Topçu Arda Turan, Popçu Berkay’ın Burnunu Kırdı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Topçu Arda Turan, Popçu Berkay’ın Burnunu Kırdı

Arda karısını eve kapatıp zamparalığa çıkmış berkay az geç kalsa karıyı kaptırıyormuş. Bu nasıl muhabbet lan ne iğrenç işler

Buna saplatan, bunu bize de saplamak icin cok ugrasan bir üye vardi, bakin taraftar demiyorum üye diyorum, kimdi o ismini cikaramadim simdi.

Model Gizem Barlak: "Kavga eden Arda Turan'a gidip konuşmaya çalıştım; "Bak biz de burada eğleniyoruz bizim de eğlencemizi bölüyorsun" dedim. O da garsonlara bağırdı; "Hanfendiyi yarın eğlendirin, benden" dedi."

SON DAKİKA! Posta Gazetesi'ne göre kavga, Arda Turan'ın Berkay'ın eşine 'Çok güzel kızsın bekar olsan seni kaçırmazdım' demesiyle başlıyor.

Eşine 'Çok güzel kızsın bekar olsan seni kaçırmazdım' denilmesine sinirlenen Berkay da Arda Turan'a ''Gel seninle bir konuşalım'' diyor. Ve Arda Turan, Berkay'a kafa atıyor. (Posta)

Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin: “Arda’nın doğum yapmak üzere olan eşi Aslıhan Doğan, benim görüştüğüm bir arkadaşım. Olay olduğu sırada evde oturuyormuş. Sabah saat 6’da Aslıhan’ı arayıp her şeyi tek tek anlattım”

Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin: “Olay sonrası Arda eline bir silah alıp sabah hastaneye Berkay’ın yanına geldi. ‘Ben senin karın olduğunu bilmiyordum. Öldür beni, çok pişmanım. Ben çok büyük öküzlük ettim. Özür dilerim.’ dedi.”

Özlem Şahin: "Arda, bir anda Arda koluma dokundu kulağıma eğildi ve 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' dedi. Ben de 'Ne diyorsun kendine gel' dedim. Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda'nın kulağına eğilip 'Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşacağız' dedi.

Özlem Şahin: "Bir anda oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. Bir kere bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem'i göndereyim 'konuşacağız erkek erkeğe' dedikten sonra Arda yumruk attı. Berkay'ı kanlar içinde çıkarttılar oradan. Direk hastaneye götürdüler"

Özlem Şahin: "Berkay, saat 16.00'da ameliyata giriyor. Ya sesine bir şey olursa. Berkay sesi ile ekmek parası kazanan birisi. Olacak iş mi? Ben Arda'nın karısını tanıyorum. Selamlaşıyoruz, oturuyoruz, kalkıyoruz. Karısı hamile evde. Olacak iş mi bu?"

Karaktersiz herif.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arda kaliteli topcu

_1541016_m.jpg

Valla bu herif net fbli olmaliydi ya. Galatasaray ile hala az biraz aniliyor bundan hala utanc duyuyorum ama insallah tarihdende silinecek bu it herif.

Üst Alt