Trabzonspor Taksim'de Büyük Organizasyon Düzenleyecek - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Taksim'de Büyük Organizasyon Düzenleyecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Trabzonspor Taksim'de Büyük Organizasyon Düzenleyecek

adamlar GSIN fenerden bi farkı yok diyorlar gelmesin diyorlar. bizde katılalım diyenler var. bakalım medyanın nekdar dikkatini cekecek tek başlarına hepimiz görücez. bizden başka kimse olmasın demek reklamımızı yapacaz demekle eş degerdir zaten. hic bir GSLI ARKADAŞ GİTMEMELİ. BİZ GEREKİRSE ayrı bir organizasyon yapabilirz.

olacak okadar....genellemeye girmez onlar

Haklisin, genelleme yanlis, ama yinede dost ile düsmani ayirmayi bilmek lazim, hayiri dost olarak görmesinler, ama düsman olarak da görmesinler, düsmanlari kim belli, Fenerbahce. Adamlar Trabzonspor SL'ye alindikdan sonra kudurmuslar, yani kimse gitmese hersey okay olacakmis. Ne sacma, "biz yanarsak, herkez yansin" mantigi ile isleyen bir camia var ortada.

GS yazsinlar felan ama "Gayse" diye yazanlar anca gizli FB'lilerdir. So zamanlarda gizli Fenerliler heryerden cikiyor. Adamlar sistematik olarak heryere yerlesmis.

Yinede gidilsin bu TEMIZ Futbol Kampanyasina, eger Trabzonspor Kampanyasi ve Kupamizi verin olarak islemiyecekse. Cünkü Galatasarayli olmamin disinda TEMIZ Futbol Kampanyasini desteklerim, para babalarin cebine girecek paralar beni ilgilendirmez. Ben basari ve sikesiz futbol izlemek istiyorum.

ulan adamlar hem istanbuldan nefret ediyor. hemde istanbulda organizasyon yapıyor. bunları fenerle sampiyonlukla kapışırken 4-2 yendigimiz icin bize düşman oldular. bu herifler durmadan bize hakaret ediyor. biz hala trabzonda trabzon diyoruz. birkactane akıllı adam cıkıyor tabi aralarında ama cogunlugu böyle.

adamlar GSIN fenerden bi farkı yok diyorlar gelmesin diyorlar. bizde katılalım diyenler var. bakalım medyanın nekdar dikkatini cekecek tek başlarına hepimiz görücez. bizden başka kimse olmasın demek reklamımızı yapacaz demekle eş degerdir zaten. hic bir GSLI ARKADAŞ GİTMEMELİ. BİZ GEREKİRSE ayrı bir organizasyon yapabilirz.

nerde gordun boyle birseyi gerçekten merak ediyorum nerde dediler kimse gelmesin diye? aksine ustune basa basa butun sosyal paylasim sitelerinde bu Trabzonspor'un yuruyusu degil hak hukuk temiz futbol istiyen herkesin yuruyusu diyorlar boyle uydurma haberlerle dusmanlik tohumlari ekmeyelim ..

nerde gordun boyle birseyi gerçekten merak ediyorum nerde dediler kimse gelmesin diye? aksine ustune basa basa butun sosyal paylasim sitelerinde bu Trabzonspor'un yuruyusu degil hak hukuk temiz futbol istiyen herkesin yuruyusu diyorlar boyle uydurma haberlerle dusmanlik tohumlari ekmeyelim ..

1 Ocak Pazar Günü 15:00'da Taksim'deyiz!.. - Sayfa 13 - bordomavi.net | Forum

ne düşmanlık beslicem trabzona kardeşim. onlar bize düşmanlık besliyor. beni fener angutlarıyla aynı kefeye koyan adamları fenerle eşdeger görüyorum.

Bu forumda trabzona 1 kez olsun aşağılacı ifade kullanılmadı hatta bu forumu takip eden üyeleride varmış anladığım kadarıyla. Bu ne lan. Bizim sayemizde şampiyonlar Ligine gittiler. Biz gönderdik mailleri. Nerdeyse şampiyonluk kupasını şikecilerden söke söke alıp onlara vereceğiz halen yok İstanbulmuş. Yok fark yokmuş. İstanbulda fark yoksa Trabzonda yap mitingini aga. Hayır bunları yazanlar birde forumlarında yönetici 39 yaşına gelmiş adamlar. Basbas bağırıyorlar başka forma görmek istemiyoruz diye sadece Trabzona özel olacakmış. Mal Galatasaray sana destek verir orda 10000 bin olacakken 50000 olursun sesini dünya duyar şimdi belki sadece MAA duyar.

