Tottenham Arda´yı istiyor ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tottenham Arda´yı istiyor !

Cevap: Tottenham Arda´yı istiyor !

Arda'ya sene sonu 30 küsür versinler hemen satalım. :)

O paraya öyle kaliteli 3 oyuncu alırız ki. En kötü ihtimalle,

Sercan Yıldırım - Van Der Vaart - Coloccini. :)

Bizim elimizde transfer bütçesi için bırakın 30'u, 20 milyon dolar olsaydı şu an hem VDV hem Sercan bizdeydi. :)

Adnan Polat açıkladı, transfer için toplam 16 Milyon Dolar harcamışız ve bunu 4 yılda ödeyecekmişiz. :)

16 Milyon dolar ile Leo Franco, Gökhan Zan, Mustafa Sarp, Elano Blumer, Kader Keita, Caner Erkin, Ufuk Ceylan geldi. :)

Bir 16 daha olsaydı kim bilir kimler gelirdi. :)

Arda'ya sene sonu 30 küsür versinler hemen satalım. :)

O paraya öyle kaliteli 3 oyuncu alırız ki. En kötü ihtimalle,

Sercan Yıldırım - Van Der Vaart - Coloccini. :)

Bizim elimizde transfer bütçesi için bırakın 30'u, 20 milyon dolar olsaydı şu an hem VDV hem Sercan bizdeydi. :)

Adnan Polat açıkladı, transfer için toplam 16 Milyon Dolar harcamışız ve bunu 4 yılda ödeyecekmişiz. :)

16 Milyon dolar ile Leo Franco, Gökhan Zan, Mustafa Sarp, Elano Blumer, Kader Keita, Caner Erkin, Ufuk Ceylan geldi. :)

Bir 16 daha olsaydı kim bilir kimler gelirdi. :)

Arda varsa ben stada giderim. Ama Arda yerine şu 3 oyuncu olsa stada gitmek istemem. Bana ne Sercan' dan Van der Vaart' tan, Coloccini' den. Ben altyapımdan yetişen gerçek Galatasaray' lı oyuncu ile daha fazla gurur duyarım. Ben Fenerbahçe değil Barcelona olmak istiyorum. Paran varsa Fenerbahçelileşirsin. Ama Barcelona olmak para ile olmuyor. Altyapı ile oluyor.

Arda varsa ben stada giderim. Ama Arda yerine şu 3 oyuncu olsa stada gitmek istemem. Bana ne Sercan' dan Van der Vaart' tan, Coloccini' den. Ben altyapımdan yetişen gerçek Galatasaray' lı oyuncu ile daha fazla gurur duyarım. Ben Fenerbahçe değil Barcelona olmak istiyorum. Paran varsa Fenerbahçelileşirsin. Ama Barcelona olmak para ile olmuyor. Altyapı ile oluyor.

Sercanda iyi bir Galatasaraylıdır.Ardanın önünde onuda görmek isteriz.Nuri Şahin,Mevlüt Erdinç,Halil-Hamit Altıntop,Jem Karacan bunlar hep Galatasaray taraftarı futbolcular ve takıma asıl böyle yerliler alınmalı..

Arkadaşlar her şeyin bir fiyatı vardır.

Messi'ye 200 verseler Barcelona satmaz mı sanıyorsunuz. :)

Bana GS forması giyen oyuncu gurur verir. GS forması haricinde hangi formayı giyerse giysin gurur falan duymam. Oyuncu yetiştirip satarak en fazla Porto olunur. Porto olmak için biz bu işe girmişsek kapatalım kulübü gitsin. Galatasaray' ın hedefi Real Madrid veya Barcelona olmalı Porto değil.

Bu takım altyapıya önem verdiği taktirde nice Arda'lar, Aydın'lar, Uğur'lar çıkarır. Yetiştirip yüksek bedellere satmakta çok önemlidir. Arda Avrupa'da önemli bir takımın öneli bir halkası olabilir, belki de Barca'da oynayan ilk Türk futbolcuda olabilir.

Bu takım altyapıya önem verdiği taktirde nice Arda'lar, Aydın'lar, Uğur'lar çıkarır. Yetiştirip yüksek bedellere satmakta çok önemlidir. Arda Avrupa'da önemli bir takımın öneli bir halkası olabilir, belki de Barca'da oynayan ilk Türk futbolcuda olabilir.

Türkiye' de 6+2 yabancı kısıtlaması var. Dünyanın hiç bir kulübü 3 senede bir Arda gibi futbolcu çıkaramıyor. Hayalci olmayalım. Dünyada oyuncu satarak büyük olan kulüp yoktur. Galatasaray' ın hedefi Porto olmak değildir. Barça olmaktır.

Artık 6+5 kısıtlaması da geliyor. Bu da artık Avrupa' daki kulüplerin de altyapıya çok önem vereceği anlamına geliyor. Altyapıya önem vermek demek, yetiştirdiğin en iyi oyuncunu sırf Türkiye' deki Avrupa kompleksine sahip bir grup insanı gururlandırmak, 3-5 kuruş para kazanmak demek değildir.

Altyapıya önem vermek demek ilk 11' nde 7 tane altyapıdan oyuncuyu oynatabilmek demektir.

43535.jpg

Nasıl Arda gibi oyuncu çıkartamıyor?..

Evet mesela yabancı sınırı olmasada genç yetenekler satın alsak ama...

Arsenal'e bakın...

Arsen Wenger show...

Teklifin hiç de çılgınca bir yanı yok. 18 mio € Arda için normal bir fiyat. Tottenham gibi her oyuncuya paralar saçan bir takımın Arda'ya bu kadar sönük bir teklif sunması da şaşırtıcı.

tottenham arda için gercekten niyetliyse değil 18 28 bile verebilir bu onlara koymaz .ama galatasaray taraftarina koyar; çünkü bizim hiç arsenalde barcadfa reeal de futbolcumuz yok bir ardamiz var o da hersene belki uefaya katilan bir takımda oynamak yerine bence şampıyonluğa oynamasa bile her sene şampıyonlar ligine direkt giden bir takımda ynamasi lazim..

Üst Alt