TKBL Play-Off Final 2.Maç | Galatasaray MP 84-69 Fenerbahçe | 12 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL Play-Off Final 2.Maç | Galatasaray MP 84-69 Fenerbahçe | 12 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TKBL Play-Off Final 2.Maç | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 12 Nisan | 20.00

Korktuğum oldu.Çok az sayıda bilet satılmış.Sadece 7 blok bitmiş.O bloklarda ön sıralardaki az sayıda koltuğa sahip bloklar.Taraftarı anlamak mümkün değil.Seri olduğunu bilmiyorlar sanki

Cevap: TKBL Play-Off Final 2.Maç | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 12 Nisan | 20.00

Basketboldan anlayan 3-4 bin kişi olsa yeter.

Biletlerin tükenmesi gibi bir sorun olmayacağı için,maç öncesi gişeden alma yoluna gidebilir bir çok kişi.Ben öyle yapıcam mesela.

Yarin mac İcİn bİletİmİ aldim. 2 kere gİttİm bayan basket maclarina 2 sİnİde yendİk:) bİrİ avrupa maciydi bİrİ fener maci. Uzun aradan sonra gene gİdecem. Bu sefer rahat yenecez okadar emİnİm..

İlk maç taraftarın umudunu biraz kırmış olsa da. Bu maçı onlardan daha çok istemeliyiz. Augustus ve Catchings'in oyunu , kazanmamızda önemli rol oynayacaktır. Ayrıca basketbolu anlayan az sayıda taraftar olsa da yeter.

Bu maçı yayınlayan bir radyo yok mu memleketimde?

Renktaşların dediği gibi satılması blet gerekirse basketboldan anlayanlar gelsin en azından hakem hatalarında bilinçli sekilde müdahale edelim pazar günkü maçta neler yapmadım ki recepe.....

Az olsun ama sağlam olsun başka birşey istmeiyorum....

kazanamassak her şey biter kazanırsak kupa bize gelir bıçak sırtı maç olacak.

Bizim takım daha çok motive olacaktır.Fenerbahçe'nin amacı bizim sahamızda 1 maç kazanmaktı, onlara o şansı malesef verdik, bu maçta sahada daha çok isteyen Galatasaray olacaktır ve istedimizi de alacağımızı düşünüyorum.Yeter ki salondaki taraftar en ufak bir şeyde sahaya birşey atmadan sadece olması gibi desteğini sürdürsün.Hakemi baskı altına almamız gereken yerlerde baskı altına alınacak gürültü vs herşey olmalı , çirkinliklerin yaşanmayacağı ve sonunda da Galatasarayımızın güleceği bir maç olması dileklerimle.Başarılar Aslanlar..

sahaya bişey atacak dangalaklar mümkünse maca gelmesin. bugün mactayım ugur getiryorum takıma 2de 2 yaptım şimdiye kadar. 3te 3 yapıcam allahın izniyle. bu sefer baştan sıkı defans yapmak lazım. birselle esmerayı rahat bırakmamak lazım.. ama ben yenecegimize eminim. macın son dakkaları cok rahat olacak tabi bizim icin:)

en az 10 sayı farkla kazanıcaz.. augustus bu maçda costurcaktır taraftarı ..

95c1darda,,.jpg

Bu da salondan..

(via @canisbakan)

Kac bilet satildi acaba? Ilk mactaki gibi olmaz malesef. :eek:

Pankart dağıtmış ortalığı, umarım daha da büyüğü TTARENA'da ki ilk maçta da olur.

4 bin kişinin gelecegi tahmin ediliyor...

Üst Alt