Trabzonspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Denayer yanlış tercih bence . Oyuncularla çalışan Tudor ama Stoper olarak Serdar Denayer'den çok daha iyi oyuncu.

Yedekte merkez orta saha yok, birinde bir sıkıntı olsa yine taktik değiştireceğiz heralde, Koray'a güvenip oyuna almayacağını biliyoruz Tudor'un.

Serdar'ın oyunundan bende memnundum ama artık bıktım onun ufaklı/büyüklü sakatlıklarından, 1 hafta hazırlandığın derbinin taktikiğinin içine ediyor adam 20. dakikada sakatlanarak.
Tamam sakatlıktır, şanssızlık sonucta ama bunun hep Serdar'a gelmesi de can sıkıyor. Denayer oynasın bir süre daha iyi diye düşünüyorum bende.

4 tane orta saha oyuncusu oynatan hoca tudoru tebrik ederim.

maç başlayınca sorarız birbirimize acaba bu takım neden kötü oynuyor diye.

Selcuk ile Tolganin oynadigi hicbir macta bu takim iyi top oynamadi, oynayamazda. Muhtemelen 1-1 gibi bor skorla berabere biter bu mac.

Denayer yasina ragmen Serdardan 2 gömlek üstün stoper. Artik modern futbolda en ufak baskisa ayaklari titreyen, oyun kuramayan stoperlere yer yok. Ayrica Serdar bu tip maclarda atilmaya cok yakin oluyor kontrolsüz girislerinden dolayi. Sürekli sakatlanmasinin sebebi zaten bu.

Bu Denayer üstüne algi yaratmanin size faydasi nedir anlam veremiyorum. Adam elimizdeki en potansiyelli stoper, en iyisi ise Maicon.

Denayer yasina ragmen Serdardan 2 gömlek üstün stoper. Artik modern futbolda en ufak baskisa ayaklari titreyen, oyun kuramayan stoperlere yer yok. Ayrica Serdar bu tip maclarda atilmaya cok yakin oluyor kontrolsüz girislerinden dolayi. Sürekli sakatlanmasinin sebebi zaten bu.

Bu Denayer üstüne algi yaratmanin size faydasi nedir anlam veremiyorum. Adam elimizdeki en potansiyelli stoper, en iyisi ise Maicon.

Hakan nerelerdesin ya?

Cok fazla merkez orta saha oyuncusu var. Tolga yada Selcuk yerine Garry oynamasi lazimdi. Garry-Linnes sol tarafi olmali.

Üst Alt