Tobol Geliyoruz...Tallin Geliyoruz... - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tobol Geliyoruz...Tallin Geliyoruz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tobol Geliyoruz...Tallin Geliyoruz...

Allah korusun.Kaç senedir UEFA'ya gitmekten bıktım.Bu senede UEFA'ya gidersek kafamı taşlara vururum

Şampiyon olacağımıza hala inanıyorum.En kötü 2. olur yine de CL'ye gideriz.

Bekle bizi Tobol...

Hem Şampiyonlar Ligine gidemiyoruz hem de fener şampiyon oluyor. Ne kadar güzel bir sezon !!

Napalım bir sene daha çekeriz.Acaba şu Türk futbolcular Adnan Polat Avrupa'da kupa kaldırmadan göndermem dediği için mi Avrupa Ligine gidiyorlar?Biliyorlar Cl'yi kazanamayacaklarını bu yolu seçiyorlar galiba.:D

Uefa Avrupa Ligi daha sıcak geliyor bana..Böyle aile ortamı gibin.Gruplardan sonra sert takımlar geliyor tıpkı Şampiyonlar Ligi gibin..

Bknz: Hayatın anlamsız olduğunu anladığın zamanlar.

arkadaşlar bazı takımlar vardır ki bi sürece girer önce uefa alır sonrada gider clyi alır ben inanıyorum 2-3 yılda olabilecek birşeyler ama rijkaard olursa...!!

Ş.L. ye gidememek prestij ve para kaybından çok; iyi oyuncu almamızıda zorlaştıracak,en yakın örnek Ferrari bile beşiktaşa ş.l de oynamak için geldi.

Bu konuyu açıyorsanız UEFA'yı alalım diye de zorlamayın o zaman. Nedir bu küçümsemek anlamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt