TKBL Play-Off Final 4.Maç | Fenerbahçe 91-86 Galatasaray MP | 17 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL Play-Off Final 4.Maç | Fenerbahçe 91-86 Galatasaray MP | 17 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TKBL Play-Off Final 4.Maç | Fenerbahçe 91-86 Galatasaray MP | 17 Nisan | Maç S

Şampiyonluğu kaybetmemizin tek nedeni yerli kalitesindeki uçurum. En iyi yabancıları getirsek de piyasada kaliteli yerli olmadığı için şampiyon olamıyoruz. Seneye Turgay Atasü Birsel ile Nevriye'yi gönderirse şampiyon olabiliriz.

Fenerli bir arkadaş daha.Bu daha profesyonel.Atasü neden birselle nevriyeyi yollasın.Olacaksk hakkımızla oluruz.Bize inceden mesaj veriyor ancak birsel ve nevriye olmadan şampiyon olursunuz diye.Seni gidi uyanık fenerli.Önceki mesajlarıda öyle.MODLAR GÖREVE

Cevap: TKBL Play-Off Final 4.Maç | Fenerbahçe 91-86 Galatasaray MP | 17 Nisan | Maç S

Uzatmada Augustus üçlüğü atsa maç bitiyordu, ya da Fowles o hatayı yapmasa? Bunlar da son hücumda?

Tüm maç iyi oynayan kişileri bir hata için asmam ama bütün maç kötü oynayan oyuncu birde son saniyede maçı kaybettirirse çıldırırım

kısaca rotasyon sorunu var yerli kadroda çünkü yabacılar fowles-tamika-agustus gerçekten iyi yanında bahar-ışıl oynuyor ama maçta 40 dakika bu oyuncuları kullanıyorsun ozaman fowles sakatlanıp bahar 5 leyince maçı kaybediyorsun doğal olarak takımda ilk 5 zorlayacak en az 1 yerli oyuncu takviyesine ihtiyacımız var yoksa işiiz zor yani.

ama ne oldu tarih hala değişmedi!en çok şampiyonluk,kupada GALATASARAY 'DA.bugün şampiyonluğu kaybettiysek kadro yetersizliğindendir.!bi esra ve sophia olsaydı !farklı olurdu :).

evet katılıyorum seneye inşallah amatör branşlarda yeniden yapılanmayla başarılı oluruz

Şampiyonluğu kaybetmemizin tek nedeni yerli kalitesindeki uçurum. En iyi yabancıları getirsek de piyasada kaliteli yerli olmadığı için şampiyon olamıyoruz. Seneye Turgay Atasü Birsel ile Nevriye'yi gönderirse şampiyon olabiliriz.

Alıntıladığım mesajı yazan fenerli hakkında modları göreve çağırıyorum.

Yazık oldu.Basit hatalarla maçı değil şampiyonluğu verdik...

Açıkçası seneye amatör branşlarda başarılı olacağımızı hiç düşünmüyorum, nedeni yeni gelecek yönetimin önceliği %99 oranla futbol takimi olacak ve tüm kaynaklar buraya gidecek.

Açıkçası seneye amatör branşlarda başarılı olacağımızı hiç düşünmüyorum, nedeni yeni gelecek yönetimin önceliği %99 oranla futbol takimi olacak ve tüm kaynaklar buraya gidecek.

Amatör branşlar futbolun gelişmesine engel değil. Yönetim bunun farkında olmalı.

Bu arada sevdenur ay mıdır nedir Onur'un dediği gibl açık şekilde Fenerli.

Değil 3 sayı, 10 sayı da öne geçsek, onlar maçı vermezler bize. Şampiyonluğu 1. maçta kaybettik biz. Neyse, olan oldu artık. Dünya çapında yıldızlar gelmezse şampiyon olamaz bu takım. Çok boş adam var takımda.

Amatör branşlar futbolun gelişmesine engel değil. Yönetim bunun farkında olmalı.

Bunun farkina varmak çok zor ülkemizde. F5 Aydın Örs gibi birini basketbolun başına getirdi ve ülkeri arkasina aldi. Bizim sadece basari aninda ortaya cikan Galatasaray li iş adamlari ise uzaktan izlerler ancak. Umarim yanilan ben olurum ancak yonetimin degismesi demek amator subelerin futbol duzelmeden arka plana atilmasidir

Aslinda tum branslar icin dusunursek bu gectigimiz sezon ,zaman zaman dogrulari yapsak da herseyin ters gittigi bir donem oldu. Burada bir ilahi adalete inaniyorsak rakiplerin basarisizligi ile ilgili , bunda da Polatin olumsuz elektriginin yarattigi ilahi adaletten bahsedebiliriz. Feneri yendigimiz branslar oldu , bayan baskette yendik ,erkek voleybolda yendik .. biraz toparlanma olur gibi oldu ama yetmedi.

Isten haksiz cikarilan insanlar , surekli bir kavga ortami , her ne kadar benim de hosuma gitse de surekli rakiplerle dalga gecmeler .. Bu is iki tarafli madalyon gibidir , bi o tarafi cildirtir bi diger tarafi .. En uzuldugum sey bu tip maclardan ziyade , hic isin icinde olmadigimiz branslardaki anti fenerliligimiz.

