# Tomas Ujfalusi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tomas Ujfalusi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Tomas Ujfalusi

bizde bizde ujfalusi bizde artık..resmi site vermiş haberi dolaylı yoldan..

ön bilgi

[video=youtube;WcL0isGTM2k]https://www.youtube.com/watch?v=WcL0isGTM2k[/video]

Hayırlı olsun tekrar Galatasaray'ımıza, üst düzey performans sergilemen dileklerimizle...

Hoşgeldin Ujfalusi...

Cesur Yürek filminde Mel Gibson'un kankasını oynayan insan azmanı arkadaşa ne de benziyor canım benim :D

Kesinlikle kötü transfer, hem Neill yaşında hemde ondan daha iyi olmayan bir adam aldık.

Onu geçtim Servet'in yanına alıncak adam Ujfalusi mi Allah aşkına Galatasarayda futboldan bi haber mi herkes.?

Servet-Ujfalusi-Balta ile defans hızı saatte 1 km ye düştü.

Kaç kere söyledim, Servetin yanına hızlı mücadeleci teknik bir adam lazım diye gelene bak Ujfalusi.!

Servet zaten ağır yanına gelen ağır adamlarla hep başarısız oldu bugune kadar.Meira,Gökhan,Neill

Ama yanına hızlı birini koyduğun zaman hep çok iyi defans hattımız oldu Servetin performansıda zirve yaptı.Servet kötü oyuncu değil, doğru kullanırsan (Servet-Song Servet-Emre G.) kral , yanlış kullanırsan (Servet-Meira Servet-Neill Servet-Gökhan Servet- Ujfalusi) rezil olur.

Zaten olayın Servetle direk ilgisi yok, defans hattının sağlam olması için birbirini tamamlayan iki adam alman lazım birbirinin aynı iki adam değil..

Adam Spartacusdan fırlamış gibi :D .Hayırlısı.Servetle hem tarz hemde insan azmanı olmaları açısından benzer oyuncular :D

Burak Yılmaz kim, Cenk Tosun kim? Ujfalusi'yi pazara fln yollayacak? Bu adam Higuain-David Villa-CR7 tarzı adamları bile zorlayan, tutan bir oyuncu. Cenk Tosun kim gerçekten güldüm. :D

Kesinlikle kötü transfer, hem Neill yaşında hemde ondan daha iyi olmayan bir adam aldık.

Onu geçtim Servet'in yanına alıncak adam Ujfalusi mi Allah aşkına Galatasarayda futboldan bi haber mi herkes.?

Servet-Ujfalusi-Balta ile defans hızı saatte 1 km ye düştü.

Kaç kere söyledim, Servetin yanına hızlı mücadeleci teknik bir adam lazım diye gelene bak Ujfalusi.!

Servet zaten ağır yanına gelen ağır adamlarla hep başarısız oldu bugune kadar.Meira,Gökhan,Neill

Ama yanına hızlı birini koyduğun zaman hep çok iyi defans hattımız oldu Servetin performansıda zirve yaptı.Servet kötü oyuncu değil, doğru kullanırsan (Servet-Song Servet-Emre G.) kral , yanlış kullanırsan (Servet-Meira Servet-Neill Servet-Gökhan Servet- Ujfalusi) rezil olur.

Zaten olayın Servetle direk ilgisi yok, defans hattının sağlam olması için birbirini tamamlayan iki adam alman lazım birbirinin aynı iki adam değil..
Kaleci ve ortasaha transferi çabuk sonuçlanırsa bir tane daha stoper alırız.

forvete 2 metre boyunda aynı zamanda sert oynayan peter krauch

Orta sahaya emana cana ve muntari

defansta ujfaluji servet....

her maçta rakipllerden bi futbolcuya sezonu kapattıracak adamlar bunlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt