Trabzonspor Taksim'de Büyük Organizasyon Düzenleyecek - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Taksim'de Büyük Organizasyon Düzenleyecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Trabzonspor Taksim'de büyük organizasyon düzenleyecek "Temiz lig için yürüye d

canlı canlı kefen giymek gibi olacak ama ben bile fener forması giymeyi düşünüyorum. Kameralara falan 1 açıklama yapsam fanatik fenerliyim ama şikeyle şaibeyle kazanılmış şampiyonluk istemiyorum. Şampiyonluğun hakkeden takıma Trabzona verilmesini istiyorum. Kimse 100 yıllık Fb den büyük değildir. Başkanda olsa cezasını çeksin bizde hak ettiğimiz gibi kaç maçta şike yaptıysak o'kadar alt ligden başlayıp temizlenelim fb nin adını kurtaralım filan ;)

İyi de böyle söylersen kimse inanmaz ki Fenerli olduğuna, sen hiç akıllı Fenerli gördün mü?:D

Cevap: Trabzonspor Taksim'de Büyük Organizasyon Düzenleyecek

TDKARLIBEL Talip Doğan Karlıbel

bu mitinge bence sırf TRABZONLU değil benim gibi GALATASARAYLILARDA gelecektir vey başiktaşlılar da

Bakalım 3 bin kişi mi geliyor yoksa 100 bin mi göreceğiz

Bakın TRABZONLULARA şikeye HAYIR diyen FENERLİLERDE gelebilir diyorlar. ARADI fark işte . TEBRKLER size

Bence bu miting den sonra TFF hemen kara verecektir ve TRABZONU şampiyon ilan edecektir diye düşünüyorum. İŞALLAH Bütün Temiz futbol isteyen

galatasaraylilar ve temiz futbol isteyen herkez gitmeli aslinda, yoksa fazla kisi toplayamazlar.

Detsek vermek lazim illerde pisman olamamk icin bu mitinge eger 100 bin kisi giderse cok sey degisir hem siayasi aciden hem sportif aciden ...

Ben formamı giyip gitmeyi düşünüyorum..

Trabzon'dan çok temiz futbola destek için.

Evet destek şart arkadaşlar şikeciler gövde gösterisi yaptı guya 3 bin kişiyle millet görmeli medya görmeli insanların şikeye karşı oldugunu

trabzonlularada sunu yakıstıramadım, sıtelerınde bulusma yerıne gs lisesi yazmıslar...komiklige ve eziklige gerek yok, orası sıradan bir okul degil.Galatasaray Lisesi yazmak çok zor olmasa gerek!!

Ondan daha dangalakça yorumlar gördüm. Dün gitme taraftarıydım bugünse gidilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Hamsi kafalılar dün bizden birisi üye olmuş forumlarına. Kim olduğunu bilmiyorum hep beraber olalım filan yazmış hani kötü birşey yok hemen üyeliğini ve mesajlarını silmişler neymiş İstanbul takımını tutuyormuş. Allahın faşoları. Kendi formalarından başka renk görmek istemiyorlarmış o'zaman gidin Trabzon meydanında yapın mitinginizi. Çok kızdım uşaklara. İçlerinde Akilli olanlarıda vardı bu Türkiyenin meselesidir filan diye onlar bile yoruldu bu kot kafalılara laf anlatmaktan. Neymiş Trabzon organizasyonuymuş töbe töbe. Adamların topiği 2 günde bizim 1 saate attığımızdan az mesaj almış varın siz gerisini hesaplayın.

trabzonlularada sunu yakıstıramadım, sıtelerınde bulusma yerıne gs lisesi yazmıslar...komiklige ve eziklige gerek yok, orası sıradan bir okul degil.Galatasaray Lisesi yazmak çok zor olmasa gerek!!

