Tottenham Arda´yı istiyor ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tottenham Arda´yı istiyor !

Cevap: Tottenham Arda´yı istiyor !

18M'a tottenham'a gideceğine 10M'a barça'ya (atıyorum) gitsin.

tottenham futbolcu öğütür, her sene 10 flaş transfer yaparlar 1 sene sonra yarısını gönderirler.

yani bize kazandıracağı para da önemli ama adnan polat'ın da dediği gibi gideceği kulüp galatasaray'dan büyük olmalı. ;)

önemli olan tottenham ın istemesi değil... bu gün ardayı satıyoruz desek her takım ister...

önemli olan ardanın istediği takımda oynaması...

ama ben arda aslantepede şampiyonluk kupasını kaldırmadan gitmesin derim

astronomik mi ??? €18m mu ? muahaha.. Lescott denen dingil'in 20 milyona gittiği ligde 18 milyon fındık fıstık parası.. biraz gözünüzü açın artık ey basın... kaldı ki, böyle bir olay yok, hiçbir spurs forumunda Arda'dan A'sından bahsedilmiyor, keza hiçbir premiership forumunda...

sallamayın ulan artık, yettiniz ha.. ayrıca tottenham başkanı arıyorsa, telefon hatlarını mı dinliyorsunuz anlamıyorum ki..

Arda ile Tottenham anlaştı! (15.05.2010)

Galatasaray'ın yıldızları bir bir ayrılmaya devam ediyor... Mehmet Topal'ın Valencia'ya gitmesinin ardından Galatasaray'ın yıldızı Arda Turan'ın da Tottenham'a transferi an meselesi. Ancak, Rijkaard ve Dos Santos'un Galatasaray'da ki geleceği bu transferin daha geç gerçekleşmesinin yolunu açtı. Sezon sonu Avrupa'ya gitmek isteyen Arda Turan ise İngiliz ekibiyle prensipte anlaşmaya vardı.

KULÜPLER ANLAŞMIŞTI!

Aslında Galatasaray yönetimi de Arda'nın Tottenham'a transferi için İngiliz kulübü ile anlaşmıştı... Fakat Rijkaard'ın geleceği konusundaki belirsizlik bu transferi şimdilik çıkmaza soktu.

Arda Turan ve Galatasaray yönetimine yakın kaynaklardan Radyospor'a ulaşan bilgilere göre, Galatasaray ile Tottenham arasında yapılan ilk görüşmede, Tottenham Dos Santos’un bonservisi ve 5 Milyon Euro karşılığında Arda’yı transfer etme teklifinde bulundu. Kulüpler arasında “5 mi olsun, 6 mı olsun” pazarlıkları sürerken Rijkaard’ın sezon sonu ayrılma ihtimalinin bir anda yükselmesi ve ayrılması halinde de Milan’a gidecek olması transfer görüşmelerini farklı bir noktaya getirdi.

DOS SANTOS DA KALMAK İSTEMİYOR!

Daha önce Galatasaray'da oynamaya dvam etmek istediğini belirten Dos Santos, Rijkaard’ın gidecek olması sebebiyle sarı-kırmızılı kulüpte kalma yönündeki fikrini değiştirdi. Santos'un bu tavrı Arda Turan transferindeki takas seçeneğini de zora soktu. Bu gelişme üzerine Galatasaray yönetimi Arda’nın bonservis bedeli olarak Tottenham'dan 13 Milyon Euro istedi. Bu gelişmeler üzerine ise Tottenham geri adım attı, ancak İngiliz takımının menajeri Harry Redknapp, Arda’nın transferi için bastırınca görüşmeler tekrar hız kazandı.

Arda Turan ile prensipte anlaşan Tottenham 'ın bu transferi 15 gün içerisinde bitirmesi bekleniyor.

Aydın Cingöz/ Radyospor.com

Valla ben onu bunu bilmem.İstediğim tek birşey var o da bu Mehmet Topal'ın yaşattığı gururu geç olmadan Arda'nın da daha iyi bir kulübe giderek yaşatmasıdır.La Liga'da Valencia mali krizde olduğu için David'leri satacak.Silva'nın yerine ne de güzel olurdu.Keşke Valencia'ya gitse.Topal ile beraber çok iyi olurlardı.EPL'de ise fazla yukarılarda gözü olmasın.Gideceği en iyi kulüp--eğer doğruysa L'pool-- Tottenham; Aston Villa ya da Everton'dur; fazlası değil.

Bence satılabilir madem kuculuyoruz, tam kuculelim, tek yerli gercek yıldızımız da satalım. Zaten cocugun sinirlerini mahvettik. 15m euro civarına bırakırdım. Gio+ 10m euro da kabul edilebilir.

