# Tracy McGrady - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tracy McGrady

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Tracy McGrady

Futbola Lauro mauro falan alıp baskete T-Mac gelirse hayattan soğurum(ki gereksizin allahı transfer olur,Oktay Hoca isterse boynumuz kıldan ince).

Pekovic,Maric türevi adamlar gelsin.İşlem bitsin kardeş,ne gerek var Avrupa'ya uyum sağlama olsılığı %25 olan 5 Milyon Euro bedeli olacak(en az) oyuncuya.

Pekovic'in NBA'de kontrati devam ediyor galiba ve Maric/Pekovic center oluyor bunlarin TMacle alakasi ne :2aloh1:

+ Serhat'in dedigi

+nerden biliyorsun Avrupa'ya uyum saglamasinin 25% oldugunu.

Bir + daha; Lauro ve T-Mac'in marka degerinin çok çok farkli oldugunu soylememe gerek varmi? T-Mac'in üstüne guzel bir kadro kurulsun, bizi bu taraftarla sampiyonluga tasir reyis.

Olm ciddi ciddi T-Mac'i konuşuyoruz forumda lan ve bu adam daha 32 yaşında.Gelip önümüzde basketbol oynadığını hayal bile edemiyorum,of of of.:asd:

Oynamaya gelmeyeceği için gelmesini istemem. Saçma sapan konuşup ''ülen gelsin, 1 maça çıksın yeter'' diye takılanlar var. Adam zaten oynamaya gelecek olsa en basitinden fÜlker çoktan sulanmıştı bu tarz adamlara. Yapmayın, etmeyin. Güzel bir organizasyon kuruluyor basketbolda, saçma sapan yatmaya gelecek adamlarla b.kunu çıkarmayalım.

not: basketbolu bana sevdiren 2-3 isimden biridir tmac.

Oynamaya gelmeyeceği için gelmesini istemem. Saçma sapan konuşup ''ülen gelsin, 1 maça çıksın yeter'' diye takılanlar var. Adam zaten oynamaya gelecek olsa en basitinden fÜlker çoktan sulanmıştı bu tarz adamlara. Yapmayın, etmeyin. Güzel bir organizasyon kuruluyor basketbolda, saçma sapan yatmaya gelecek adamlarla b.kunu çıkarmayalım.

not: basketbolu bana sevdiren 2-3 isimden biridir tmac.

Nerden biliyon olm gelip yatacagini? Bir kanit verin lan. Bu adam NBA'de 2nci tur ******si. Buraya geldimi rezil olmak istemez Amerikanlara. 'Bak TR'de bile 2nci turdan çikamiyor' diye.

Uyum saglamasi biraz zaman alir ama tempoyu çok rahat kaldirir.

EDIT: bakire sansür

Nerden biliyon olm gelip yatacagini? Bir kanit verin lan. Bu adam NBA'de 2nci tur ******si. Buraya geldimi rezil olmak istemez Amerikanlara. 'Bak TR'de bile 2nci turdan çikamiyor' diye.

Uyum saglamasi biraz zaman alir ama tempoyu çok rahat kaldirir.

EDIT: bakire sansür

Olum saçma sapan konuşmayın lan. Herif 32 yaşında Türkiye'ye niye gelsin ki? Kendiniz diyorsunuz 70 küsür maça çıktı son senesinde diye. Demek hala NBA'de öyle veya böyle takım bulabilir kendisine. En kötü avrupada devamlı euroleague oynayan takımlardan birine gider. Zirve hedefi olması önemli değil takımın.

Ben Tmac'in yerine kendimi koyuyorum. Zaten 2. tur muhabbeti yüzünden devamlı alay konusu oluyorum, birde Türkiye'de şampiyonluğun çok uzağında bir takıma niye gideyim ki? Cidden niye gelsin ki amacı yattığı yerden 5 milyon € almak değilse.

Ayrıca belirtmeliyim ki dönek olmayın lan. Iverson Beşiktaş'a gidince kesin yatacak diyordunuz, Tmac Galatasaray'a gelince show yapar diyorsunuz. Bence Iverson'ın buraya gelip köpek gibi kasması için çok daha fazla neden vardı.

Olum saçma sapan konuşmayın lan. Herif 32 yaşında Türkiye'ye niye gelsin ki? Kendiniz diyorsunuz 70 küsür maça çıktı son senesinde diye. Demek hala NBA'de öyle veya böyle takım bulabilir kendisine.

Seneye lock-out var ve NBA olacakmi belirsiz çunku bir kaç güvenilir gazeteci çok uzun sure NBA olmayacak dedi.

En kötü avrupada devamlı euroleague oynayan takımlardan birine gider. Zirve hedefi olması önemli değil takımın.

Daha üstteki postunda fener bile almiyor biz niye alalim diyordun :90:

Ayrıca belirtmeliyim ki dönek olmayın lan. Iverson Beşiktaş'a gidince kesin yatacak diyordunuz, Tmac Galatasaray'a gelince show yapar diyorsunuz. Bence Iverson'ın buraya gelip köpek gibi kasması için çok daha fazla neden vardı.

