemesine rağmen ilk maçta 19 sayı atmış. 14 ribaundu var. 7'si hücum. Bu durumda böyleyse :)

kendi ekmegini taştan cıkarmak deniyor ona:) hele 2. yarıda 2 kere zıpalyıp ribaund alışı vardıki. bu kadını 3kişi anca durdurur dedim.

kendi ekmegini taştan cıkarmak deniyor ona:) hele 2. yarıda 2 kere zıpalyıp ribaund alışı vardıki. bu kadını 3kişi anca durdurur dedim.

Zaten karşı tarafında Fowles'ı durdurmak gibi bir düşüncesi yok. Yavaşlatmak amaçları. Dee'den daha fazla çekiniyorlar Big Syl'dan öyle söyleyelim :)

bu macın havasına girmemiz lazım artık. cok cok önemli bir mac

Şampiyonluk maçı bugün kazanırsak seri 3-1 lehimize biter.

Bu maçı alırsak ibre bize döner

Işıl fazla süre almazsa

Taurasi kendini azıcık maça verirse

Ben bu sefer alacağımıza inanıyorum

Erkek maçı ve futbol maçından dolayı izleyemeyeceğim umarım Ceyhun'u da yenip gelirsiniz.

artık ceyhun hocayı konuşmayalım maca kitlenelim. iyisiyle kötüsüyle galatasarayımız sahada olacak

Umarım yanılırım ve kazanırız.

Yine ilk yarı önde oluruz.İkinci yarıda fener daha iyi oynar 77-73 falan kazanır.

Ama tipik FB-GS bayan maçı senaryosu hep aynı şeyler.:(

Dediğim gibi umarım yanıltır beni kızlar.

ışıl tam ilk sayısını attı dicektim potanıjn icinden cıktı.

şaizyeyi zaten kullanmıyoruz böyle oynayacaksak 3 te bahar oynasın daha iyi en azından angel bukadar rahat sayı bulamaz.

8-4 sacma sapan hucumlar devam ediyor bu macta gider.

Üst Alt