Hos bana kalsa Gio'yu alır mıydım bilmem. Caner'i 2m euroya alabilirsek, Veli'de geliyor galiba, sol acık sorunu kalmaz. Orta sahaya zaten 2 yabancı alınacaktır, ofansif ve defansif karakterli.

Arda ile Tottenham anlaştı! (15.05.2010)

Galatasaray'ın yıldızları bir bir ayrılmaya devam ediyor... Mehmet Topal'ın Valencia'ya gitmesinin ardından Galatasaray'ın yıldızı Arda Turan'ın da Tottenham'a transferi an meselesi. Ancak, Rijkaard ve Dos Santos'un Galatasaray'da ki geleceği bu transferin daha geç gerçekleşmesinin yolunu açtı. Sezon sonu Avrupa'ya gitmek isteyen Arda Turan ise İngiliz ekibiyle prensipte anlaşmaya vardı.

KULÜPLER ANLAŞMIŞTI!

Aslında Galatasaray yönetimi de Arda'nın Tottenham'a transferi için İngiliz kulübü ile anlaşmıştı... Fakat Rijkaard'ın geleceği konusundaki belirsizlik bu transferi şimdilik çıkmaza soktu.

Arda Turan ve Galatasaray yönetimine yakın kaynaklardan Radyospor'a ulaşan bilgilere göre, Galatasaray ile Tottenham arasında yapılan ilk görüşmede, Tottenham Dos Santos’un bonservisi ve 5 Milyon Euro karşılığında Arda’yı transfer etme teklifinde bulundu. Kulüpler arasında “5 mi olsun, 6 mı olsun” pazarlıkları sürerken Rijkaard’ın sezon sonu ayrılma ihtimalinin bir anda yükselmesi ve ayrılması halinde de Milan’a gidecek olması transfer görüşmelerini farklı bir noktaya getirdi.

DOS SANTOS DA KALMAK İSTEMİYOR!

Daha önce Galatasaray'da oynamaya dvam etmek istediğini belirten Dos Santos, Rijkaard’ın gidecek olması sebebiyle sarı-kırmızılı kulüpte kalma yönündeki fikrini değiştirdi. Santos'un bu tavrı Arda Turan transferindeki takas seçeneğini de zora soktu. Bu gelişme üzerine Galatasaray yönetimi Arda’nın bonservis bedeli olarak Tottenham'dan 13 Milyon Euro istedi. Bu gelişmeler üzerine ise Tottenham geri adım attı, ancak İngiliz takımının menajeri Harry Redknapp, Arda’nın transferi için bastırınca görüşmeler tekrar hız kazandı.

Arda Turan ile prensipte anlaşan Tottenham 'ın bu transferi 15 gün içerisinde bitirmesi bekleniyor.

Aydın Cingöz/ Radyospor.com

Rijkaard nereye gidiyormuş bu arada?

Ayrıca 6 mn + gio ile transfer biterse 'keriz of the years' oluruz şimdiden söyliyeyim.

bu fizikle avrupdanın en zorlu ligi olan premier lig'de oynayacak mauhauhauhauah gülesim geldi bi anda...

neyse para kazandıracak olması adaına güle güle...

mauhauhauahuhahaahhahua...

ortalama 190 defans adamları ve Arda.... mauhauhauhauhuahuhauhauhha... neyse kendi ve bizim adımıza hayırlısı olsun diyelim...

ayrıca Onur arkadaşımızın dediklerine katılarak;

nasılsa Gio elimizde kaldı, Arda'yı alırken onu 5'e saydırırız mantığında olan bir Tottenham'ın bu denli çakal yaklaşımına herhalde kanmazlar bizimkiler... Gio bu halinle 5 değil 2 anca eder... ama 1 2 sene sonrasını bilemem tabi bu hali için konuşuyorum...

bu fizikle avrupdanın en zorlu ligi olan premier lig'de oynayacak mauhauhauhauah gülesim geldi bi anda...

neyse para kazandıracak olması adaına güle güle...

mauhauhauahuhahaahhahua...

ortalama 190 defans adamları ve Arda.... mauhauhauhauhuahuhauhauhha... neyse kendi ve bizim adımıza hayırlısı olsun diyelim...

İyi misin?:hı':

arkadaşlar Arda son haftalarda iyi oynayamıyabilir ama tamm biraz havalanmışta olabilir ama unutmayın o Galatasarayın çocuğu Galatasarayın evladı dalga geçici şekilde cwap atmayalım Arda oynayınca aaa bakın Türkiyenin en iyi oyuncusu bizde demeyi biliyosunuz oynamayıncada arkasından böle gitsin güle güle işte bu fizikle premier ligde zor oynar falan diyosunuz böyle söyleyerek hem kendiniz yerin dibine giriyorusunz hemde Galatasaray`ı aşşağlıyorsunuz unutmayın o Galatasaray ın futbolcusu ve gitse bile hep Galatasaray lı olcak

Üst Alt