Tottenham Hotspur Takip Başlığı - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tottenham Hotspur Takip Başlığı

bugun zorlu nforest deplasmaninda alinan 2 gollu galibiyet momentum adina cok guzel oldu.

tspurs adina galibiyet bir diger anlamiyla ;
13 yil sonra en iyi ilk 4 hafta puansal performans idi. bu anlamda, conte hoca, farkini ortaya koyan bir ilk 4 haftalik periyod yasatti tspurs tarafina...

kane , ligin ve de kita nin en iyi proven goal scorerlerinde tepelerde gezdigini kanitlarcasina iki guzel gol atti. <=>
ilk golde kulusevski nin dikine topla ortadan gidip yerden pasla ic kenarda kane'i bulusturmasi- ve onun da klas bir plase ile topu yerden ters koseye yollamasiyla mac basinda spursu rahatlatan gole imza atiip,devre bu sonucla sona erdi. 2.yari tspurs peenalti kazandi kane nin vurusunu ayni guzellikle kaleci kurtardi.
son donemece 0-1 spurs onde giriyorken, 70lerde oyuna giren yeni transfer richarlison soldan muthis kesmesi ile adrese teslim bir asisite imza atarak kane nin gunu 2 golle kapamasina on ayak olarak alkisi hak eden katkiyi yapiyordu. spurs icn bu gol adeta rahatlama nedeni idi..macta iki taraf adina bu skorla sona erdi.
nforest - 0 - tspurs - 2 -
goller; kane(2) .

tepe de arsenal,mcity,spurs uclusu mevcut.
kanimca bu dizilim belli bir sure boyle devam eder, avrupa maclari vs derken aralarinda kirilma yasayan olursa alttan biri yetisip one gecebilir... her halukarda leziz bir lig yarisi izliyecegimizi en basindan tahmin etmistim.
sezon oncesi iki takima ozellikle vurgu yapmistim biri icin ilk 4 yapmalarini olasilik olarak gorrmustumtum ; arsenal.
digerini ise , ilk 2 icin aday gostermistim ,plase sampiyonluk da gelebilir eklentisiyle. tspurs.

4 hafta geride kaldi.her ikisi de cok iyi ilerliyorlar,,nereye kadar momentumlari tasiyacaklar ayrica merak edilesi tarafim adina....

mancity zaten beklenen sekilde tepe 3 icerisinde zirve yarisinda - surprize mahal vermeden.
sezonun ilk surprizi liverpool oldu 4 macta simdilik sadece 5 puan alabildiler.

conte hocam modu acmis sekilde lige giris yapti. istikrarli cizgi lig boyunca devam eder kanaatindeyim - beklenmedik sakatlik olmazsa.

haftaya versus @west ham mucadelesi.. ~ yeni bir london ikonik macinda bulusmak umidiyle...

Fhyka6CXEAItvEW

Üst Alt