Ondan daha dangalakça yorumlar gördüm. Dün gitme taraftarıydım bugünse gidilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Hamsi kafalılar dün bizden birisi üye olmuş forumlarına. Kim olduğunu bilmiyorum hep beraber olalım filan yazmış hani kötü birşey yok hemen üyeliğini ve mesajlarını silmişler neymiş İstanbul takımını tutuyormuş. Allahın faşoları. Kendi formalarından başka renk görmek istemiyorlarmış o'zaman gidin Trabzon meydanında yapın mitinginizi. Çok kızdım uşaklara. İçlerinde Akilli olanlarıda vardı bu Türkiyenin meselesidir filan diye onlar bile yoruldu bu kot kafalılara laf anlatmaktan. Neymiş Trabzon organizasyonuymuş töbe töbe. Adamların topiği 2 günde bizim 1 saate attığımızdan az mesaj almış varın siz gerisini hesaplayın.

Mehmet Ali Yılmaz 'dan bu yana Galatasaray'dan nefret eder oldular.Hiç unutmuyorum bir şampiyonluğumuzda bütün Trabzon sokaklara dökülmüştü.Mehmet Ali Yılmaz da bence Trabzon kimliğinden çok Fenerbahçeli bakış açısıyla(aslen Fenerbahçeli olduğunu bilenler biliiyor)

Trabzonluların bu Galatasaray sevgisinden rahatsızlığını dile getirmişti "Burası sanki Trabzon değil İstanbul" diyerek...O günlerden bu günlere gelindi böylelikle.Bu şike sürecinde zaman zaman Trabzon forumlarına takıldım, ne diyorlar , ne düşünüyorlar diye.Okuduklarım tüylerimi diken diken etti açıkçası.Bu konuyu uzun zamandır gündeme getirmek istiyordum, bugüneymiş kısmet.Ama söylemeliyim ki artık bu ülkede hiç bir takıma ve taraftara saygı ve sempatiyle bakmıyorum.Ve açıkçası sormak istiyorum "3 Temmuz'dan bu yana aklınız nerdeydi?" diye.

boşuna cocukluğumdan beri trabzona sempatim yokmuş....sorardım kendime niye sempati duyuyorum diye....nedenleri şimdi belli oluyor

amac trabzona destek cikmak degil, amac temiz futbolu destek cikmak, onun icin hepimiz formalarimizi giyip bu mitinge katilmaliyiz bence, sadece biz degil diger takim taraftarlarida katilmali.

Benimde vardı ama herkes haddini bilecek. Biz mevlana değiliz aga. Gayse yazıyorlar forumlarında. Bizi fenerle 1 tutanı bende fenerle 1 tutarım!!!

Aslinda cok haklisin. Yaptiklari cok ayip. Ben Trabzonla ilgili hic bir zaman burda veya baska forumda "Lazyo" veya herhangi baska birsey görmüslügüm yokdur. Resmen komplexliler.

Galatasaraylilar ve Besiktaslilar ama katilmazsa rezil olacaklar, o kadar iddialiyim. Dünkü 3000 Angut Fenerliyi bile gecemezler.

Bu forumda trabzona 1 kez olsun aşağılacı ifade kullanılmadı hatta bu forumu takip eden üyeleride varmış anladığım kadarıyla. Bu ne lan. Bizim sayemizde şampiyonlar Ligine gittiler. Biz gönderdik mailleri. Nerdeyse şampiyonluk kupasını şikecilerden söke söke alıp onlara vereceğiz halen yok İstanbulmuş. Yok fark yokmuş. İstanbulda fark yoksa Trabzonda yap mitingini aga. Hayır bunları yazanlar birde forumlarında yönetici 39 yaşına gelmiş adamlar. Basbas bağırıyorlar başka forma görmek istemiyoruz diye sadece Trabzona özel olacakmış. Mal Galatasaray sana destek verir orda 10000 bin olacakken 50000 olursun sesini dünya duyar şimdi belki sadece MAA duyar.

Bu forumda trabzona 1 kez olsun aşağılacı ifade kullanılmadı hatta bu forumu takip eden üyeleride varmış anladığım kadarıyla. Bu ne lan. Bizim sayemizde şampiyonlar Ligine gittiler. Biz gönderdik mailleri. Nerdeyse şampiyonluk kupasını şikecilerden söke söke alıp onlara vereceğiz halen yok İstanbulmuş. Yok fark yokmuş. İstanbulda fark yoksa Trabzonda yap mitingini aga. Hayır bunları yazanlar birde forumlarında yönetici 39 yaşına gelmiş adamlar. Basbas bağırıyorlar başka forma görmek istemiyoruz diye sadece Trabzona özel olacakmış. Mal Galatasaray sana destek verir orda 10000 bin olacakken 50000 olursun sesini dünya duyar şimdi belki sadece MAA duyar.

Haklisin, ben Trabzona destek vermekden ziyada hak edene destek oluyuruz diye düsüniyorum. Gecen yilin Sampionu BENCE Trabzonspordur. Bizim icin Fener düsede düsmesede durum ayni, gecen yil hakki gasp edilen biz degiliz. Aslinda yagmur yagsa hava hos olmasi lazim bizim icin. Su sikeli sezondan bizim Kupa veya Kupalarinizi gasp etselerdi görürdük neler olacagini.

Zaten büyük Ihtimal gecen yili gecersiz sayicaklarmis, o zaman Trabzonsporlu arkadaslar ne yapacak görecegiz. Fenerbahce tüm paralari cebe atsin, bu yil yine ligde kalsin ve paralari bir kez daha cebe atsin ve yaptiklari yaninda kalsin. Sirf Fenerbahceliler üzülmesin diye lig iptal olsun ve kupa sahibi oldugu yere gitmesin.

Su "Gayse" dediklerinden sonra bende tutumumu degistirsem diye düsüniyorum. Trabzonsporun Sampionluklari hep Fenerbahce tarafindan gasp edilmisdir, eger tepkilerini her tarafa dogru yaymak istiyorlar o zaman buyursunlar. GS Forumlarinda Trabzonspor icin ya Trabzon, Trabzonspor, TS yada TRB denilir, baska birsey denmez.

Geçen seneyi iptal ederlerse Şampiyon olduğu için fenerin kasasına giren 65 milyon TL den fazla para ne olacak? Kimin parasını kime verdin ey TFF demeyecekmiyiz?

Haklisin, ben Trabzona destek vermekden ziyada hak edene destek oluyuruz diye düsüniyorum. Gecen yilin Sampionu BENCE Trabzonspordur. Bizim icin Fener düsede düsmesede durum ayni, gecen yil hakki gasp edilen biz degiliz. Aslinda yagmur yagsa hava hos olmasi lazim bizim icin. Su sikeli sezondan bizim Kupa veya Kupalarinizi gasp etselerdi görürdük neler olacagini.

Zaten büyük Ihtimal gecen yili gecersiz sayicaklarmis, o zaman Trabzonsporlu arkadaslar ne yapacak görecegiz. Fenerbahce tüm paralari cebe atsin, bu yil yine ligde kalsin ve paralari bir kez daha cebe atsin ve yaptiklari yaninda kalsin. Sirf Fenerbahceliler üzülmesin diye lig iptal olsun ve kupa sahibi oldugu yere gitmesin.

Su "Gayse" dediklerinden sonra bende tutumumu degistirsem diye düsüniyorum. Trabzonsporun Sampionluklari hep Fenerbahce tarafindan gasp edilmisdir, eger tepkilerini her tarafa dogru yaymak istiyorlar o zaman buyursunlar. GS Forumlarinda Trabzonspor icin ya Trabzon, Trabzonspor, TS yada TRB denilir, baska birsey denmez.

Geçen seneyi iptal ederlerse Şampiyon olduğu için fenerin kasasına giren 65 milyon TL den fazla para ne olacak? Kimin parasını kime verdin ey TFF demeyecekmiyiz?

Para konusuna giren yok. Adamlar bu yil bile bol bol avans vermisler FB'Ye. MAA'nin derdi FB'yi kurtarmak ve kollamak. Transfer paralari nerden geliyor saniyorsunuz? Adamlar FB'ye maddi rant sagliyor. Gecen yilin parasinin ardina kimse düsmeyecek gibi. Genel Af ble söz konusu. Kemik payi olarak birazcik da anadolü külüplerine atarlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt