Trabzonspor'dan Yasin Öztekin Sürprizi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor'dan Yasin Öztekin Sürprizi!

Trabzon' dan alınacak oyuncu yok, versinler 3,5 milyon avro, alsınlar Yasin' i.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Foruma hergün giriyorum ama mesaj atma gereği duymadım bugüne kadar.Evet doğrudur dediğiniz gibi 5 aydır giriş yapmadığım için ne söylerseniz normal

Hesabın 5 ay önce alınıp mesaj atılmaya yeni başlanması yedek hesap ihtimallerini arttırıyor biraz. O nedenle başkalarının fake veya yedek hesap olduğunu iddia etmeleri çok anormal değil.
Sorun olmamasi gerekir aslinda. Burda fake üyelik ile trolleyen var. Adminler ise kim oldugunu bildigi halde birsey demiyorlar o kisilere. Baskalarina da takilmamak gerekir. Herkes fake üyelik kullanabilir demek ki.

Sorun olmamasi gerekir aslinda. Burda fake üyelik ile trolleyen var. Adminler ise kim oldugunu bildigi halde birsey demiyorlar o kisilere. Baskalarina da takilmamak gerekir. Herkes fake üyelik kullanabilir demek ki.

bu dediğini ispat edip açıklasan çok iyi olacak .
zira ben bu iftiralara maruz kalıp ihraç edilmiştim .
sonra tekrar aynı adla üye olup fake olmadıgımı ispat etmiş üyeliğimi sağolsun admin kanalıyla açtırmıştım .

Ben de sorun etmiyorum zaten sadece ona normal karşılaması gerektiğini söyledim. Yoksa ben eğer bir gönderiyi beğenmeyecek veya alıntılamayacaksam yazanın kim olduğuna bile bakmadan okuyup geçiyorum genelde.

bu dediğini ispat edip açıklasan çok iyi olacak .
zira ben bu iftiralara maruz kalıp ihraç edilmiştim .
sonra tekrar aynı adla üye olup fake olmadıgımı ispat etmiş üyeliğimi sağolsun admin kanalıyla açtırmıştım .
Benim ispat etmeme gerek var mi? Ismail Güldüren denen sahis kendi dedi Hayri Cund oldugunu.

Onu birak, 100 tane üyeligi var sürekli girip trollüyor. Herkesin bundan haberi var bos yapmaya gerek yok. He giriyorsa da girsin, ama senin gibilerine de fake üyelik diye takilmasinlar o halde.

Benim ispat etmeme gerek var mi? Ismail Güldüren denen sahis kendi dedi Hayri Cund oldugunu.

Onu birak, 100 tane üyeligi var sürekli girip trollüyor. Herkesin bundan haberi var bos yapmaya gerek yok. He giriyorsa da girsin, ama senin gibilerine de fake üyelik diye takilmasinlar o halde.

senden bir konu hakkında açıklamanı istedim senin verdiğin cevaba bak .

Ben klavye delikanliligi yapip sen yapmiyorsan hadi o halde yirt bir tarafimi. Bekliyorum.

Aksi sekilde klavye delikanlisi sen olursun sözünü yerine getirmeyerek ergen.

senden insan gibi bir açıklama istedik " alıntılayıp boş yapma " diyerek çıkıştın devamında zırlama dedin .
senin bu yaptıgın ne şimdi ? kavga mı istiyorsun aranıyor musun rahatsız mısın ?

ergen değilim ben olsaydım şimdi dümdüz küfür yemiştin.
senınle muhattap olmayacagım benden de uzak dur yoksa emin ol pişman ederim seni.
burda atıştıgın bazı geri zekalı gevşeklere benzemem ben .
uzatmak istemiyorum defol git başımdan .

Üst Alt