Transfer Bütçesi 10 Milyon Euro - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Bütçesi 10 Milyon Euro

Cevap: Transfer Bütçesi 10 Milyon Euro

Olcan ,yiğit gökoğlan yeter bize...Şimdi bir adam al bekleki 2 ayda takıma alışsın ..Devre arası transferi zor iştir,riske girmeye değmez.Bu iki kanat oyuncu Galatasarayı rahatlatır.Bu takıma daha yekta ve sabride girecek ..

Bu 10 M€ nasıl kullanılmalı? Kimlere ne kadar. ? Yorumlarınızı merakla okuyacağım.

10 mio € biraz skintili bütce.

Ben eksiklerime göre bütcemi ayarlarim, bizimkiler bütceye göre eksikleri ayarliyor.

Yabancı transferi yapılmaz inşallah.

Yabancı alınırsa bile tek bir tane nokta atışı yapmalıyız. Özellikle Eboue'nin Afrika Kupası'nda olacağını düşünürsek kupaya gitmeyecek, şöyle direk gücümüze etki edecek bir oyuncu iyi olur.

Olcan artık her yerde yazıyor bence sol kanadı tamamen devralır.

Yiğit'in gelmesini ise istiyorum çoğu kişinin aksine. En kötü ihtimalle Kazım'la dönüşümlü oynarlar, gerçekten hızlı bir kanat oyuncusunun kulübede olması beni memnun eder.

10 milyon euro olduğunu sanmıyorum bütçenin. Bazı arkadaşlar çok uçmuş yeni takım kuruyorlar. Benim tahminim 1 yabancı ve 1 yerli oyuncu alınır..

Barosla nöbetleşe oynayacak bir santrafor,

Hagi ayarında olmasada onun gibi hem forvet özelliğine hemde oyun kuracak bir oyuncu,

Olcan ve Amrabat yeterli olur gibi geliyor bana...

Yerli futbolcu konusunda sınırlamamızın olacağını sanmıyorum ama alacağımız sol açık veya sol bek bence kesinlikle yabancı olacak.

Yerli oyunculardan da Necati ve Olcan gelecek diye düşünüyorum.

Kadroda minimum 5 banko yabancı varken devre arasında opisyonun az oldugu bir donemde yabancı transferine girmek biraz lüks olabilir.

devre arası yabancı oyuncu alınmamalı sadece sezon sonu sözleşmesi bitecek yabancılarla anlaşılmalı şimdiden listesi vardı sanırım sitelerde kaliteli oyuncular hepsi devre arası yerli oyunculardan olcan-necati-gökdeniz-özgür çek çok iyi iş yapar sabri sakat sağ bekte eboue milli maça gidecek 9 maça kadar yok amam inşallah guruptan çıkamazlar erken döner :) bu yoklukta birtanede alt yapıdan sağbek çıkartırsak süper olur

Üst Alt