Bunu diyorum elestiriyorum ama aksam yine ts yi tutcam tabi.. Istemiyorum bu adamlarin sampiyon olup onumuze gecmesini ama diger yandan da bu yaptigim ve yaptigimiz diyim , bana cok sacma geliyor.

Bu ülkede hiçbir spor düzgün yapılamıyor, buna sebep olan herkesin Allah belasını versin.

turgay demirel kaç senedir federasyon başkanı fb bayanlarda 6 senedir üstüste şampiyon oluyor.erkeklerde araya efes giriyor ama Kerem Gönlüm olayında Turgay tarafını açık belli etmiştir. Taurasi olayından sonra Aziz babası tehdit etmedimi UŞAK Turgayı? hemde çok açık etti ve diyet ödendi.fb şampiyonluğu kaçırsaydı yine saçma sapan konuşmalar başlayacaktı fb cephesinden. bizde çıkarmı ? siz duydunuzmu şimdiye kadar ses ben duymadım.

Maalesef izleyemedim maçı ama neler olduğunu şimdi takip ettim burdan.Hakemler fener falan değil,tek kızdığım adam polattır.Bir daha böyle basiretsiz insanlara kalmaz umarım bu kulüp

Bunu görüp ortalığı ayağa kaldırmaz bizim yönetim.Maç sonu her şey bittiğinde konuşmuş olmak için konuşurlar.Onların yaptığı şerefsizlikte,bizimkilerin tepkisizliği ne kadar şerefli bir duruş?

Dün yazmıştım.Adnan polat'a sadece sevgilerimi gönderiyorum.Maç sonu konuşmuş olmak için konuşmuş.Çok sevdiği aziz'ini tebrik edip doping olayı için üzüntülerini dile getirmiştir.

Bu adam için ceza almak istemiyorum.

Polatın açıklamaları;

Fenerbahçe, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde ezeli rakibi Galatasaray Medical Park'ı 3 - 1'le geçerek şampiyon olurken, karşılaşmayı uzatmada kaybeden Sarı-kırmızılı cephede ise finali yöneten hakemlere isyan vardı. Sarı-kırmızılı kulübün Başkanı Adnan Polat, Basketbol Federasyonu'na ve Merkez Hakem Kurulu'na adete ateş püskürerek şunları söyledi;

"Sonuna kadar hak ettiğimiz bir maçı hakemler katletti. Ama öncesinde atamalarda yaşanan fiyaskoyu kamuoyuna duyurmamız gerek. Basketbolun MHK'si 2 defa atadıkları hakemi değiştirerek maçın öncesinde bu işe gölge düşürdüler. Önce baş hakem olarak Rüştü Nuran atandı. Sonra yerine Murat Biricik getirildi. Yardımcı hakemliğe ise Özlem Yalman atandı. Sonra onun yerine de Serkan Eblek getirildi. Bu atama değişiklikleri neden yapıldı? Basketbol Federasyonu Başkanı ve MHK Başkanı Metin Şahin bu durumu izah etsinler."

Galatasaray Kulübü Başkanı Polat, en çok bu maçta ter döken oyuncularının emeklerinin boşa gitmesine üzüldüklerini vurgulayarak, isyanını şöyle sürdürdü;

"Soyunma odasına indim, kızların hepsi hüngür hüngür ağlıyordu. Amerikalı oyuncularımız, 'Biz böyle bir ülke görmedik, böyle bir hakem fiyaskosu yaşamadık. Bir daha bu ülkeye gelmeyiz' diye isyan ediyorlardı. Normalde Fenerbahçe de iyi mücadele etti, bizler de. Ama karşılaşmanın hakemleri maçı bizden alıp Fenerbahçe'ye verdiler. Maçtan sonra bazı Fenerbahçeli dostlar, 'Başkan özür dileriz. Biz de böyle kazanıp şampiyon olmayı istemezdik' diyecek kadar centilmendiler. Fakat basketbolu yönetenler, bu sporu katletmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Metin Şahin, ilerlemiş yaşına bakmadan hala o koltukta oturuyor. Acaba bugünkü maçta yaşananları televizyondan görebilmiş midir ki?. Türk sporuna zarar veren bütün virüslerin ayıklanması gerek. Kim şampiyon olacaksa bileğinin hakkıyla olmalı."

Utanmadan bir de"HERŞEYE RAĞMEN ŞAMPİYON" yazmışlar

tu reziller Allah sizi nasıl bilirse öyle yapsın

Bunların intikamını Erkek basketçiler acı acı alacak

merak etmeyin.

Bu son maç için kızlarımıza güveniyordum, maç topiğine yazmıştım ama yüzümü kara çıkardılar

neyse sağlık olsun, olan oldu artık

yatırım yapsak da yapmasak da fb şampiyon biz ikinci oluyoruz

o zaman demek ki sorun çözülemiyor

sene başı rakibimizden fazla para harcadık

taurassi ve taylor gittikten sonra takım maliyetimiz onların nerdeyse 3 katı seviyesinde oldu

yine de bu düzeni yıkamıyorsak daha radikal bir değişim lazım

sene bazı şeyleri sil baştan yapmak lazım

ceyhun hocayla, ışılla, baharla, tuğbayla, gizemle bu işin olmayacağı belli zaten

seneye şampiyonluk isteniyorsa aynı tas aynı hamam , aynı isimlerle başlanmayacağını düşünüyorum

ama bu düzeni bozacak radikal değişim ne olabilir onu bilmiyorum

Üst Alt