Abi duydugum kadariyle galatasarayli bir kaç unlu yazar gazetecilerde gelecek yuruyuse bir kaç TSlinin yuruyusu kisilestirmesi kendi problemi , haa bu duzenden memnunsan lafim yok ama bu feneri kurtarma federasyonuna tepki koymak istiyen herkes gelsin

Armanın peşindeyiz düşmanımızlada maç yapsalar satmadık maçı, sonraki senede onlar bize yaptı aynısını biz gık dedikmi?

ulan adamlar hem istanbuldan nefret ediyor. hemde istanbulda organizasyon yapıyor. bunları fenerle sampiyonlukla kapışırken 4-2 yendigimiz icin bize düşman oldular. bu herifler durmadan bize hakaret ediyor. biz hala trabzonda trabzon diyoruz. birkactane akıllı adam cıkıyor tabi aralarında ama cogunlugu böyle.

Armanın peşindeyiz düşmanımızlada maç yapsalar satmadık maçı, sonraki senede onlar bize yaptı aynısını biz gık dedikmi?

yenmeleri en dogrusu zaten. macı satmalarını beklemiyorUZKİ. tamam fenerin sampiyon olmasını istemem ama göz göre görede mac satmaz GS.

Yönetim Kurulu

Organizasyon Yönetimi Sorumlusu

Yer: İstanbul

Son kez uyarıyorum bu organizasyon sadece ve sadece TRABZONSPORLULARIN ORGANİZASYONUDUR !

Taksimde başka takım taraftarlarının formalarını aramızda görmek İSTEMİYORUZ !

Ilelioglu

Yer: Avrupa Diğer

Diger takim taraftarlari ile isimiz olmaz, olmamali. Özellikle gs taraftari ile.

Istanbul Saltanatini 6 kez yiktik, yine yikacagiz, Bordo kanimizla Mavi göklere Sampiyon TRABZONSPOR yazdiracagiz...

cenk52

Yer: Ankara

Bende oradacagim Allah nasip ederse, amma velakin gs lisesi onunden katilmam

fb neyse gs o bjk o...

POYRAZ

Yer: Avrupa Diğer

Ya fe-be ne ise gay-se de ayni boktur bunu böyle bilin.

Biz, kus beyinli fe-be ile bogaz bogaza gelmemiz esnasinda en cok karli cikan kulüp gay-se olmustur.

Bakmayin siz, gö.nü yaliyim ayagindan baska bir sey degil. Ben bazi gay-se liler taniyorum adamlar ispatlanamamis olmasina ragmen diyor ki

"2 Macta fe-be'nin rakiplerine tesvik tesebbüsü iddianiz var, bence Trabzonspor'un da sikeden yargilanmasi gerekir" diyorlar.

Böylesine adi, serefsiz ve yavsak bir camia. Siz bakmayin o herifin öyle söyledigine. Kedidir o kedi, kedi!

Ararsanız bulursunuz.

Son mesaja dikkat bazı kelimeleri biz kendi forumumuzda böyle kullansak ceza alırız.

su anti fener muhabbetinden sıkıldım artık, evet doğru ts en çok fenerden nefret eder ama bu bize veya bjkye sempati duydklarına anlamına gelmez, zaten kimse bu kadar küçülmesin herkes işine baksın, kisiler yorumlar tüm camiaya mal edilemez sevenide vardır sevmeyenide vardır yıl 2012 hala bjk dost mu, ts bizden mi, adam GSımızı sevmek zorundamı hayır, sen TSyi sevmek zorundamısın hayır eee olay bitmiştir ozaman

istanbul takımlarından zaten nefret ediyorlarda. istabula bizans diyen kişiler bunlar. adamlar buraya yunan topragı gibi bakıyor.

TFF binasi Istanbulda adamlara durmadan ceza kesiyorlar adamlarin hakkini geri vermiyorlar adamlar Fener yuzunden istanbula bizans diyorlar bizimle bi alaksi yok olayin ayrica fenerlilar adamlara pontuslu diyolar ve TFF adamlari ermeni takimi yerine koyuyorlar oyle bi sureç yasiyoruzki gorende sanacakki TS *****in kupasini çaldi adamlar tepkisinde hakli , ben Trabzonluyum ama trabzona hiç gitmedim ama inan bildigime gore Trabzonspordan sonra en sevilen takim Galatasarayimizdir kendimden biliyorum :D

Orası öyledir bende biliyorum onu, ama organizasyonu yapan Bordomavinetin yönetim kurulu organizasyon sorumlusu alenen gelmeyin diyor. Zorlamı gideceğiz istenmediğimiz yere.

TFF binasi Istanbulda adamlara durmadan ceza kesiyorlar adamlarin hakkini geri vermiyorlar adamlar Fener yuzunden istanbula bizans diyorlar bizimle bi alaksi yok olayin ayrica fenerlilar adamlara pontuslu diyolar ve TFF adamlari ermeni takimi yerine koyuyorlar oyle bi sureç yasiyoruzki gorende sanacakki TS *****in kupasini çaldi adamlar tepkisinde hakli , ben Trabzonluyum ama trabzona hiç gitmedim ama inan bildigime gore Trabzonspordan sonra en sevilen takim Galatasarayimizdir kendimden biliyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt