TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç S

o hatayı yaptı şampiyonluk gitti gurur duysun.ikinci macı almışızda adamlara avanatajı kaptırdık

Arkadaş o maç neden oraya geldi onu düşünsene? Nasıl 12 sayı geriye düştük, Tamika neden orada pası Işıl'a verdi bunları düşün. O son 3 dakikada mükemmel savunma yapıp maçı oraya getiren Işıl'ı da gör.

Cevap: TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç S

Arkadaş o maç neden oraya geldi onu düşünsene? Nasıl 12 sayı geriye düştük, Tamika neden orada pası Işıl'a verdi bunları düşün. O son 3 dakikada mükemmel savunma yapıp maçı oraya getiren Işıl'ı da gör.

Yahu ne bicim bir yaklasim bu. Pozisyon ona geldi verdi , bombos pota sen gidip hic bir baski yokken hatali yurume yapiyosun . neden savunmaya calisiyorsunuz anlamiyorum

yahu o degilde bu baharmis isilmis tugbaymis, cok mu aramis bizim basket yöneticileri bu oyunculari

su forumda en az 500 kisi saydigim yerlilerden iyi oynar

Yahu ne bicim bir yaklasim bu. Pozisyon ona geldi verdi , bombos pota sen gidip hic bir baski yokken hatali yurume yapiyosun . neden savunmaya calisiyorsunuz anlamiyorum

Tüm maçın suçunu tek hücuma bağlamak nasıl bir yaklaşım? O maç mükemmel oynayan Fowles'ın bomboş kaçırdığı bir atış vardı maçın başında Fowles da suçlu o zaman?

Nedir bu kalitesiz yerlilerden çektiğimiz Işıl hariç tabi

Şampiyonluğun gitmesini Işıl a bağlamayın. Türk oyuncuların hepsi çok kötü. Bu takım çok fazla abartılmış fb nın kadrosu bizden daha iyi ve dengeli. Bütün oyuncularından faydalanabiliyolar. Bizim yabancılarımız biraz vasat olsa bu takım finale bile zor kalır.

biz niye iyi türk bulamıyoz acaba cünkü araştırmıyolar önemsemiyolar bayan basketbolunu. iceri penetre etmek gibi düsüncemiz bile yok. rakipten uzak oynarsan kolay atış yaptırırsın yersin sayıyı. biz bu hocanın alan savunmasıyla bi yere gidemeyiz. adam adama savunmada fener tıkanıyo ama bunu gören yok.. bu adamın soy ismi nasıl yıldızoglu olmuş ona şaşıyorum. mac icinda acaip degişiklikler yapıyor. ve bu tugba palazoglunu durmadan sokuyor. bu kız önceden 3 lük atardı şimdi o da yok. bomboş el bombası gibi oynuyor top kaptırıyor.........

biz niye iyi türk bulamıyoz acaba cünkü araştırmıyolar önemsemiyolar bayan basketbolunu. iceri penetre etmek gibi düsüncemiz bile yok. rakipten uzak oynarsan kolay atış yaptırırsın yersin sayıyı. biz bu hocanın alan savunmasıyla bi yere gidemeyiz. adam adama savunmada fener tıkanıyo ama bunu gören yok.. bu adamın soy ismi nasıl yıldızoglu olmuş ona şaşıyorum. mac icinda acaip degişiklikler yapıyor. ve bu tugba palazoglunu durmadan sokuyor. bu kız önceden 3 lük atardı şimdi o da yok. bomboş el bombası gibi oynuyor top kaptırıyor.........

Çünkü piyasada iyi yerli yok. Birsel-Esmeral-Nevriye'den sonra gelen en iyi oyuncular bizde zaten. Ama bu maçı kaybetmemiz yerliler falan değil direk olrak Ceyhun Yıldızoğlu'dur bana kalırsa.

Şampiyonluğun gitmesini Işıl a bağlamayın. Türk oyuncuların hepsi çok kötü. Bu takım çok fazla abartılmış fb nın kadrosu bizden daha iyi ve dengeli. Bütün oyuncularından faydalanabiliyolar. Bizim yabancılarımız biraz vasat olsa bu takım finale bile zor kalır.

aynen senin gibi düsünüyorum, bu takimi cok abartiyor taraftar, Futboldaki Jimnastik Kulübü misali, uzay takim falan filan. Abartmayin bu takimi, fenerin bireysel oyunculari belki bizim oyunculardan iyi degil ama takim olarak cok dengeliler, ve vasat oyunculari yok denecek kadar az.

Çünkü piyasada iyi yerli yok. Birsel-Esmeral-Nevriye'den sonra gelen en iyi oyuncular bizde zaten. Ama bu maçı kaybetmemiz yerliler falan değil direk olrak Ceyhun Yıldızoğlu'dur bana kalırsa.

zaten o cıbanbaşıda. ya kayseride samsunda besiktasta iyi türkler yokmudur. bizimkilerden kötü cıkmaz en azından. besiktasın oyun kurucusu esra diye bi kıs var ben onun alınmasından yanayım. bu arada ceyhun yıldızoglunun ben hocalıgından süpheliyim. adam durup dururken takımı bozuyor. şu saat gitse şansımız artcak.

zaten o cıbanbaşıda. ya kayseride samsunda besiktasta iyi türkler yokmudur. bizimkilerden kötü cıkmaz en azından. besiktasın oyun kurucusu esra diye bi kıs var ben onun alınmasından yanayım. bu arada ceyhun yıldızoglunun ben hocalıgından süpheliyim. adam durup dururken takımı bozuyor. şu saat gitse şansımız artcak.

Hiç birinde yok, en beğendiğim oyuncular Gizem Yavuz ve Deniz Boz onlar da büyük maçlarda saçmalıyor. Işıl onların hepsinden çok daha iyi zaten.

Birsel bugün 1/7 üçlük ile oynamış. 2 sayı da 0/0 turnike falan da yok yani.

fener icerde mac vermez, kendi sahasinda 12 bin kisiyle mac vermek bize özel biseydir. Taraftar da fiyasko demek ki...

Hiç birinde yok, en beğendiğim oyuncular Gizem Yavuz ve Deniz Boz onlar da büyük maçlarda saçmalıyor. Işıl onların hepsinden çok daha iyi zaten.

bahar miydi neydi, bizde biri var, bana mustafa sarpi hatirlatti.

ondan da kötü degiller herhalde diger takimdaki yerliler

Bizde Melisa Can vardı o nerde hiç oynamıyo?

dogrudur bugün birsel atışlarda iyi degildi ama defansta dikkatliydi. biz bugün cok boş sayı yedik. sinirlendirdiler. sinirimize hakim olmadık. 5 dakka sıkı defans yapsak macı kazanırız biz. ilk mactan bi farkı yoktu bu macın. ama fenerde bugün iyi oynadı. cok boşta bıraktık. ekmeklerine yag sürdük. alan savunması bizi yakıyor hala görmüyor bu hoca. niye bukadar uzak oynuyoruz rakipten ben onu hic anlamadım. adam adama savunmada dagılıyolar. ama hoca hala alan savunması yaptırıyor. sırf yanlıs taktiklerden yeniliyoruz.

Üst Alt