TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç S

Bizde Melisa Can vardı o nerde hiç oynamıyo?

Sakat sezonu kapatmış. Uzun rotasyonumuz sadece 2 kişi.

dogrudur bugün birsel atışlarda iyi degildi ama defansta dikkatliydi. biz bugün cok boş sayı yedik. sinirlendirdiler. sinirimize hakim olmadık. 5 dakka sıkı defans yapsak macı kazanırız biz. ilk mactan bi farkı yoktu bu macın. ama fenerde bugün iyi oynadı. cok boşta bıraktık. ekmeklerine yag sürdük. alan savunması bizi yakıyor hala görmüyor bu hoca. niye bukadar uzak oynuyoruz rakipten ben onu hic anlamadım. adam adama savunmada dagılıyolar. ama hoca hala alan savunması yaptırıyor. sırf yanlıs taktiklerden yeniliyoruz.

Alan savunması olayı zaten fiyasko.

Cevap: TKBL Play-Off Final 3.Maç | Fenerbahçe 80-68 Galatasaray MP | 15 Nisan | Maç S

bahar miydi neydi, bizde biri var, bana mustafa sarpi hatirlatti.

ondan da kötü degiller herhalde diger takimdaki yerliler

evet bu mac kötüydü ama o kıs iyi oyuncu zaten topu genellikle yabancılara bırakıyolar.. 2mactır iyiydi 1 bu mac kötüydü.. haksızlık etmeyelim.. biz ilk macta sacmaladık...

2 sene önce kazandıkta 3-2 yenildik. kendi evimizde kaybettikten sonra bi anlamı olmuyo.. 4. mac şu kızlar gercek güclerini bi ortaya koysunlar. biz bunları yeneriz. sıkı saglam defans istiyorum cok şey degil. sinirine hakim olcaklar. onlar sinirlencekler. onların silahıyla vuracaksın onları. icerden oynucaksın penetre etceksin defansını hic dagıtmaya calısmadıkki dikkat ederseniz. 3 lüklerimiz zaten felaketti. ama bu fener yenilmeyecek bir takım degil. sadece şu alan savunmasından vazgecsinler yeter. önce hoca vazgecmeli tabi oyuncular napsın onlarda emir kulu.

Kadro maliyetimiz su an onlarin 2 kati

Pota altinda fowless gibi bir silahimiz var

Tamica ve agust. Gibi oyuncularimiz farkimiz

Ama gelgelelim hocamiz ceyhun yildizoglu, guardimiz isil alben

Ben bu ikiliye ragmen 4. Macta takimimiza guveniyorum

Bu sene ne olur bilemem ama seneye bu hatalarla baslamayiz umarim

Adamlara her alanda yeniliyoruz.

Tuğba 10 dakika 0 sayı, 1 asist 1 ribaund

Işıl 27 dakika 4 sayı 2 asist 2 ribaund

Gülşah 5 dakika 0 sayı

Bahar 33 dakika 4 sayı 2 ribaund 6 asist

Şu süreleri okul bahçelerinde eğlence olsun diye basket oynayan kızlara versen 2 3 sayı,asist yapar şeş keza

Tuğba 10 dakika 0 sayı, 1 asist 1 ribaund

Işıl 27 dakika 4 sayı 2 asist 2 ribaund

Gülşah 5 dakika 0 sayı

Bahar 33 dakika 4 sayı 2 ribaund 6 asist

Şu süreleri okul bahçelerinde eğlence olsun diye basket oynayan kızlara versen 2 3 sayı,asist yapar şeş keza

Dün maçı izlerken bam üçlüsünü görür oldum bi ara.

bizim yabancılar çok daha iyi...onlarda herkes katkı veriyor. bu yüzden zorlanıyoruz.

Özellikle ışıl bu maçlarda çok hata yapıyor..Boyu kısa pota altına zorluyor.Ya blok yiyor yada topu kaptırıyor.Çok acele atışlar yapıyoruz..Sakin oynasak rahat kazanabilirdik..10 sayı fark var 2 sayı atmıyoruz 3 sayılık atış yapıyorlar..Sürede varken neden riske giriliyor..Malesef son maçta işimiz daha zor..Fb'yi gazada getirdik..Oyuncularımız bireysel hata yapmamalı..2 oyuncusu ile maçı aldılar.

Üst Alt