# Tolgay Arslan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tolgay Arslan

tolgay-arslan.jpg

© Getty Images [TABLE="class: tabelle_spieler s10"]

Vatandaki isim:

[TD="class: fn n"]Tolgay Ali Arslan [/TD]

Doğum tarihi:

16.08.1990

Doğduğu il:

Paderborn

22

Boyut:

1,80

Uyruk:

[TD="class: adr"] Almanya

Türkiye [/TD]

[TD="class: category"]Pozisyon:[/TD]

[TD="class: class"]Orta saha - Orta Saha orta[/TD]

Ayak:

cift ayakli

Piyasa değeri:

[TD="class: note"]3.000.000 €

7.100.000 TL [/TD]

Oyuncu danışmanı:

Pro Profil GmbH

[/TABLE]

Bundesliga'da Avrupa Ligi için mücadele eden Hamburg Teknik Direktörü Thorsten Fink, takımın gözde oyuncusu Tolgay Arslan ile birlikte basın toplantısı düzenledi.

Tolgay Arslan, "Bayern Münih'ten 9 gol yemek hiç bize yakışmadı. Seyircileri çok üzdük. Taraftarlarımızla biraya gelerek onların gönlünü alacağız. Ama bu mangal partisi değil, daha çok taraftarlarımızın eleştirilerini dinleyeceğimiz bir sohbet şeklinde olacak" dedi.

Tolgay Arslan, Süper Lig'i de yakından takip ettiğini belirterek kalbinin çocukluğundan beri tuttuğu Galatasaray için çarptığını söyledi. Türkiye'den teklifler gelip gelmediğini bilmediğini söyleyen ofansif orta saha oyuncusu, "Menajerliğimi babam yapıyor. O konularla ben hiç ilgili değilim. Babam ciddi bir şey olursa beni haberdar eder" dedi.

[video=youtube;ejvKcECxX-o]https://www.youtube.com/watch?v=ejvKcECxX-o[/video]

[video=youtube;JP50eYS3C-s]https://www.youtube.com/watch?v=JP50eYS3C-s[/video]

34cimbom34 ‏@34cimbom34 7 dk herzaman diyordum almanyadaki gurbetçi oyuncularımıza biz sahip çıkalım almanya değil diye humburgda oynayan tolgay arslan'ı istiyormuşuz

Orta sahanın her bölgesinde oynayabilen görev alabilen Tolgay, bu sezon Nuri Şahin’in bile yedek kaldığı Bundesliga’da İlkay Gündoğan ile birlikte direkt oynayan iki Türk’ten biri. Genç oyuncunun bonservis bedeli 3 ile 4 milyon euro arasında...

Galatasaray, Alman temsilcisiyle pazarlıklarını sürdürüyor.

Hamburg altyapısından yetişen Tolgay 2010-2011 sezonunda Aachen’de kiralık olarak forma giydi.Tolgay bu sezon Hamburg formasıyla 26 maça çıktı.

Tolgay Arslan daha önce Galatasaray'da forma giymek istediğini açıklamıştı.

Fatih Terim jokerini Almanya’da buldu

Cevap: # Tolgay Arslan

Alman milli takiminda asla oynayamaz, Dortmund veya Bayern'de almaz bunu. Onun icin en iyi yol Galatasaray gibi gözüküyor. Almaliyiz.

Tolgay ve Galatasarayımızın kesiştiği plan nedir anlam veremedim , getirip ne yapacağız , nasıl kullanacağız , beklentimiz ne , verecebilecekleri ne ?

Oyuncu ne seviye de , potansiyel olarak ne durumda , mental özellikleri , oyun görüşü , teknik özellikleri nasıl ?

öf melikşah yaşın kaç nasıl kasıyorsun. takımda potansiyeli yüksek teknik oyuncu var ve türk ve 22 yaşında . soru sormayı bırak

Tolgay ve Galatasarayımızın kesiştiği plan nedir anlam veremedim , getirip ne yapacağız , nasıl kullanacağız , beklentimiz ne , verecebilecekleri ne ?

Oyuncu ne seviye de , potansiyel olarak ne durumda , mental özellikleri , oyun görüşü , teknik özellikleri nasıl ?

Hoca Emre,Aydın gibi oyunculardan ümidi kesti..Rahat kiradan dönenlerle birlikte 7-8 oyuncu gidecek....Kadro rotasyonu için..Geleceği sağlama almak için..

öf melikşah yaşın kaç nasıl kasıyorsun. takımda potansiyeli yüksek teknik oyuncu var ve türk ve 22 yaşında . soru sormayı bırak

Ne dediğinizin farkında mısınız ? Bu sonuçta bizimle adı geçen bir oyuncunun başlığı ve bende oyuncu hakkında yeterli bilgiye sahip değilsem istediğim gibi soru sorar istediğim gibi bilgi edinebilirim , bu sizi hiç bir şekilde alakadar etmez. :yenieek:

Ne dediğinizin farkında mısınız ? Bu sonuçta bizimle adı geçen bir oyuncunun başlığı ve bende oyuncu hakkında yeterli bilgiye sahip değilsem istediğim gibi soru sorar istediğim gibi bilgi edinebilirim , bu sizi hiç bir şekilde alakadar etmez. :yenieek:

Bilhassa ne dedigimin gayet tabi farkındayım efendim. Eğer oyuncuyla ilgili hiçbir bilginiz yoksa ilk sayfadaki bilgileri edinip şuanki anlamsızlıgınızı bir nebze olsun giderirsiniz ve içinizdeki boşlugu doldurursunuz.Bu kadar abartmanında geregi yok biraz daha korsenizi gevşetirseniz müteşekkir olurum.

Bilhassa ne dedigimin gayet tabi farkındayım efendim. Eğer oyuncuyla ilgili hiçbir bilginiz yoksa ilk sayfadaki bilgileri edinip şuanki anlamsızlıgınızı bir nebze olsun giderirsiniz ve içinizdeki boşlugu doldurursunuz.Bu kadar abartmanında geregi yok biraz daha korsenizi gevşetirseniz müteşekkir olurum.

Maalesef oyuncu ile ilgili ilk sayfada fazla bir bilgi bulunmadığından (yaptığı bir class hareket ve bir şut dışında) bu soruyu yönelttim , oyuncu hakkında bilgi edinmenin bir zararı olduğunu ya da olacağını hiç sanmıyorum , ayrıca sorunun size yöneltilmemesine rağmen araya girdiğinizi de belirtmek isterim.

Üst Alt