# Tomas Ujfalusi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tomas Ujfalusi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Tomas Ujfalusi

Defans hattı için bütün umudum yeni stoper transferinde idi ancak bu adamın transferi ile beraber defans hattının çöktüğünü düşünüyorum, balta-servet-ujfalusi-sabri 4lüsü kaleye casillas da gelse takıma çok gol yedirtir, takım yemez bu adamlar yedirir, balta'nın bu yılki laubaliliğine rağmen takımdan gönderilecekler arasında adının geçmiyor olması da ayrı bir faciadır benim için.

bu defansı düşündükçe aklıma Taner Gülleri ve o korkunç maç geliyor:eek:

Çok fazla izlediğim söylenemez o sebeple oyunu hakkında yorum yapmam sağlıklı değil.Ancak saygı duymakla birlikte yaşı ile ilgili yapılan yorumları yanlış buluyorum.Defans hattı, daha çok tecrübe isteyen bir bölge.Üst düzey liglerde uzun yıllar oynamış bir defans oyuncusunun tecrübesini de kendi adıma sorgulayamam.Umutluyum açıkçası Ujfalusi'den, büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum.

ben bu adamı atleticoda genelde sağbek oynarken görüyodum

böyle ilerde orta yaparken görüntüleri geliyo gözümün önüne :D

Çok fazla izlediğim söylenemez o sebeple oyunu hakkında yorum yapmam sağlıklı değil.Ancak saygı duymakla birlikte yaşı ile ilgili yapılan yorumları yanlış buluyorum.Defans hattı, daha çok tecrübe isteyen bir bölge.Üst düzey liglerde uzun yıllar oynamış bir defans oyuncusunun tecrübesini de kendi adıma sorgulayamam.Umutluyum açıkçası Ujfalusi'den, büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum.

27-32, tecrübe ve dirilik budur. Zira daha bunun ertesi seneleride var. Fazlası gereksiz. Gaziantepspor, Toulouse gibi Fransa'da low-end bir takımın begenmedigi bir oyuncuyu getirip ligimizin elit stoperleri arasına koyabiliyorsa, biz de en azından Lyon'un, Marsilya'nın hatta Bordeaux'nun ama as ama yedek bir oyuncunu getirebilmeliyiz.

Sağ bek oynaması için alındıysa ,Gökhan Gönül'den iyi olmadığı kesin. Stoper olarak alındıysa Lugano'dan iyi olduğu tartışılır. O halde bu tarnsfer beni çok mutlu etmez. Üstelik 33 yaşında. Uzun yıllar klübe hizmet eder artık.

Sağ bek oynaması için alındıysa ,Gökhan Gönül'den iyi olmadığı kesin. Stoper olarak alındıysa Lugano'dan iyi olduğu tartışılır. O halde bu tarnsfer beni çok mutlu etmez. Üstelik 33 yaşında. Uzun yıllar klübe hizmet eder artık.
Belki yedek olarak alınmıştır ne dersin? Provoke etmeden önce bunuda düşünseydin keşke.

Yönetimin stratejisi kısa vadede başarılı olabilmek,taraftarın sabrı kalmadı..

Bence stoper için çok yaşlı diyemeyiz..

2 sene çok üst seviye oynar bu adam..

Çek Cumhuriyet'inde defansın göbeğinde hatırlıyorum da Nihat iyi sıyrılmıştı o son dakika golünde.

Ujfalusi'nin adını yeni duymuşlar veya sadece kariyerini Messi'yi sakatlaması olarak görenler, lütfen bu adam hakkında yorum yapmasınlar. Bu lig için gayet yeterli bir oyuncudur. Bu takımın hedefi bu sene lig şampiyonluğu olduğuna göre, bu isimler gayet yeterli olacaktır. Bu takım AL veya CL'ye katılmadan ultra iyi isimleri almak hem saçmadır, hem de zaten iyi isimler sadece bu ligde oynamak için gelmezler.

Dediğim gibi Ujfalusi'nin adını 1 ay öncesine kadar bilmeyen ''HERİFLER'' lütfen saçmalamayı kessin.

Evlere şenlik bir defans hattımız oldu.

Çağlar (daha da korkuncu Hakan) Servet Ujfalusi Sabri...

Türkiye Ligi için yeterli deniyor. Nesi yeterli anlamadım. Misal Antep'i yenmemiz gerek miyor mu? Cirit atar Cenk Tosun bu defansın arasında.

Ya da Trabzonspor. Burak Yılmaz kolunda kız arkadaşıyla gezinirken gol atar. Ama daha da kötüsü 33 yaşında adam alırsanız ve sonra adamınız sakatlanırsa o zaman neden biz sakatlık sorunu yaşıyoruz demeyeceksiniz. Bakın Forlan geliyor herhalde. Ama sakatlanırsa yerine geçecek Baros ve Elmander var. Peki Ujfalusi sakatlanırsa kim var?

Şunu da söylemeli, Bize Popescu gibi defanstan oyunun içine zeka katacak bir adam lazımdı.

Fatih Terim diyor ki ben bu sene hücum oynayacağım. Yani transferler bunu gösteriyor. Ama artık Anadolu takımları pekala önde de baskı yapıyorlar. Acaba topu doğru dürüst forvete taşıyamadan nasıl hücum oynayacak?

Son derece vasat bir transfer oldu...

Ujfalusi çok sevdiğim oyunculardan biridir. Yaşının fazla olması sadece bizde hizmet verdiği süreyi azaltacaktır başka bir şey değil.

Eminim taraftar onu çok sevecek.

Türkiye Ligi için yeterli deniyor. Nesi yeterli anlamadım. Misal Antep'i yenmemiz gerek miyor mu? Cirit atar Cenk Tosun bu defansın arasında.

Ya da Trabzonspor. Burak Yılmaz kolunda kız arkadaşıyla gezinirken gol atar. Ama daha da kötüsü 33 yaşında adam alırsanız ve sonra adamınız sakatlanırsa o zaman neden biz sakatlık sorunu yaşıyoruz demeyeceksiniz. Bakın Forlan geliyor herhalde. Ama sakatlanırsa yerine geçecek Baros ve Elmander var. Peki Ujfalusi sakatlanırsa kim var?

Şunu da söylemeli, Bize Popescu gibi defanstan oyunun içine zeka katacak bir adam lazımdı.

Fatih Terim diyor ki ben bu sene hücum oynayacağım. Yani transferler bunu gösteriyor. Ama artık Anadolu takımları pekala önde de baskı yapıyorlar. Acaba topu doğru dürüst forvete taşıyamadan nasıl hücum oynayacak?

Burak Yılmaz kim Allah aşkına bu adam Ronaldo ile Messi ile Rossi ile Nilmar la vs vs pekala mücadele edebilmiş ve hiç kimseye buyur geç dememiştir.Bu kadar abartmayın Burak dediğiniz adam sadece bir saman alevidir ve ayrıca Burak ın bu sene bu kadar parlamasının sebebi canlı canlı birçok maçını izleyen biri olarak Umut ve Selçuk İnan olduğunu söyleyebilirim bu sene bu 2 oyuncuda Trabzonda olmayacak.Ayrıca hiç de evlere şenlik olduğu konusuna katılmıyorum 1-2 türk takviyesiyle defans hattımızın geçen senenin şampiyonu febeden aşağı kalır yanı olmadığını düşünüyorum.

transfer sezonu bitti mi? nereden biliyorsun alternatif isimlerin alınmayacağını ? F.T ve diğer futbol komitesinde ki isimler senin kadar düşünemiyorlar mı sanıyorsun ?

Thomas Ujfalusi, gençliğini geride bırakmış ancak futbola doymayan adam...

Sigma Olomuc altyapısında yetişen; Hamburg, Fiorentina, Atletico Madrid formaları giymiş bir kaptandan bahsediyoruz, Kaptan Gladyatör'den...

Çek Cumhuriyeti Milli Takımında 2001-2009 yılları arasında tam 78 kere forma giyen kaptan 2009 senesi Nisan ayında Çek Cumuhuriyeti'nin Slovakya'ya mağlup olduğu maçtan sonra arkadaşlarıyla restauranta gittiği için eleştirildi, o da milli takımı bıraktı.

Atletico Madrid'de geçirdiği son 3 senesinde hiç bir sezon 42 maçın altında oynamadı. İstikrar abidesi...

Sahada lider, sert ama kırıcı asla değildi!

"Kasap değil Sert"

Herkes onu 19 Eylül 2010'da Messi'nin ayağını kırmaya teşebbüsten hatırlar ama o kariyeri boyunca çıktığı 425 maçta sadece 5. kırmızı kartıydı. Lugano'yla kıyaslıyorlar madem hemen o rakamı da verelim. Lugano, kariyeri boyunca oynadığı 224 maçta 6 kez kızardı..

TandemiBozmak

ujfalusi defansın sağında yer alır ve değişilmez göbeğe acil transfer şart servet yemez orda

Şimdi bu adam 2 milyon euro bonservisle mi geldi. Hemde 33 yaşında belki 1 belki 2 sezon daha top oynayacak bir adam. hayırlı olsun.

Burak Yılmaz kim Allah aşkına bu adam Ronaldo ile Messi ile Rossi ile Nilmar la vs vs pekala mücadele edebilmiş ve hiç kimseye buyur geç dememiştir.Bu kadar abartmayın Burak dediğiniz adam sadece bir saman alevidir ve ayrıca Burak ın bu sene bu kadar parlamasının sebebi canlı canlı birçok maçını izleyen biri olarak Umut ve Selçuk İnan olduğunu söyleyebilirim bu sene bu 2 oyuncuda Trabzonda olmayacak.Ayrıca hiç de evlere şenlik olduğu konusuna katılmıyorum 1-2 türk takviyesiyle defans hattımızın geçen senenin şampiyonu febeden aşağı kalır yanı olmadığını düşünüyorum.

Anlatmak istediğim Burak Yılmaz'dan ödümüz kopsun değildi.

Gezici forvetler sıkıntı yaratır diyorum. Özellikle topla bizim sol kanadımıza yakın buluşan her oyuncu, içeri bir de koşu yapan adam varsa Hakan Balta'nın bölgesini maden gibi işeyecektir. Ujfalusi Atletico'da Parea gibi bir adamla oynuyordu. Buna rağmen ağırlığı sıkıntı yarattı. Evet iyi bir kesicidir ama Servet'le sorun yaşayacağını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt