trabzonsporla ilgili cas kararı ve fenerbahçe'nin şike yapması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kısacası ts haklı.

tüm mahkemeler şike vardır ama biz size kupayı veremiyoruz diyorlar. tff de zaten cezalandırılacak olanlar cezalandırıldı diyor.

şahsen şok oldum karar metinlerini hiç merak etmemiştim, detaylıca kontrol etmek lazım ama çocuğun yazdığı gibiyse trabzonspor çıkıp bunu niye anlatmadı o da saçma.
Kac defa anlattilar yazdilar da hem azinliklar hem siyaset ustunu orttu

TFF kime ceza vermiş çok merak ediyorum. Adamlarin başkanı yani pisliğin en içindeki kişi bile futboldan uzaklaştırılmadi. Şekip desen aynı.
Nihat aynı yonetimdeydi ay anda TFF baskani.
Demek ki yaptırım yok diye feneri arkadan itekleyip duruyorlar, şikeyi yakalayabilecek tespit edebilecek hiçbir kurum yok olsa bile en alakasız 3 kişiye ceza verirsin olur biter.

Hayır aynı UEFA Yunanistan'a aynı gün çöken kurum.
Trabzon haklı davasında devam etsin ve üzerine tüm bu kurumların tutumu için doğru bir sosyal medya planlaması ile yürüsün. Başka ülkelerden destekçi bulacaktır elbet.
İyi daha o zaman her ülkede şike yapsınlar federasyonlar korumaya çalışsın UEFA'da benim yetkim disimds desin bir kere en büyük yanlış burası. Adamlar tarihinde hepi topu 4-5 tane s.ligi katılımı var zaten sen 1 sene daha almasan ne olur. Veya Ankaragücü üzerinden gidelim adamların s.ligi gormuslugu yok e şike yapsınlar şampiyon olsunlar, şampiyon olan totalde s.ligi gelirleri dahil 1milyar liraya yakın gelir elde ediyor sen o saatten sonra bu kulübü Avrupa kupalarından men etsen ne olur ki. Aynı geçen seneki basaksehirin sampiyonlugu gibi bu saatten sonra bu ülkede biz hariç kimsenin illegalitesi tespit EDİLEMEZ.
Adamlar lig devam ederken son maclar oynanacakken ligden düşmeyi iptal ettiler şikenin kralı, el birliğiyle şike budur.

Üst Alt