Iverson 35-36 yasinda ve dizleri gitmis adam'in. Ve Mac 32 yasinda + son sezonda 72 maç oynadi, Iverson'da BJK'e gitmeden önce 2 sezon maç oynamamisti. Ve bu adam en fazla 2-2.5 M'a gelir. Risk var tabii ama her transferde var. Euroleague yildizi Gurovic'ide gördük burda.

Siz adam'a buraya gelip yatacak diyonuz ama bu risk Pekovic içinde var. Adam Euroleaguede 2kez MVP oldu ve su anda NBA'de oynuyor minimuma. Niye gelip köpek oynasin TR'de?

Alir oda 2-3M'u yatar burda, lockout'un bitmesini bekler ayni mantiga göre

Önyargili olmayi birakin bence, anasina satim Kobe veya Howard bile gelse ona bile 'yatar, yasli, gereksiz transfer' dersiniz.

T-MAC gelirse buraya TR'in en iyi oyuncusu olur=FACT

Tmac gelirse elbette en iyi oyuncu olur. Oynadığı takdirde tek başına euroleague'de F4 falan yaparız hatta. Ama oynaması lazım işte sorun o.

@ Okan Çelik

Oğlum seneye NBA'in oynanıp oynanmayacağı bile belli değil. Yarım sezon da olabilirmiş. Yarım sezonda alacağı para 500 bin €'dur T-Mac'in, çünkü geçen seneki gibi minimuma oynar NBA'de. Buraya gelirse, hemen hemen aynı sayıda maç oynayacak; ancak kazanacağı para 4 katı olacak. 2 milyon € civarında vereceğimizi varsayıyorum tabi. Şu şartlarda niye gelmesin ki adam? Geleceği takım da Türkiye'de şu an için 3. büyük, geçen sezon final oynamış bir takım. Ayrıca Euroleague gibi bir organizasyonda oynama şansı da var.

T-Mac ve Iverson 2 farklı vaka. Iverson 35 yaşında, çeşitli problemler yaşarken (kızının sağlık sorunları falan) ve en önemlisi "oynamıyorken" geldi. Iverson son sezonunun büyük bölümünde oynamadı. Oldukça büyük bir riskti BJK'nin yaptığı. T-Mac ise henüz 32 yaşında. Nowitzki, Kobe gibi isimlerden 1 yaş daha genç. Geçen sezon fazla sayıda maç oynadı ve büyük çoğunluğunda Detroit için en iyilerdendi.

Lan zaten Tmac gelmez demiyorum ben. Alınması bence gereksiz diyorum. Mahmudi böyle bir adamı alırsa bir nevi kendisiyle çelişir. Cidden tercih edilecek bir adam olsa, müthiş katkı beklense-sizlerin beklediği gibi- çok daha sağlam takımlar devreye girerdi diyorum. Kaldı ki lokavt olma durumunda Tmac'i almak başarı falan da değildir. Ballandıra ballandıra anlatmayın şu olayı.

Iverson'ın oynaması niye daha muhtemeldi dedim. Çünkü herif cidden alay konusuydu. Öyle sağlam bi kariyerden sonra oynayacak takım bulamamak kötü olsa gerek. Kariyeri boyunca da savaşmış bir adamdan bahsediyoruz. Seviyor böyle ortamları Iverson.

Ve belirtmeliyim ki Tmac her ne kadar son senesinde oynamış olsa da onun kariyerini bu kadar bitiren olayda sakatlıktı.

Ve belirtmeliyim ki Tmac her ne kadar son senesinde oynamış olsa da onun kariyerini bu kadar bitiren olayda sakatlıktı.

Dogru ama oyle olmasa zaten TR'de ne isi var adam'in.

Zaten son sezonda dizlerini kontrol altina almis. '09-'10'da potaya drive bile edemiyordu ama bu sene reverse smaçlar fln basmis adam yani saglik problemi buyuk sorun olmaz daha az maç oynayacagimiz için.

Oğlum diz sakatlığından bahsediyoruz lan. Her an patlayabilir tekrar. 4 sene müthiş verimli oynarsın birden tekrarlar sakatlığın.

Sakatlik iste, her oyuncunun basina gelebilir. Kendisini bakarsa birsey olmaz bence. 82 maçtan, 30 maç yapacak bizim ligte. Eurolig+playofflar fln'da katarsan 50-55 en fazla.

Bu es geçilmeyecek kadar buyuk bir fark.

Neyse, gelsin, oynasın adam akıllı basketbolunu ben yediklerimi seve seve yutarım. Hiç sorun değil. :D

birde söyle yönü var olayın. iverson bjkye geldi şuan dünyada basketbol sever kime nba dışından 5 takım say deseniz bjk sayılır duruma gelmiştir iverson reklamıyla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt