Tobol Geliyoruz...Tallin Geliyoruz... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tobol Geliyoruz...Tallin Geliyoruz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tobol Geliyoruz...Tallin Geliyoruz...

Sen değilmiydin yahu daha geçen hafta;fenere yine yenilirsek GS yi desteklemeyi bırakacağım diyen?

Ne oldu?Hemen büyük taraftar mı oldun?

Ah canııım. Şimdi buraya yazdığım mesajları alıntılardım da psikolojini etkiler. İstatistiklerimden mesajlarıma ondan sonra bök at. İyi geceler canım.

Birader taraftara giydirip durmayın artık feneri nerdeyse hiç yenemiyor takım sonra taraftar feneri yenmesini isteyince skor taraftarımı oluyor

Hepimiz istiyoruz ama bugün kötü oyun oynamadık. İki haftadır iyi oynayıp , bireysel hatalardan kaybediyoruz. Yazımda da yazdım bunu. Önümüz aydınlıktır. Öyle veya böyle bu maç bitti. Ama daha kazanılmamış 7 maç var. Bunlar kazanıldığında şampiyonluk gelir. Derdim bu.

Hemen o gitsin , bu gelsin. Eee.. Hani istikrar ? Ondan sonra neden Avrupa'da tur atlayamıyoruz. Atlarsın. Atlatırlar..

Bana kimse Beşiktaş'ın Kadıköy'den puan alamayacağını söyleyemez. Çatır çatır aldı , alır.

Bana kimse haftaya Kayserispor'un Fenerbahçe'den puan alamayacağını söyleyemez. Çatır çatır alır , aldı. Kadıköy'ü falan yok bu işin. Kadıköy'de kaç puan kaybetmiş bi bak bakalım. Denizlispor'u zor yendiler evlerinde. Düşmesine ramak kalmış Diyarbakır'a takıldılar.

İnanmıyorsanız gölge etmeyin hakkaten. Zor maçlarımızı kötü de olsa bitirdik. Şampiyonlar Ligi'ne gidecek gücümüz var. Hocasız Sivasspor ile bir seriye başlayacağız. Polat ve yönetimi bunun üstünde çalışıp 7 de 7 motivasyonu sağlamalı.

Beşiktaş'ın şükrü saraçoğlunda kazandığı maç ultra bal bir maçtı 4-3 olan maçı kastediyorsun o maç zaten efsane bir maçtı bir daha kolay kolay yaşanmaz,Diyarbakırspor maçında ise fener tek kale oynadı 90 dakika ama 1-1 bitti Ayman'ın golüyle,Ayman 500 tane şut çekse 1'i gol olur öyle çizgiden çıkarılan toplar falan...

Zor abi bugün feneri yenip şampiyon olacaktık hakkımızı kaybettik şimdi söz sırası onlara geçti sinerji yaratacaklar 50 bin kişi Kayserispor gelipte elini kolunu sallayarak puan alamaz öyle..

2 yıl sonra şampiyonlar ligini alabilecek seviyeye gelebileceksem tobol'a da giderim tallin'e de. Sabır başarının anahtarıdır fakat bizim taraftarımız sabrını erken tüketmiş.

Beşiktaş'ın şükrü saraçoğlunda kazandığı maç ultra bal bir maçtı 4-3 olan maçı kastediyorsun o maç zaten efsane bir maçtı bir daha kolay kolay yaşanmaz,Diyarbakırspor maçında ise fener tek kale oynadı 90 dakika ama 1-1 bitti Ayman'ın golüyle,Ayman 500 tane şut çekse 1'i gol olur öyle çizgiden çıkarılan toplar falan...

Zor abi bugün feneri yenip şampiyon olacaktık hakkımızı kaybettik şimdi söz sırası onlara geçti sinerji yaratacaklar 50 bin kişi Kayserispor gelipte elini kolunu sallayarak puan alamaz öyle..

Öyle bir alır ki... Makukula haftaya Volkan'a bi ayar çeker ki... Kıçıyla mı vurur , memesini mi yalatır bilemem.

Öyle bir alır ki... Makukula haftaya Volkan'a bi ayar çeker ki... Kıçıyla mı vurur , memesini mi yalatır bilemem.

İnşallah atar ,Makukula değil kim atarsa atsın Cangele atsın biri atsın inşallah yenerler feneri..

lakin zor

Benim zaten maç umrumda değil kavga çıksın istiyorum maçta Volkan Demirel 1-2 tokat yesin yeter..

