Trabzonspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Niye bu kadar şaşırıldı anlamadım. Her zamanki 11 ve diziliş. 4-1-4-1 oynayacağız ve Selçuk, Ndiaye bölgesinde, Ndiaye ise Belhanda bölgesinde oynayacak.

Fernando selcuk
Ndiaye

Hic fena degil aslinda insallah ndiaye ofansa yakin oynar.
Belki tolga yerine garry olabilirdi.

Samsung Galaxy S8+ via GSC Mobil

Selçuk oynadığı için kesinlikle demiyorum da Rodrigues'e cidden haksızlık yapıyoruz. Adam gerçekten çok formda sene başından beri zaten sövdüğümüz çoğu pozisyonda o pozisyonu yaratan oyuncuda kendisiydi genelde.

Denayer yasina ragmen Serdardan 2 gömlek üstün stoper. Artik modern futbolda en ufak baskisa ayaklari titreyen, oyun kuramayan stoperlere yer yok. Ayrica Serdar bu tip maclarda atilmaya cok yakin oluyor kontrolsüz girislerinden dolayi. Sürekli sakatlanmasinin sebebi zaten bu.

Bu Denayer üstüne algi yaratmanin size faydasi nedir anlam veremiyorum. Adam elimizdeki en potansiyelli stoper, en iyisi ise Maicon.
Hosgelmissin

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şaşkınım doğrusu, rakip kaleye hangi oyuncu ile gidicez merak ediyorum. Ceza sahasında çoğalmak da sıkıntı bu oyuncu yapısı ile. Topu koşturacak adam sayısı çok az, Feghouli ve Ndiaye'nin çok efor sarfetmesi lazım. Duran toplardan gol bulsak bari. Yersek bu kadro zor çevirir gibi maçı.

Denayer yasina ragmen Serdardan 2 gömlek üstün stoper. Artik modern futbolda en ufak baskisa ayaklari titreyen, oyun kuramayan stoperlere yer yok. Ayrica Serdar bu tip maclarda atilmaya cok yakin oluyor kontrolsüz girislerinden dolayi. Sürekli sakatlanmasinin sebebi zaten bu.

Bu Denayer üstüne algi yaratmanin size faydasi nedir anlam veremiyorum. Adam elimizdeki en potansiyelli stoper, en iyisi ise Maicon.

Hoşgeldin reis

Tolga Linnes beraber ofansif ve dedansif anlamda iyi oynuyorlardi aslinda. Bi taraf kontrollü ( sol) diger taraf hunharca (sag) dalacak rakibe. Gerekirse selcuk cikip Gary girer oyuna

Kulupte bir casus oldugu kesinleşti artık..

Takım sistemini ve kadroyu artık 1-2 gun oncesinden gazetelerde okuyoruz.

Baskan bu olayı çözmeli ve ekmek yediği yere ihanet eden o kişiyi desifre edip sokaga atmalı..

Üst Alt