Trabzonspor Maçı Biletleri Hakkında - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Maçı Biletleri Hakkında

Ne duduklemesi adam parasını veriyor alıyor alma kardeşim kara borsa

Bu Alemin Tek Kralı
Inatla kendi bildigini okumaktan vazgevmeyip, yonetimin taraftari kara borsaci serefsizlerin eline dusurmesini kabul goruyorsun.

Yonetim hatalidir, net. Tek maclik saticaksin, zaten 2 x kombine alma sansi olmus sahislara bide 3cu imkan vermek nedir? Normal taraftar, maca gitmek isteyen taraftar magdur iste.

Adamin butcesi tek maca yetiyor, nasil alacak tek maclik bileti VIP'den baslarsa?

Hala yonetimin rezil rusva paket rezaletini savunacaksan konusulicak birsey kalmamis demektir.

Yonetim dogru yaptiklarini nasil dillendiriyorsak, yanlislarini'da dillendiririz.
Sen ben kara borsa aldığımız için oluyor kimse almasa bu işler olmaz
Öyle bir konuşuyorsun ki sanki yönetim bu işi bilerek yapmış gibi konuşuyorsun

Bu Alemin Tek Kralı

Sen ben kara borsa aldığımız için oluyor kimse almasa bu işler olmaz
Öyle bir konuşuyorsun ki sanki yönetim bu işi bilerek yapmış gibi konuşuyorsun

Bu Alemin Tek Kralı
Bazi kisiler senede tek bir maca gelebiliyor, sen 5 maclik paket satarak neyi amacliyorsun, sen bilmiyormusun cogu millet 350TL'ye en ucuz paket parasini bile veremiceginide boyle paket olusturoyorsun.

Sezon oncesi kombine satildi, sonra neden birdaha kombine satildi? Adamlara 2ci sans vermissin bide yetmedi 3ci kucuk kombine olarak 5li paket satiyorsun.

Yonetim bu isi bilerek yapmamis diyerek siyiramazsin, birsey yapmadan once artilari ve eksilerine bakacaksin ona gore karar vereceksin.

Yonetim her maci 70 TLe satip 350 TL'de yapabilir, taraftarlar icin daha mantikli veyahut 5maci 350TL'e satip taraftari kara borsacilarin eline atabilir? Hangisi daha mantikli sence?

Yonetim su ana kadar ne dogru yapti cok merak ediyorum, yellow friday'i taraftar yapti, aren'da antreman Terim'in fikriydi.

Taraftar eline cebine koyup sana bu kadar yardim etttigi donemde sen boyle hareketler yaparsan kimse seni savunmaz, kimse'de seni ciddiye almaz kimse kusura bakmasin.

Bu maça direk kendin bilet alarak gitmen çok zor. Kombinelilerden gitmeyecek birinden gişe fiyatına ayarlayabilirsen olur anca.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu maça gitmeyeceğim de hazırlık yapıyorum 3 arkadaş Başakşehir macina gitmeyi planlıyoruz Başakşehir macinda da ayni senaryonun yaşanmasından korkuyoruz ..

Bu maça gitmeyeceğim de hazırlık yapıyorum 3 arkadaş Başakşehir macina gitmeyi planlıyoruz Başakşehir macinda da ayni senaryonun yaşanmasından korkuyoruz ..
Trabzonspor macini kazanirsak bilet kalmaz ne yazikki.

Onceden tanidiklar varsatiyla bilet ayirtacaksin yada TV karsisinda izlemek durumda kalicaksin, yada benim.yaptigim gibi fahis fiyatlara pahali biletlerden alicaksin.

Simdi bu olayda mehmet kismi olarak hakli, nedenine gelince

Bu tip toplu satis uygulamalari, genellikle ilerideki maclarin tek tek satislarinin pek garanti gorulmedigi durumlarda uygulanir

Oysa ki belki sampiyonluk iddiasi giderse , ki pek mumkun degil, malatya maci haric tum maclar zaten satilir . Malatya da satilir , son mac

Burada hediye verilen mac akhisar maci aslinda , ama sen boyle yaparak zaten maksimum fiyattan satabilecegin maclari 5 li halde satiyorsun , anlamsiz otesi

Iddiamiz olur da maclar ismen zayif maclar olur yine bir derece anlarim ama trabzon basaksehir besiktas ve ligin son ic saha maci , kupanin son macini neden birlestiriyorsun

Peki neden kismi dedim ? Ayni karaborsacilar tek teklerde de ugrasip yapiyorlar karaborsayi , onu onlemez tek satis

Ikincisi , acil toplu para icin yaptilar , biraz kayipla ama hemen ele gelsin nakit diye , kurusa talim eder haldeyiz

Trabzonspor macini kazanirsak bilet kalmaz ne yazikki.

Onceden tanidiklar varsatiyla bilet ayirtacaksin yada TV karsisinda izlemek durumda kalicaksin, yada benim.yaptigim gibi fahis fiyatlara pahali biletlerden alicaksin.
Bilet kalmadı ki hocam zaten 5 liyle bitirdiler şuan çıkan sadece pahalı olanlar.

Bu 5 li kombine hic iyi olmadı endişeliyim gerçekten bilet konusunda..

Yaklaşık 2-3 yıldır birbirini göremeyen küçüklük arkadaşları olarak plan yapalım dedik durumlar ortada ne yazık ki..?

Kulüp biletleri tek tek satsa muhtemelen daha fazla kazanır. Tek mantıklı yanı zaten acil para girdisi sağlamak. Karaborsa ile bu şekilde mücadele edilmez.

Bugün saat 16 civarı baktığımda 7. kategoride tek tük bilet vardı fakat 7. kategoriden sonrası sanırım 5li biletlerle dolmuş durumda. Tek maça gelmek isteyen taraftarlara resmen "siz gelmeyin pis fakirler parası olan gelsin" denilmiş. Ha 5li bilete gücü yeten adam da 1 maça gidip diğer maçları 3-4 katı fiyata satıyor. Kulübümüz de karaborsacılara zemin hazırlıyor maalesef.

Bugün değerli bir kardeşimize 5 maçlık kombine aldık

Bu Alemin Tek Kralı
Bana mi? :D
Sezon sonu şampiyon olursak sözümdeyim
5 kişi 100 er sıktık üstünü kendi verdi

Bu Alemin Tek Kralı
Sampiyon oluruz ins.
Olacağız Allah ın izniyle yanacak istanbul

Bu Alemin Tek Kralı
Besiktas basaka fener akhisar ve bjkye yenilerek sampiyonlugu hediye etti resmen.
Sampiyon olacagiz lig umrumda degil de
Sampiyonlar ligi heyecani sardi simdiden.

Bu Alemin Tek Kralı

Bu Alemin Tek Kralı
Sampiyon oluruz ins.

Bu Alemin Tek Kralı
Besiktas basaka fener akhisar ve bjkye yenilerek sampiyonlugu hediye etti resmen.
Cl de pek umudum yok bu yıl için

Alemin Tek Kralı

Bu Alemin Tek Kralı

Bu Alemin Tek Kralı
Sampiyon oluruz ins.

Bu Alemin Tek Kralı
Cl de pek umudum yok bu yıl için

Alemin Tek Kralı
Ceza mi yeriz diyorsun?

Üst Alt