Tolga Ciğerci Trabzonspor'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolga Ciğerci Trabzonspor'da

Cevap: Tolga Ciğerci Trabzonspor'da

Geldi bizim çakma hayvansever. ;);)

Arkadaşım millete iyi kalpli biriymiş gibi gözükmeye niye çalışıyorsun senin tanıyan tanıyor. Onları da alkışlıyorum hatta :005:

Alkisla felan demagoji yapma. Demagojiyle yol arsinlaniyorsa coktan arsinlamistik ;)

Rahat olalim kardes. Ciger bogmak falan yakismaz, modernlige dogru uzanalim. Modernlik ekseninde bulusalim.:ka21:

Az once ozur diledim refiqden ama simdi vahsiligi gorunce vazgectim bu nasil insanlik

Alkisla felan demagoji yapma. Demagojiyle yol arsinlaniyorsa coktan arsinlamistik ;)

Rahat olalim kardes. Ciger bogmak falan yakismaz, modernlige dogru uzanalim. Modernlik ekseninde bulusalim.:ka21:

Ben de hayvanseverim arkadaşım merak etme. Konumuz hayvanseverlik ve hayvan haklırını savunma iken nerden çıkıyor şimdi modern insan lafları falan?

Evet, ciğeri severim ve yerim. Ayıp mı yasak mı? Buna sen ve uğur ka-rı-şa-maz. Karışmayan herkesi de alkışlıyorum. Oldu mu?

Ben de hayvanseverim arkadaşım merak etme. Konumuz hayvanseverlik ve hayvan haklırını savunma iken nerden çıkıyor şimdi modern insan lafları falan?

Evet, ciğeri severim ve yerim. Ayıp mı yasak mı? Buna sen ve uğur ka-rı-şa-maz. Karışmayan herkesi de alkışlıyorum. Oldu mu?

OLMADI karsim tamam mi? Ciger boguyorsun falan sonra diyorsun ben hayvanseverim:haha: senin gibi cakma etobur hayvanseverlere sadece GULUYORUM

gulmeyenlere de guluyorum :haha:

Üst Alt