Trabzonspor Maçı Biletleri Hakkında | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Maçı Biletleri Hakkında

Merhaba arkadaşlar passo uygulamasından baktığımda nerdeyse tüm yerler dolu görünüyor yarın passo üzerinden bilet bulmak zor gibi acaba bilet alimini kısıtlamışlar midir ??

5 maçlık kombineden dolayı olabilir.Bende az önce baktım 7 6 5 4 onlarda var bilet tabi gs bonus varsa ilk oncelik onlara biliyorsun..

Bu maça direk kendin bilet alarak gitmen çok zor. Kombinelilerden gitmeyecek birinden gişe fiyatına ayarlayabilirsen olur anca.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Niye

Bu Alemin Tek Kralı
Turkiye'de ne kadar kara borsacisi varsa 5maclik paketi alip 2 fiyatina satmaya kalkiyor bilet basina.

Sezon sonuna dogru maca gelmek isteyen kisiler zor durumda birakiliyor.

Hem sezon oncesi kombine satip, bide sezon ortasonda kombine satan yonetim simdide icat olarak 5maclik paket cikardi.

Niye

Bu Alemin Tek Kralı
Turkiye'de ne kadar kara borsacisi varsa 5maclik paketi alip 2 fiyatina satmaya kalkiyor bilet basina.

Sezon sonuna dogru maca gelmek isteyen kisiler zor durumda birakiliyor.

Hem sezon oncesi kombine satip, bide sezon ortasonda kombine satan yonetim simdide icat olarak 5maclik paket cikardi.
Klüp para kazanmak için satıyor potada takım ne koparırsa kâr

Bu Alemin Tek Kralı

Daha metro çıkışında başlıyor bileti olmayan var mı diye çığıran karaborsacılar. Çakma ürün satanlar hakeza. Yönetimin ciddi şekilde el atması gerekiyor bu duruma.

Merhaba arkadaşlar passo uygulamasından baktığımda nerdeyse tüm yerler dolu görünüyor yarın passo üzerinden bilet bulmak zor gibi acaba bilet alimini kısıtlamışlar midir ??
foruma hoş geldiniz , muhtemelen gsbonus vb öncelik nedeniyle böyledir, tekrar kontrol ediniz.

bulamazsanız kombine devri için sosyal medya hesaplarını ve forumumuzu takip edebilirsiniz.

Ayrıca Akhisar ve Malatya maçları haricinde bilet bulmak hayli zor. Genel satışa çıktığında kategori 7-10 arasında bilet zaten bulunmuyor. Kalanlar da kişinin bütçesine göre baya tuzlu gelebilir.

Ne duduklemesi adam parasını veriyor alıyor alma kardeşim kara borsa

Bu Alemin Tek Kralı
Inatla kendi bildigini okumaktan vazgevmeyip, yonetimin taraftari kara borsaci serefsizlerin eline dusurmesini kabul goruyorsun.

Yonetim hatalidir, net. Tek maclik saticaksin, zaten 2 x kombine alma sansi olmus sahislara bide 3cu imkan vermek nedir? Normal taraftar, maca gitmek isteyen taraftar magdur iste.

Adamin butcesi tek maca yetiyor, nasil alacak tek maclik bileti VIP'den baslarsa?

Hala yonetimin rezil rusva paket rezaletini savunacaksan konusulicak birsey kalmamis demektir.

Yonetim dogru yaptiklarini nasil dillendiriyorsak, yanlislarini'da dillendiririz.

Üst Alt