Tottenham Yeni Teknik Direktörünü Buldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tottenham Yeni Teknik Direktörünü Buldu!

Yine bildim... Hugo Lloris'in kolunun kırıldığı gün takımın başına Mourinho geçmeli poşet balon demiş liberal düşüncenin esiri olmuş fmci gençler tarafından linç edilmiştim... Kane-Mourinho işbirliğiyle 2 sene içinde sonunda o çok beklenen şampiyonluk gelecek...

Direkt, basit, sade, acımasız, profesyonel, bilinçli ve akıllı futbol gelecek saçma sapan post modern, güzel ve liboş futbol gidecek... Poşet gidecek kupalar gelecek Jose ile... Adam her gittiği yerde kupa kazanıyor...

Mourinhoların, Terimlerin, Heynckeslerin devri kapanmaz ama çok yakında Poşetler, Pepler tarih sahnesinden bir utanç lekesi olarak silenecekler paspas çekeceğizzz elinizde bir EPL kalmıştı onu da alacağız ;)
Biri şu mesajın ekran görüntüsünü alsın da her şeyi bildiğini iddia eden şu arkadaşın söylediklerinin çoğunun tutmadığını gösterse.

Mou için tek artısı yıllar sonra meydan okuyabileceği bir takıma gitti ama öndeki ikili çok iyi, en iyi takımlarla Pepin gerisinde kalmışken burada yapabilir mi zor gibi.

ki bir de Klopp var bu kez.
Mou bu bir - bir bucuk sene icinde kendisini gelistirdiyse, park the bus sacmaligini azalttiysa alayina gecmis olsun diyebiliriz aslinda. Kisin veya en gec yazin takimin bir cogu gitmek ister zaten ( eriksen real‘e , Kane , Son felan)

mourinho'nun son şansı burada da başarılı olamazsa artık kofti takımlarda t.direktörlük yapar fenerbahçe gibi!!

renktaş seni terimle birlikte neye karşı olduğumuzun afişi olarak bastırıp tüm duvarlara asmak istiyorum

büstü dikilecek adamsın

helal
Ne demek renktaş son nefesimi verene kadar Galatasaray'ın kupa kazanmak, ahde vefa ve batılı alt etmekten ibaret olduğunu herdem haykıracağız evelallah... Mou da bizden nasıl olsa o da kahpe küresel düzene karşı ;)

Son düzenleme:
Biri şu mesajın ekran görüntüsünü alsın da her şeyi bildiğini iddia eden şu arkadaşın söylediklerinin çoğunun tutmadığını gösterse.
Sonuçta bunu bildim hatta sen de vardın o gün başlıkta ne konuşuyorsun adamın kolu kırıldı demiş tartışmıştık ;) Ben de takımda cenabet var poşet gitmeli seks skandalları son bulmalı jose gibi biri gelmeli diye tek başıma mücadele ediyordum ben tek siz hepiniz misali sonra bir baktım bu sabah ntvde haber aha dedim bildim ;)

Bu arada üstat Allah'ın bereketi ve selameti üzerine olsun...

Hep böyle çeteremi tut emi Alpay... Senden iyi asistan olur hakikaten ;) Allahütealanın rahmeti ve gafurluğu ;) üzerine olsun üstat

Sonuçta bunu bildim hatta sen de vardın o gün başlıkta ne konuşuyorsun adamın kolu kırıldı demiş tartışmıştık ;) Ben de takımda cenabet var poşet gitmeli seks skandalları son bulmalı jose gibi biri gelmeli diye tek başıma mücadele ediyordum ben tek siz hepiniz misali sonra bir baktım bu sabah ntvde haber aha dedim bildim ;)

Bu arada üstat Allah'ın bereketi ve selameti üzerine olsun...
İnsani değer yargıların zayıf olduğu için bir insanın kolunun kırılmasından prim yapabilecek durumdasın hala da yapıyorsun.

Seni alt etmek için de sen tek karşı taraf hepiniz olmasına gerek yok, insanları o kadar sıkıyorsunki altı boş düşüncelerinle, kaale alıp cevap vermek istemiyorlar bir yerden sonra.

Kaç yaşına gelip bunların farkında olmaman gerçekten garip.

Sanki boşta 300 tane hoca var da Mou geldi bildim kafasına giriyorsun.

Üst Alt