Bana kimse Beşiktaş'ın Kadıköy'den puan alamayacağını söyleyemez. Çatır çatır aldı , alır.

Bana kimse haftaya Kayserispor'un Fenerbahçe'den puan alamayacağını söyleyemez. Çatır çatır alır , aldı. Kadıköy'ü falan yok bu işin. Kadıköy'de kaç puan kaybetmiş bi bak bakalım. Denizlispor'u zor yendiler evlerinde. Düşmesine ramak kalmış Diyarbakır'a takıldılar.

İnanmıyorsanız gölge etmeyin hakkaten. Zor maçlarımızı kötü de olsa bitirdik. Şampiyonlar Ligi'ne gidecek gücümüz var. Hocasız Sivasspor ile bir seriye başlayacağız. Polat ve yönetimi bunun üstünde çalışıp 7 de 7 motivasyonu sağlamalı.

Başkasına bel bağlamaya bayılır hale geldi Galatasaray taraftarı. Sen Fenerbahçe'ye iki maçta da rezil futbol oyna ve yenil, Bursaya yenil, Beşiktaş'ı İnönü'de hiçbir sene yeneme, 15 senedir yenilmediğin Trabzon'a bile yenil, herkesin yendiği Eskişehir'i 2 senede 1 kez bile yeneme, sadece küme düşme hattı ve çevresindeki takımları yenerek şampiyonluk iste. İstemez kalsın öyle şampiyonluk. Zaten olamayacak da. Bari Bursaspor olsun..

Haftaya fb puan kaybedebilir.Büyük takımı yenen küçük takımlar diğer haftada kaybederler:D

Başkasına bel bağlamaya bayılır hale geldi Galatasaray taraftarı. Sen Fenerbahçe'ye iki maçta da rezil futbol oyna ve yenil, Bursaya yenil, Beşiktaş'ı İnönü'de hiçbir sene yeneme, 15 senedir yenilmediğin Trabzon'a bile yenil, herkesin yendiği Eskişehir'i 2 senede 1 kez bile yeneme, sadece küme düşme hattı ve çevresindeki takımları yenerek şampiyonluk iste. İstemez kalsın öyle şampiyonluk. Zaten olamayacak da. Bari Bursaspor olsun..

Bak bunu söylüyorsan eğer samimiysen Fener'e , Beşiktaş'a karşı oynayan takımları desteklemezsin. Biraz gerçekçi olun. Duruma göre yorum yapmayın , komik oluyorsunuz. :)

Bak bunu söylüyorsan eğer samimiysen Fener'e , Beşiktaş'a karşı oynayan takımları desteklemezsin. Biraz gerçekçi olun. Duruma göre yorum yapmayın , komik oluyorsunuz. :)

Bu akşam itibariyle sezon bitmiştir benim için. Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın rakiplerini elbette desteklerim. İsterse 40 puan gerimizde olsunlar yine kaybetmelerini isterim. O yüzden yine kaybetmelerini isteyeceğim ama Galatasaray için değil, anti fb taraftarlığı anti bjk taraftarlığı nedeniyle. Ayrıca Bursaspor'un şampiyon olması için..

Bu akşam itibariyle sezon bitmiştir benim için. Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın rakiplerini elbette desteklerim. İsterse 40 puan gerimizde olsunlar yine kaybetmelerini isterim. O yüzden yine kaybetmelerini isteyeceğim ama Galatasaray için değil, anti fb taraftarlığı anti bjk taraftarlığı nedeniyle. Ayrıca Bursaspor'un şampiyon olması için..

Bitmediğini göreceksin. Senin için bitmiştir , bizim için bitmedi. Sivas'a 5-0 da kaybetsek bitmeyecek. Galatasaray'ın olduğu yerde umut vardır. Ben şahsen umut ediyor ve inanıyorum. İlk yarıda da Fener yendi ertesi hafta puan kaybetti yine aynı oldu puan farkı. Gene öyle olacak.

normalde cok sakin biriyimdir. ara sira maclarda kisa süreli fittirmalarim olur ama bugün resmen siyirdim. millet bu cocuk deli filan demistir heralde. bu futbolculara aritk söyleyecek laf bulamiyorum.

Skor yazarları teriminden sonra,skor taraftarları..Futbol yazarlarından sonra da futbol severler..Eğer futbolu seviyorsanız yanlış ligi takip ediyorsunuz.Takımı sevenler ayrı tabi..

Dün Galatasaray-Fenerbahçe maçını izledim önce,futbol adınan ne ararsan sahada yoktu, daha sonra da Lille-Montpellier maçını izledim,futbol adına ne ararsan sahada vardı.

