Trabzonspor'dan Yasin Öztekin Sürprizi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor'dan Yasin Öztekin Sürprizi!

senden insan gibi bir açıklama istedik " alıntılayıp boş yapma " diyerek çıkıştın devamında zırlama dedin .
senin bu yaptıgın ne şimdi ? kavga mı istiyorsun aranıyor musun rahatsız mısın ?

ergen değilim ben olsaydım şimdi dümdüz küfür yemiştin.
senınle muhattap olmayacagım benden de uzak dur yoksa emin ol pişman ederim seni.
burda atıştıgın bazı geri zekalı gevşeklere benzemem ben .
uzatmak istemiyorum defol git başımdan .
Bir kere ben bos yapmayi sana demedim. Ergen olup zirladigin icin bende bunu yüzüne vurdum. Hergün aglayip duruyon lan sahte üyelik dedikleri icin. Adam ol biraz.

Burda fake üyelikle takiliyorsun ben sana sesimi cikarmiyorum, hatta destek veriyorum aslinda.

Simdi bunlari gec, sözünü yerine getir. Yirt bir tarafimi eger klavye delikanlisi olmak istemiyorsan.

Haddini sen bileceksin yoksa aklini alirlar demis olayim sana. Ama benim daha bir tarafim yirtilmadi, hadi arkadas ne bekletiyorsun beni..

Son düzenleme:
Bir kere ben bos yapmayi sana demedim. Ergen olup zirladigin icin bende bunu yüzüne vurdum. Hergün aglayip duruyon lan sahte üyelik dedikleri icin. Adam ol biraz.

Burda fake üyelikle takiliyorsun ben sana sesimi cikarmiyorum, hatta destek veriyorum aslinda.

Simdi bunlari gec, sözünü yerine getir. Yirt bir tarafimi eger klavye delikanlisi olmak istemiyorsun.

Haddini sen bileceksin yoksa aklini alirlar demis olayim sana. Ama benim daha bir tarafim yirtilmadi, hadi arkadas ne bekletiyorsun beni..

fake sanıp iptal ettiler üyeliğimi sonra açtılar ...inanmazsan danyal'a sorabilirsin.

senin gibi iftiracılar bir halt bilmeden ona buna sallayanlar klavye ramboları zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışır sonra küfrü yer oturur yerine ...ama istediğini vermek gibi niyetim yok .
alamancı oldunsa adamlıgını kaybetmedin ya ..
defol git !!!

fake sanıp iptal ettiler üyeliğimi sonra açtılar ...inanmazsan danyal'a sorabilirsin.

senin gibi iftiracılar bir halt bilmeden ona buna sallayanlar klavye ramboları zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışır sonra küfrü yer oturur yerine ...ama istediğini vermek gibi niyetim yok .
alamancı oldunsa adamlıgını kaybetmedin ya ..
defol git !!!

adam ol ...
klavye delikanlılığı yapma . yırtarım bir tarafını.
senden bilgin oldugu bir konuda açıklamanı istedik hata ettik.
defol şimdi .

Hala bir tarafim yirtilmadi. Klavye delikanlisi ciktin demek ki birde utanmadan baskalarina bu sözü kullaniyon. Yürü simdi bir daha gözükme gözüme.

Git daha önce yaptigin gibi Atatürk'e fln küfürleri bas, hoslandigin konular bunlar.

Benim ispat etmeme gerek var mi? Ismail Güldüren denen sahis kendi dedi Hayri Cund oldugunu.

Onu birak, 100 tane üyeligi var sürekli girip trollüyor. Herkesin bundan haberi var bos yapmaya gerek yok. He giriyorsa da girsin, ama senin gibilerine de fake üyelik diye takilmasinlar o halde.

yine hicbisey yapmadan aglatmisim seni

@Alper Altun kankani yine aglattim bunun hatrina ismimi Ismail Aglatan yapar misin rica etsem

Birsey olacagi yok gibi ama hadi bakalim bekleyelim. Bana göre kendi avatarindakinden bile dayak yiyecek bir ergen burda diklenmeye baslayan bir profil sergiliyor. Ama yarim saat beklemekten zarar görmeyiz.

ne istiyorsun küfür seromonisi mi ? valla en alasını zevkle sana etmek isterdim ama ceza almaya niyetim yok ettiğin iftiraların çürümesi yetmedi mi ?

sen böyle hiç tanımadıgın insana durduk yere zırlama der misin ?
hanslar ne yapar bilmiyorum ama karşımda olsaydın emin ol çok farklı bir tepki almıştın .
o zaman ergen olup olmadıgımı da görürdün.
sana son mesajımdır ...
cevap vermeyecegım .

Üst Alt