Tottenham Hotspur Takip Başlığı - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tottenham Hotspur Takip Başlığı

eatiTnPh.jpg

5 büyük lig ve Şampiyonlar Ligi'ne direk katılan tüm takımlar içinde transfer yapmayan tek takım. Son güne girilirken tek konuşulan isim Jack Grealish.

Ancak şu da var; Kadrolarını teklfilere rağmen korumayı başardılar bu senede.

5 büyük lig ve Şampiyonlar Ligi'ne direk katılan tüm takımlar içinde transfer yapmayan tek takım. Son güne girilirken tek konuşulan isim Jack Grealish.

Ancak şu da var; Kadrolarını teklfilere rağmen korumayı başardılar bu senede.
eriksen, alli, kane'i bulunduruyorlar ve her yıl en az bir tane alt yapı oyuncusunu parlatıyorlar. Özellikle pochettino ayrılmayınca oyuncular kalmaya karar vermiştir muhtemelen.

Transfer gelmedi ama geçen devre arası alınan Moura form tuttu. Yeni transfer gibi oldu. Bakalım CL başlayınca ne olacak bu takım.. Dar bir kadro var rakiplere göre.

''Tottenham'ın başarısı beni şaşırtmadı. Buraya çalışarak ve kendilerini geliştirerek geldiler. Dünyanın en iyi 5. takımı oldular. Daha önce de en iyi olacaklarını söylemiştim, çünkü benimle çalıştılar...'' ― Van der Vaart

DluUGi5X4AAsYyI.jpg

Çakma Zlatan

Tottenham şu ekiple bir kupa kazanamadan dağılırsa yazık olacak. 3-4 senedir aynı kadro,aynı hoca var ama bir türlü beklenen başarı gelmedi. 2015-16'da yaklaştılar ama olmadı.

Bu sene sonunda büyük ihtimal başta Pochettino olmak üzere takımın belli bölümü gidecek.

tottenham arsenal'i zıçırdı. dortmundun şu tottenham'ı elemesi için büyük bi mucize ya da futbol şansı gerek
Şampiyonlar liginde bir türlü aynı oyunu oynamıyorlar.
Neye takılıyorlar bir türlü anlamıyorum.
2 sene ligde oynadıkları oyunu oynasalardi eğer bu sezon liverpool ve city ile aynı puanda olurdu.

Şampiyonlar liginde bir türlü aynı oyunu oynamıyorlar.
Neye takılıyorlar bir türlü anlamıyorum.
2 sene ligde oynadıkları oyunu oynasalardi eğer bu sezon liverpool ve city ile aynı puanda olurdu.

Kaliteli bir takımları var ama istikrar sorunları var. lig devamlılık ister, devamlı olsalar kutsal Citymizi bile geçebilirlerdi.

Mac daha onemliyken (lig maci) Arsenal hoplata hoplata kuzey Londra’dan Birmingham mevkiine dogru kovalamisti

daha iyi ya, tottenham gibi iğrenç bir takım EPL şampiyonluğunu hak etmiyor. City her ikisini de hoplata hoplata ligi alacaktır :)

Üst Alt