Trabzonspor Benfica ile eşleşti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Benfica ile eşleşti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | Trabzonspor Benfica ile eşleşti

Benfica bizi eler.Sonra Uefaya düşeriz ordada seribaşı değiliz en güçlüsünü çekeriz yine.

Gecen sezonun basinda Liverpoolu bile gecer diyordum Trabzon icin. Kadrolari cok bozuldu. Benfica gecilmeyecek bir rakibte degil aslinda. Dinamo Kievden daha cok sevindim.

Basarilar dilemekten baska birsey kalmaz.

65% - 35% görüyorum sanslari.

Geçen seneki trabzon Benfica'yı geçer cümlesini rahat kurardım ama şimdi zor ne diyelim yazık oldu Trabzona yine en dişlisi geldi.

Portekizden beraberlik ve ya tek farklı mağlubiyetler trabzonu umutlandırır rövanş için . başarilar kendilerine .

Trabzon zaten elenir diye hesaplıyordum. ŞL liginede gidecek ne yapacak. Kolay kolay maç kazanamaz. En azından Uefa'ya gitsin.Bir kaç maç kazanarak ülkeye puanlar getirir.

Antep,Bursa ve Trabzon Uefada gruplara kalsa iyi olacak. Ciddi şekilde ülkeni puanı lazım. Şampiyon olanda artık eleme yapabilir. Ama öyle bir pisliğin içindeyiz desteklemekte içimden hiçgelmiyor.

benim anlamadığım bi şey var şimdi trabzon benficaya elenecek ya 2 ay veya 5 ay sonra iddaname geldiğinde fener küme düştüğünde trabzon şampiyon olacak şampiyon direk katılıyor cl ye trabzonun durumu ne olacak o zaman ???

benim anlamadığım bi şey var şimdi trabzon benficaya elenecek ya 2 ay veya 5 ay sonra iddaname geldiğinde fener küme düştüğünde trabzon şampiyon olacak şampiyon direk katılıyor cl ye trabzonun durumu ne olacak o zaman ???

Onun kararı şimdiden verilecek o yüzden.. Kararı veremezsek direk ihraç eder UEFA

yazık olacak adamlara olan y,ne türk futboluna olacak

İlk maç deplasman.. Burak'a çok iş düşüyor.. tabi selcuksuz bir Burak var suanda.. Burak besleyen Selçukdu.. Adrian ile Zokora Selcugun yerini alırmı bilmem.

Benfica eski benfica değil, geçen sezon Di Maria ve Ramires gitmişti takımdan bu sezonda Conetrao gitti. Bence Trabzon elеyebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt