Topçu Arda Turan, Popçu Berkay’ın Burnunu Kırdı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Topçu Arda Turan, Popçu Berkay’ın Burnunu Kırdı

5bbdc26dc9de3d21f0d7397c.jpg

Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay, dün sabaha kadar Emirgan’daki Gizli Kalsın’da eğleniyordu. Hava almaya çıkan ikili, mekan önünde tartışmaya başladı. Tartışma kavgaya dönüştü ve yumruklar havada uçuştu.

BURNUNUN KIRILDIĞI ÖĞRENİLDİ
Kavgaya Arda Turan’ın arkadaş grubu da katıldı. Berkay’ın telefonlarına şu anda ulaşılmazken, ünlü popçunun burnunun kırıldığı ifade edildi.Bu olayın ardından Berkay ve eşi mekandan ayrılıp hastaneye giderken Arda Turan ise mekanda kaldı.

Herif başımıza maganda kesildi iyice ha.

Gazeteci döver, hakeme ana avrat söver bir dövmediği kalır, şimdi de şarkıcı dövüyor.

Bakalım sırada kim var. Şu rezil adamın bize gelmesini isteyenler vardı bir de. Adam futbol hariç herşey ile gündem oluyor.

Rezil herif, IBB ne kadar uyuz bir oluşum olsa da buna fazla aslında. Muhteşem bir Fenerli olurdu bundan açıkçası.

sent via GSC

Seneler evvel bu herifi savunan bir Galatasaraylı kardeşimle bir forumda tartışmış ileri gidip buluşup kavga etmeye karar vermiştik. Neyse ki; bu anlamsız davranışımız bir şekilde son buldu. Forumdan helalleşerek ayrıldım kendisinden. Açıkçası şimdiki düşüncelerini çok merak ediyorum.

Mlado Boleslav maçında o gün tribündeki herkes gibi ben de bir efsanenin doğuşuna tanıklık ettiğimi sandım. Fakat zaman henüz böyle bir efsaneyi hak etmediğimizi gösterdi bize. Kendisini savunmaktan vazgeçenler kervanına çok erken katılmasam da çok da geç katılmamıştım. Hala savunan var mı bilmem. Varsa da kendi bilir.

Galatasaray efsanesi olacakken Türk Futbolunun kestanesi oldu kanımca. Bu ona dert olur mu bilmem fakat Galatasaraylılar tarafından bugün bile çok sevilseydi bana dert olurdu. Şükür ki; kendini gizleyecek kadar akıllı, bizleri düşünecek kadar vicdanlı değil.

Keske ulkede adalet olsada bu herif hapis cezasi felan gorse.
Ilk defa birine saldirmiyor it herif.

Berkay umarim ne gerekiyorsa yapar ;)

Arda nın karıyadamı sulanmış yoksa şaka bir tarafa iyiki gelmedi bu iblis bize abdullah avcı gibi entel dantel hocalarda birşey diyemiyor bu çeteye parasına bakıyor hepsi

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkay'in esine sarkintilik etmis.

3 vakte G.Saray formali, Metin Oktay temali bir IG paylasimi gelecek adam Arda Turan'dan.

Hazir miyiz?

Üst Alt