Totem Yapan İki Galatasaraylı "O AN" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Totem Yapan İki Galatasaraylı "O AN"

Cevap: Totem Yapan İki Galatasaraylı "O AN"

ulan hepimiz bu haldeydik o kadar iyi anlıyoruz ki o anları :) helal be aslanlar ağlayacam bende şimdi biraz daha izlersem

Galatasaraylılık ne güzel şey, her insanın bu duyguyu tatması lazım. Çok büyüksün Galatasaray.

Cevap: Ağlatan Şampiyonluk Totemi

Duydukları ses nereden, radyo mu? Dışarıdan biryerden mi? Yosa sonradan eklenmiş bir fon mu?

Dışarıdan olsa sürekli duymaya devam edemezler. Radyo ise hangi radyo bu?

Video ve anlattıkları da müthiş bu arada...

Abi konuyla ilgili tüm merak ettikleriniz için adam açıklamış.

Şampiyon Olduğumuzu Öğrendiğim "O AN"! - Galatasaray.to Forumları

Radyo değil cd'den çalmış gibi geldi bana.

[video=youtube;AtfivKP-ENw]https://www.youtube.com/watch?v=AtfivKP-ENw[/video]

Marşta mükemmel.Abicim Galatasaray'lılık ruhumuza işlemiş.Ne yapalım seviyoruz anasını satayım.Sevdalıyız kardeşim.

Cevap: Ağlatan Şampiyonluk Totemi

Müthiş bir olay ya,göz yaşlarıma hakim olamadım bende.Bu olayı kayıt edip bizlerle paylaştıkları için çok teşekkür ederim kendilerine.

Abi konuyla ilgili tüm merak ettikleriniz için adam açıklamış.

Şampiyon Olduğumuzu Öğrendiğim "O AN"! - Galatasaray.to Forumları

Radyo değil cd'den çalmış gibi geldi bana.

Bence de videoyu sonradan derlemişler, tam öğrendikleri zamana marşımızı eklemişler,ama mükemmel olmuş.

benide ağlattınız lannnnnnn :( 30 yaşıdmayım 3 - 0 dan 4-3 yenildiğimiz maçta GALATASARAYLI oldum ben o günden bu tarafa bütün febe maçlarını izledim ama bu sefer izleyemedim gittim arabada oturdum yağmuurn altında son ses müziği açtım ve hiç kımıldamadan bekledimmmm annem izliyormuş maçı saat 21:03 de annem arayınca oğlummmmmm senin için duaa ettim diee beni ağlattı hayatımın en anlamlı şampiyonluğuydu Allaha bin şükür ki bu renkelre aşığımmmmm teşekkürler GALATASARAY....

son saniyelerde Cuneyt Cakira etmedigim kufur kalmadi bitir ulan diye

Musleraya faulden sonra isin bittigini dusundum ;)

Cesur yürek müziğide sonradan eklenmiş şereftir seni sevmekte

Neyse durun ben az daha ağlayam izleyemde :D

benide ağlattınız lannnnnnn :( 30 yaşıdmayım 3 - 0 dan 4-3 yenildiğimiz maçta GALATASARAYLI oldum ben o günden bu tarafa bütün febe maçlarını izledim ama bu sefer izleyemedim gittim arabada oturdum yağmuurn altında son ses müziği açtım ve hiç kımıldamadan bekledimmmm annem izliyormuş maçı saat 21:03 de annem arayınca oğlummmmmm senin için duaa ettim diee beni ağlattı hayatımın en anlamlı şampiyonluğuydu Allaha bin şükür ki bu renkelre aşığımmmmm teşekkürler GALATASARAY....

Ben de bunu okurken ağladım şimdi

3 4 sene önce kadıköyde oynana uefa finalinde kupa almayı çok isterdim ama inanın o bunun kadar anlamlı olmazdı fenerlilerin kendisi ile maç yapıp ellerinden zorla kupayı almak daha zevkli ve keyifliydi... kupa ne olursa olsun fenerlileri ezipte almak bambaşkaa ;) kadıköyde bizim sayılır böyle bir sevincimize ev sahipliği yaptı =)=)=)

Üst Alt