Umutlu olalım,Sivas maçını kazanıp bir seri yakalarız diyenler var ama bizim dünkü oynadığımız top ile bu ligde 7de7 yapma şansımız malesef yok.Zaten böyle birşey yapacak gücümüz olsaydı dünkü maçı en az 3 farkla kazanmamız lazımdı.Haftalardır top oynamayan bir ezeli rakibin var,hafta içi kupa maçı oynamış bir takım,en iyi oyuncusu olmayan bir rakipten bahsediyorum,bu takımı evinde eze eze yenemeyeceksin ve umut dolu konuşacaksın,Keitanın dönerek çektiği şuttan başka kaleyi bulan şutun yok, fiyasko dediğimiz Bilica'yı madara edecek hareketler yok, pozisyona girmek gibi bir amacın yok,sahada ne yaptığını bilmediğin 4-5 tane oyuncu var ve bütün bunlardan sonra umut dolu olacaksın...

Yoooohhhhhh yeeeaaaaaaaa by R.İvedik

Acı acı gülüyorum, bu kadar mı güzel başlık olur.

İtiraf ediyorum skor taraftarıyım! Çünkü kışın karda, yağmurlar altında bir yerlerime kadar donarak, ıslanarak tribünde maç izledim, yeri geldi karaborsadan bilet almak zorunda kaldım, geçen senelerde takım amaçsız kalmasına rağmen gidip digiturkumu iptal ettirmedim, sırf yense de yenilse de takımımı izleyebilmek için, 10 senedir kullandığım numaramı sırf Galatasaray kazansın diye GSMobile'e taşıdım skor taraftarı olduğum için, sırf Galatasaray kazansın diye yeğenlerime de orijinal forma alıyorum skor taraftarı olduğum için.

Bugüne kadar ne gücendim ne de pişman oldum. Ama artık sıktı bu skor taraftarı cümleleri.

Sezon başı fikstür açıklandığı zaman en önce hangi maça bakacaksınız? Fener maçları, sonra Beşiktaş maçları, sonra Trabzon maçları.

Ee bu kadar önemli ki ilk önce bu maçların tarihini merak ediyorsun.

Ama gelgelelim maçlara, maçtan önce bu sadece 3 puanlık maç, yenene kupa vermiyorlar masallarına. 15 senedir seni 2-3 kere ancak yenebilmiş Trabzona farklı yenilmekten kurtuluyorsun, Beşiktaş'tan 1 puan aldığına seviniyorsun, Kayseri'ye yenilmediğin için göbek atıyorsun, Kasımpaşa bu kadar açık oynamasa beraberliğe yatsa onu da kazanamazsın, Eskişehir maçında rezil futbolla yeniliyorsun, Ankaragücü maçında kaleye şutun yok ama 3-0 lık galibiyetle övünüyorsun, ŞL de gruplarda 3 puan toplamış, Kıbrıs takımını hem evinde, hem deplasmanda yenememiş At.Madride eleniyorsun, Fener maçına girmiyorum bile. Bu durumda Tobollar, Tallinler, Tromsolar bile fazla bizim için.

Bundan sonra 7 maç üst üste kazanabilir takım, şampiyon bile olabilir, ama karnımızda sancılarla kazandığımız maçlarda bile doğru düzgün bir pozisyonumuz olmuyor, takımda her kes ayrı telden çalıyor, yardımlaşma, kaynaşma yok, oturup düşünelim biz şampiyonluğu hakediyormuyuz? Metin Oktay'ın uğruna karısından boşandığı takımını bu duruma gelmesine utanıyormuyuz? Asıl mesele budur.

Eskiden şampiyonlar ligine en çok katılan 3 takımdan biriydik porto madrid ve biz ama şimdi o ilk üçte yokuz.

Acı acı gülüyorum, bu kadar mı güzel başlık olur.

İtiraf ediyorum skor taraftarıyım! Çünkü kışın karda, yağmurlar altında bir yerlerime kadar donarak, ıslanarak tribünde maç izledim, yeri geldi karaborsadan bilet almak zorunda kaldım, geçen senelerde takım amaçsız kalmasına rağmen gidip digiturkumu iptal ettirmedim, sırf yense de yenilse de takımımı izleyebilmek için, 10 senedir kullandığım numaramı sırf Galatasaray kazansın diye GSMobile'e taşıdım skor taraftarı olduğum için, sırf Galatasaray kazansın diye yeğenlerime de orijinal forma alıyorum skor taraftarı olduğum için.

