# Tolgay Arslan - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tolgay Arslan

Ontivero scouting degil bi kere.Ayrica hayrovic scouting diyorsun da bruma telles scouting basarisina neden dahil degil acaba?
Tolgay 100 mac oynadi bundesliga da diyorsun hamburg kume dusmye oynadi bu adamin oynadigi vakit.
Ayrica Ceyhun Gulselam da bundesliga da oynuyor onunda geri mi alsak acaba

cingıl bels

20 milyon avro bonservis verilen adamlara scouting transferi denmezde o yüzden demedim. Mesele ne Tolgay nede bir başkası bunu anlamıyorsunuz. Mesele zihniyet. İnşallah maddi imkansızlıklar bizimde doğru yola girmemizi sağlar

Sent from my iPad using Tapatalk

Sevgili renktaşım, para yok para. Bilmem anlatabiliyor muyuz? Gayya kuyusu gibi borç var. Gelen para gidiyor,borcun dibi yine gözükmüyor. Nereye alıyorsun o tip adamları? Şapkadan tavşan çıkarmamız lazım. Bunun içinde derhal oradaki Emre Utkucan şarlatanından kurtulmamız lazım. Ve bu tip neredeyse bedava adamları kaçırmamamız lazım

Mvila mesela 3 miona alinabilir. interden kovulup rusyaya dondu.

Almanya egitimi almis butun oyuncular turkiye liginde suanki yabanci siniri ile basarili olur.

Baris ozbek 3. Ligden geldi o bile ilk 2 sezonunda basariliydi.

20 milyon avro bonservis verilen adamlara scouting transferi denmezde o yüzden demedim. Mesele ne Tolgay nede bir başkası bunu anlamıyorsunuz. Mesele zihniyet. İnşallah maddi imkansızlıklar bizimde doğru yola girmemizi sağlar

Porto 10 milyona alinca scouting biz alinca scouting degil mesele once scouting ne oldugunu bilmemen arkadasim.
Ayni seyi şaktar donetsk de yapiyor.
Hulk kac paraya gelmis portoya lucho gonzales falan bi bak bakalim.
Ayni sekilde şaktarda boyle yapiyor
Fred- 20 yaşında - Internacional15.000.000 € ORTA SAHA

Fernando - 21 yaşında - Grêmio 11.000.000 € ORTA SAHA

Wellington - 21 yaşında - Fluminense 9.000.000 € FORVET

cingıl bels

Bizi Porto ve Shaktar ile aynı kefede görmen scouting olayına çok hakim olduğunu gösteriyor. Tebrik ederim

Bizi Porto ve Shaktar ile aynı kefede görmen scouting olayına çok hakim olduğunu gösteriyor. Tebrik ederim

Ayni kefede gordugumu nerden cikardin ya.
20 milyona scouting olmaz diyorsun ben ona cvp verdim.
burdisso ya scouting diyen bi insanla scouting tartismak da ayri bi heyecan.
Ayrica ontivero burdisso hayrovic hakkinda bilmediklerini al oku sonra yorumlarsin
Emre Utkucan: Ba

cingıl bels

Üst Alt