# Tolgay Arslan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tolgay Arslan

Cevap: # Tolgay Arslan

Bu tarz adamları almamız lazım işte.Tolgay Arslan,Tolga Ciğerci,Hakan Calhanoğlu,Jem Karacan,Kerim Frei,Alparslan Öztürk vb.Gerçekten iyi oyuncular bunlar.Banko oynarlar demiyorum ama kadro derinliği açısından çok iyi adamlar.Avrupa'da eğitim almış ve potansiyeli olan adamlar.Alperlere 6-7 vereceğine bu adamları 2'ye 3'e al.İnanın Alper'den daha iyi oyuncudur şu yukarıdaki oyuncular.Ama fazla göz önünde olmadıkları için,Alper'i de medya çok şişirdiği için böyle oluyor.Dün Reading maçını seyrettim Jem Karacan müthiş oynadı,1 gol 1 asist yaptı.Alper Alper diye yanıp tutuşulacağına şu adamları bir izlemek lazım.

Maalesef oyuncu ile ilgili ilk sayfada fazla bir bilgi bulunmadığından (yaptığı bir class hareket ve bir şut dışında) bu soruyu yönelttim , oyuncu hakkında bilgi edinmenin bir zararı olduğunu ya da olacağını hiç sanmıyorum , ayrıca sorunun size yöneltilmemesine rağmen araya girdiğinizi de belirtmek isterim.

kusura bakmayn efendim karşınızda buzluga koyulmuş meyveli sodaya döndüm,iyi forumlar

Oyun tarzi olarak Götze ye benziyor. eskiden has 10 numaraydi. Hamburgda 8 numara gibi oynamaya basladi. Fatih Terim sayesinde olaganüstü bir oyuncuya dönüsebilir. alirsak pisman olmayiz kesinlikle.

izleyenler potansiyelinin ne denli büyük olduğunu bilir.tolgay hem GS lı hem çok yetenekli..alperin adı anılmaz daha alırsak.

alper kadar para saçmaya da gerek yok,ondan daha yetenekli,daha potansiyelli tolgay.eminim kerim frei ve taylanın olduğu listede o da vardır.bu arada alper kim???dünyada o kadar çok futbolcu varki,bilhhasa yetenekli gurbetçler.haliyle alperin,tamperin,topuğun,kopuğun adı kalmıyo.

alın bunları,jem paul olsun bu olsun cigerci olsun,bunları almamız lazım artık,yerli topcu sart ne yazık ki

emre utkucan mutlaka izlemisdir bunları,twitter ı olanlar ulassın su adama,yine de iletmek lazım bunları...

Alin soyle adamlari artik yaaa Anadolunun yavsak klup baskanlarinin koylu kurnazliklariyla ugrasmaya gerek yok,miss gibi yabanci altyapili adamlar dururken..

amk'ya göre taylan ve okay yokuşluyla birlikte listedeymiş.aldın mı böyle bi yeteneği alcan.adamın potansiyeli büyük.daha ne dökecen parayı alpere...

taylan antalyalı,hakan calhanoğlu,kerim frei... al sana bomba yerli oyuncu listesi ,herbiri 1-2 yıla yıldız olur..

Tolgay Arslan, Süperlig'i de yakından takip ettiğini belirterek kalbinin çocukluğundan beri tuttuğu Galatarasaray için çarptığını söyledi.

dha nın geçen sezonki haberinden..

hamburgda ilk 11 de maçlar çıkarıyo...

[media]https://www.youtube.com/watch?v=QZ0N73OCqNg[/media] sanırım illa skora yansıtması lazım yeteneğini ki..öyle teklif yapalım..alınsın bu çocuk devre arası

Oyun tarzi olarak Götze ye benziyor. eskiden has 10 numaraydi. Hamburgda 8 numara gibi oynamaya basladi. Fatih Terim sayesinde olaganüstü bir oyuncuya dönüsebilir. alirsak pisman olmayiz kesinlikle.

''Fatih Terim dokunduğu taşı altına dönüştürür ve bu tartışılmaz mutlak bir gerçekliktir!'' diyenlerdensin yani!...Çoğunluk böyle düşünür nedense de şimdi düşündüm,tek bir somut örnek gelmedi aklıma,yoksa ben kuşmuyum?...

Üst Alt