Bugüne kadar ne gücendim ne de pişman oldum. Ama artık sıktı bu skor taraftarı cümleleri.

Sezon başı fikstür açıklandığı zaman en önce hangi maça bakacaksınız? Fener maçları, sonra Beşiktaş maçları, sonra Trabzon maçları.

Ee bu kadar önemli ki ilk önce bu maçların tarihini merak ediyorsun.

Ama gelgelelim maçlara, maçtan önce bu sadece 3 puanlık maç, yenene kupa vermiyorlar masallarına. 15 senedir seni 2-3 kere ancak yenebilmiş Trabzona farklı yenilmekten kurtuluyorsun, Beşiktaş'tan 1 puan aldığına seviniyorsun, Kayseri'ye yenilmediğin için göbek atıyorsun, Kasımpaşa bu kadar açık oynamasa beraberliğe yatsa onu da kazanamazsın, Eskişehir maçında rezil futbolla yeniliyorsun, Ankaragücü maçında kaleye şutun yok ama 3-0 lık galibiyetle övünüyorsun, ŞL de gruplarda 3 puan toplamış, Kıbrıs takımını hem evinde, hem deplasmanda yenememiş At.Madride eleniyorsun, Fener maçına girmiyorum bile. Bu durumda Tobollar, Tallinler, Tromsolar bile fazla bizim için.

Bundan sonra 7 maç üst üste kazanabilir takım, şampiyon bile olabilir, ama karnımızda sancılarla kazandığımız maçlarda bile doğru düzgün bir pozisyonumuz olmuyor, takımda her kes ayrı telden çalıyor, yardımlaşma, kaynaşma yok, oturup düşünelim biz şampiyonluğu hakediyormuyuz? Metin Oktay'ın uğruna karısından boşandığı takımını bu duruma gelmesine utanıyormuyuz? Asıl mesele budur.

+1905

Nokta

Bugünkü oynanan futbol ve alınan skorun ardından şampiyonluk yarınlara kaldı. 2-0'dan 3-2 maç çeviren Beşiktaş, 5 puan önde yer alan Bursaspor ve tabiki de Galatasaray'ı devirerek şaha kalkmış bir Fenerbahçe'yi kalan 7 haftada (Hatta onlar için 6 haftada) geçmek imkansız. 3'ünü birden geçmek bana göre imkansız. 2'sini geçmek de çok zor. Yani Şampiyonlar Ligi de hayal gibi görünüyor. Bu deplasman performansıyla 4. sırayı bile kaptırma tehlikesi var diye düşünüyorum ama büyük ihtimalle 4. bitirecek ligi Galatasaray ve üst üste 4. kez UEFA Kupası'na katılacak gelecek sezon.

Kupayı Trabzonspor'un alacağını farzedersek ligi 4. bitiren Galatasaray sezonu yine 15 Temmuz'da yaz sıcağında açacak diğerleri tatil yapadursun. Tobol'lar, Netanya'lar, Tallin'lerle oynayarak ve fark atarak yine kendini kandırmaya devam edecek Galatasaray taraftarı Ağustos 2010 günlerinde...

İmkansız derken matematiksel olarak şansımız bitti mi:confused:

Peki sen söyleyebilir misin Sivasspor hafta sonu bizden puan alamaz mı ? çatır çatır alır,aldı.Manisaspor bizden puan alamaz mı? Çatır çatır alır,aldı.Bursaspor bizden puan alamaz mı ? çatır çatır alır,aldı.istanbul büyükşehir belediyespor bizden puan alamz mı ? çatır çatır alır,aldı.millete laf edeceğinize oturun da önce kendi takımınızın oynayacağı maçlara bakın bi.en son denizlispor u yenmişiz deplasmanda.4 tane maç kalmış deplasmanda ayrıca sezonun bitimine 7 hafta kalmış liderle aranda 5 puan fark 2 tane daha takımın gerisindesin.daha ne olacak.

Rakipler puan kaybeder,illa ki kaybetcektir de.Fakat biz bu oyunla Sivas'ı bile yenemeyiz ya.Yensekte zar zor.Bundan önce de hep dedik.Es-es maçından sonra seri yapcaz,ts maçından sonra seri yapcaz.Yok kardeşim.Sahadakiler öyle düşünmüyor işte.Biz yabancıların şakşakçılığını yaparız burda,takım yenilince ağlarız.Onlarsa hiçbirşey olmamış gibi,ezeli rakibimizin soyunma odasına kadar girerler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt