Trabzonspor Benfica ile eşleşti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Benfica ile eşleşti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | Trabzonspor Benfica ile eşleşti

benfica iyi takım geçen sene yarı final oynadı uefa'da gösterdi bunu bu sene coentrao'dan başka kimleri sattılar kadroları dağıldıysa şansımız yüksek bence

Cevap: Trabzonspor Benfica ile eşleşti

Gözünüzde çok fazla büyütmeyin bence. Elenmeyecek takım değil. Ayhan'lı, Ümit Karan'lı kadromuzla deplasmanda yenmiştik Benfica'yı. Eski güçlerinde de değiller. Ben Trabzonspor'un şansının eşit olduğunu düşünüyorum.

Gözünüzde çok fazla büyütmeyin bence. Elenmeyecek takım değil. Ayhan'lı, Ümit Karan'lı kadromuzla deplasmanda yenmiştik Benfica'yı. Eski güçlerinde de değiller. Ben Trabzonspor'un şansının eşit olduğunu düşünüyorum.

Benfica'yı yendiğimiz zaman, belki de son 10 yılın en iyi kadrosunu kurmuştuk. Trabzon'da Selçuk yok, Egemen yok, Yattara yok, Jaja yok, yok da yok. Trabzon bu yıl ligde bile ilk 3'e giremez.

Benfica'yı yendiğimiz zaman, belki de son 10 yılın en iyi kadrosunu kurmuştuk. Trabzon'da Selçuk yok, Egemen yok, Yattara yok, Jaja yok, yok da yok. Trabzon bu yıl ligde bile ilk 3'e giremez.

Tamam da abi, bakıyorum şimdi Benfica'nın kadrosuna. En önemli isimleri Saviola, Aimar, Cardozo... Bunlardan daha iyi adamları yok. Geçen sene Braga gibi bir takıma elendi bu Benfica. Trabzonspor, Braga'dan daha mı kötü takım? Bence değil. Ben o kadar da karamsar değilim. Çok üst düzey bir takım değil Benfica.

Cevap: Avrupa'da kura heyecanı

Benfica yener Trabzon u hiç şansları yok.Şanslarına da içlerinden en güçlüsü çıkmış.

Elenmeyecek takım değil. Trabzonspor, Şenol hocanın da etkisiyle bir adım önde..

Benfia Coantrao ve Sidnei sattı. Yerlerine gelecek oyuncular hemen uyum sağlayamayabilir. Bu da Trabzonspor için bir avatantaj olur.

Trabzon'un işi çok zor. Befica oturmuş bir takım ve hücum futbolu oynuyorlar. Trabzon'un defansı ağır ve Egemen'in yerini de dolduramadılar. Maçlar gollü geçer.

biz birkaç sene önce 2-0 yenmiştik deplasmanda sizde yenin tsliler.

not:trabzon bu turu geçerse ŞL yemi kalıyor ?

Garay ve Witsel iyi transferler.Fenerin şerefsizliği yüzünden Trabzon gruplardan olacak ona üzülüyorum.

ilk 3 derken ? Ligde takim kalmayacakki. Biz ve TS arasinda gecer sampiyonluk yarisi. 3.Bursa olur 4.Antep gerisi zaten fos takimlar. :)

benzer tip takımlar aslında ikiside ofansif yumuşak futbol oynuyorlar benfica kadro olarak çok önde henrique lerle filan benficayı yenemezsin bence ama şenol hoca faktörü var burak da hırslı oynarsa belki..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt