Tottenham Yeni Teknik Direktörünü Buldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tottenham Yeni Teknik Direktörünü Buldu!

Son chelsea ve manchesterda ki durumu ve oynattığı oyun berbattı f.terim gibi sürekli geriye giden bir antrenör tottenham yanlış tercih yaptı bana kalırsa aşırı savunmacı ve kısır futbol oynatacaktır tottenham maçlarını artık izlemesem de olur

Hahaha evet işim gücüm yok seni takip edeceğim. Dünya sadece senin ekseninde dönmüyor şunu anla önce.

Konu en yukarıda bunu görmemden doğal ne var. Bu hususta maalesef BEN BILDIM diyemeyeceksin.

sent via GSC
Sürekli beni eleştiren postları likelamanı bilmem mi seni üzdü ki alıntılama cesareti bile gösteremiyorsun hmm önemsemiyorsun ama cevap verip takip ediyorsun rahatsız oluyorsun ama alıntışıysmıyorsun neyse poşet gitti bildim üstat yapacak bir şey yok zira göz apaçık ortadaydı sen de görebilirsin at gözlüğü takmasan iyi mesailer dilerim gerçi orada öğle arası mı ne yırttın o açıdan ;)

Bomboş bir iş olmuş açıkçası Mou kariyeri tam olarak biter bundan sonra uğraşmak isterse bizim gibi üçüncü sınıf takımlarla anca çalışır sanırım ona da gireceğini sanmıyorum.

Sürekli beni eleştiren postları likelamanı bilmem mi seni üzdü ki alıntılama cesareti bile gösteremiyorsun hmm önemsemiyorsun ama cevap verip takip ediyorsun rahatsız oluyorsun ama alıntışıysmıyorsun neyse poşet gitti bildim üstat yapacak bir şey yok zira göz apaçık ortadaydı sen de görebilirsin at gözlüğü takmasan iyi mesailer dilerim gerçi orada öğle arası mı ne yırttın o açıdan ;)
BEN BILDIM YINE BEN BILDIM diyorsun yani.

Duble hürmetler

sent via GSC

Bomboş bir iş olmuş açıkçası Mou kariyeri tam olarak biter bundan sonra uğraşmak isterse bizim gibi üçüncü sınıf takımlarla anca çalışır sanırım ona da gireceğini sanmıyorum.
Anlaşılmıyor üstat öyle mi sanıyordun da sükutu hayale uğradın yoksa inanmıyorsun da habere 3.sınıf takımlara gider diyorsun hatta onlara da tenezzül etmez mi diyorsun

Tüm bunların dışında biz 3.sınıf Tottenham 1.sınıf takım mı senin için üstat 😀biraz daha netleştirebilir misin acaba

Misal canın online ve takibimde olduğunu görüyorum :)

Şaka bir yana ikrar etmen güzel olmuş konular senin için önemsiz zira şahıslara takıksın benim tam tersim ;)

Ayrıca bana içerlemek ve sen 🤣 namümkğn üstat ha bir de unutmadan sen fikrini başkalarının tepkisine göre mi açık ediyorsun :) sen sen ol fikrini hür bir şekilde beyan et ayıplanırmıyım diye çekinme yoksa içine kapanır hayatı ıskalarsın sana ne millet ne demiş...Selametle Alpay

söylüyoruz işte.

daha önce özelden de ben bildim kafasında oldukça tepki almaya devam edeceğini ifade etmiştim. Ta hiç ceza almadan önce sen daha.

Ama can çıkar huy çıkmaz işte. Hiç bir söyleneni dikkate almadan sadece kendi fikrinde yaşamaya devam. Benim için problem yok. Sen bilirsin.

Bu sene Totenham maclarını izlemedim, ne oldu bilmiyorum.

Ama bildiğim birsey var sa, o da; rakiplerine göre daha mutevazi kadrosuyla EPL de ve CL de cok buyuk basarılar kazanan, seyir zevki yüksek maçlar oynatan Poset hocanın bu sonu haketmediğini dusunuyorum.

Demek ki Ingilizler çok vefasız insanlarmış ;)) FT sporlulara ithaf edilir.. :))

söylüyoruz işte.

daha önce özelden de ben bildim kafasında oldukça tepki almaya devam edeceğini ifade etmiştim. Ta hiç ceza almadan önce sen daha.

Ama can çıkar huy çıkmaz işte. Hiç bir söyleneni dikkate almadan sadece kendi fikrinde yaşamaya devam. Benim için problem yok. Sen bilirsin.
Kurallara aykırı bir durum yoksa gayri kanuni tabii ki ben bilirim de ne zaman yazmıştın ki 2 sene önce mi? Bir de ben bilirim demek ceza sebebi de kurallar göstermelik mi diyorsun üstat gerek yok bu kadar abartmaya poşet paket olmuş sevindim belli ki sen üzülmüşsün geçer bu kadar takılmaya gerek yok mourinho dam gıcık alabilirsin ben de özledim ne var bunda hem poşet çok başarısızdı yerine de çok başarılı birinin gelmesi zaruri sonuçta bizden daha iyi bilecekler di mi;) iyi günler

Anlaşılmıyor üstat öyle mi sanıyordun da sükutu hayale uğradın yoksa inanmıyorsun da habere 3.sınıf takımlara gider diyorsun hatta onlara da tenezzül etmez mi diyorsun

Tüm bunların dışında biz 3.sınıf Tottenham 1.sınıf takım mı senin için üstat 😀biraz daha netleştirebilir misin acaba
Neyi öyle sanıyordum? Neyin hayal kırıklığını yaşayacağım bu sorularını anlamadım haber resmi zaten inanıp inanmama sorusunu da anlamadım. Mou devri bitti işte artık, gördük yani birlikte ayrıca Tottenham sanki şampiyon olacak bu City ve Liverpool varken hoca değiştirmeleri manasız.

Biz 3 isek evet Tottenham şu an 1dir adamın kafaya oynadığı ligde, biz o ligin küme düşen takımlarının yedek oyuncularını alıp onlara karşı mücadele etmeye çalışıyorsak arada epey bir siklet farkı vardır, zira hocamız da sürekli bundan dem vurmakta zaten mücadele şansımız olmadığını iddia ediyor ve ikna olmamızı istiyor.

İnsani değer yargıların zayıf olduğu için bir insanın kolunun kırılmasından prim yapabilecek durumdasın hala da yapıyorsun.

Seni alt etmek için de sen tek karşı taraf hepiniz olmasına gerek yok, insanları o kadar sıkıyorsunki altı boş düşüncelerinle, kaale alıp cevap vermek istemiyorlar bir yerden sonra.

Kaç yaşına gelip bunların farkında olmaman gerçekten garip.

Sanki boşta 300 tane hoca var da Mou geldi bildim kafasına giriyorsun.
Şaaak şaaak şaaaakkk kamçılamışsın reis

Bu sene Totenham maclarını izlemedim, ne oldu bilmiyorum.

Ama bildiğim birsey var sa, o da; rakiplerine göre daha mutevazi kadrosuyla EPL de ve CL de cok buyuk basarılar kazanan, seyir zevki yüksek maçlar oynatan Poset hocanın bu sonu haketmediğini dusunuyorum.

Demek ki Ingilizler çok vefasız insanlarmış ;)) FT sporlulara ithaf edilir.. :))
Mourinhoyu yerince Fatih hoca da mı yerilmiş oluyor yani 🤣

Neyi öyle sanıyordum? Neyin hayal kırıklığını yaşayacağım bu sorularını anlamadım haber resmi zaten inanıp inanmama sorusunu da anlamadım. Mou devri bitti işte artık, gördük yani birlikte ayrıca Tottenham sanki şampiyon olacak bu City ve Liverpool varken hoca değiştirmeleri manasız.

Biz 3 isek evet Tottenham şu an 1dir adamın kafaya oynadığı ligde, biz o ligin küme düşen takımlarının yedek oyuncularını alıp onlara karşı mücadele etmeye çalışıyorsak arada epey bir siklet farkı vardır, zira hocamız da sürekli bundan dem vurmakta zaten mücadele şansımız olmadığını iddia ediyor ve ikna olmamızı istiyor.
Anladım şimdi teşekkürler anlaşılmıyordu çünkü

Üst Alt