Tottenham Hotspur Takip Başlığı - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tottenham Hotspur Takip Başlığı

Ligdeki sıralamalari acisindan demedim hocam. Genel anlamda tarihi kulturu itibariyle ne halt olduklari belli olan bi ekip degil bana göre avrupa super ligi muhabbeti varken bunlarin da direkt o lige katilma mevzulari vardi kimse de demedi arkadas siz kimsiniz.pl nin son yillarda diger liglerin cok onune gecmesiyle sivrilmis bir ekipten fazlasi degil bence
Kulübün tarihini araştırmadan bu kadar önyargılı fikirler oluşturmak bana doğru gelmiyor. 140 yıllık bir kulüpten bahsediyoruz. Biraz araştırmak lazım kimdir bunlar diye. City'nin olduğu yerde Tottenham'ı tarih açısından gömmek hoş da değil doğru da değil.

Manyak 1 dayıdır severiz kendisini de biz yav :D
bd7b35d0-ecf3-11ed-a142-ab0e42bfd9c3.jpg

Celticliler çok seviyor bu hocayı ama bence Tottenham hocalığı yapacak kadar büyük hoca değil. Boşta o kadar adam vardı o kadar herifle görüştüler en son buna mı geldiler. Nuno Espirito Santo işine benzettim

Anglophone olmasi, ada futbolu deneyimi ve Celticlilerin dibi dusmesi sebepleriyle geldi

Neticede Enrique, Pochettino, Tuchel, Nagelsmann, Amorim olmadi da geldi

Üst Alt